Poševní infekce v těhotenství. Mám se obávat zánětu?

megy
18. říj 2011

Ahoj holky, obracím se na Vás s dotazem - měla jsem normální těhu výtok - bílý, průhledný, hojný, nyní asi po 3 dnech, kdy jsme i s přítelem měli pohl.styk ( jednou jsme použili i lubrikant )se mi objevil z ničeho nic žlutý výtok až hodně tmavě žlutý výtok skoro až okrová barva. Občas mě poslední dva dny zasvědí u poševního vstupu. Jsem 14tt, žádné bolesti nemám, jen mám občas pocit, že jsem hodně překrvená dole. Mám se obávat počínajícího zánětu?? Těhu je jinak bezproblémové.

hojda
18. říj 2011

Výtok bývá v těhu běžný, ale spíše bezbarvý a bez zápachu, pokud je něco jinak zašla bych za dr.

andelka
18. říj 2011

Výtok je normální, ale na tohle bych si nechala radši udělat stěry.Vypadá to spíš na kvasinky.Dobré jsou pak preventivně lactobacilové čípky pro srovnání vnitřní mikroflóry.

lucccy
18. říj 2011

pokud tě to svědí či pálí a je to nepříjemné, určitě si zajdi k dr. na stěry, bez těchto příznaků je výtok v těhu běžný

misi.21
19. říj 2011

Já na záněty trpěla hodně v těhotenství,prý je to normální. Zajdi k dr,něco dá tobě i partnerovi,ať si to nepředáváte...Pomůže ti to hned a nebudeš se trápit nepříjemným svěděním...

brisalek
19. říj 2011

me se take poprve v tehotenstvi objevili mykozy, mela jsem ji za tehu asi 4x. je to tou zmenou hormonu. Ve 14tt uz se muze vice leku, ale urcite jdi hned k dr. at se to nerozjede a muze dat ty nejsetrnejsi.

28marci
19. říj 2011

Na mykozu Ti dr. něco poradí, taky jsem měla, v 16tt. Na udržení normální poševní flory mi pak doporučila dr. čípky Feminella Vagi C, která pomáhá přirozeně spravit prostředí v pochvě, nedodává žádné umělé lactobacily apod. Je fakt, že od té doby už jsem žádnou mykozu neměla, když jsem měla nějaký pocit nepohodlí, není třeba to ani brát šest dní v kuse, mě pomáhal občas jeden čípek a hned jsem se cítila líp. Čípky stojí kolem 180 Kč, je jich tam šest a v lékárnách to moc neznají, obvykle to objednávali do druhého dne.
Jak říkám, z vlastní zkušenosti vřele doporučuju🙂

ginova123
20. čer 2015

ne ustale mne tvrde briško muzete mi poradit jestli jeto v pohode

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru