Poslední dobou chodím málo čůrat. Nezadržuju vodu?

missymici
29. dub 2012

Ahoj
Holky,Maminky,...myslim ze to je problem,...ale doufam ze ne.Posledni doubou chodim o hodne min čurat.Jak pres denmin krat nez pred tydnem,tak i celou noc vydrzim az do rana.Spat chodim pred pul noci ,to jsem chodila i pred tim,a chodila jsem jednou nekdy i dvakrat v noci curat,ted vydrzim klidne az do 9 rana.Nezadrzuju,...proste nemam potrebu.
Tekutiny pres den piji dost,i vecer,tech 2,5l urcite,nekdy i vice.Posledni dva dni,piji schvalne sklenicku tesne pred spanim,a nejdu i tak v noci.Nevim jestli to je spatne,...jelikoz vidim i citim,ze jsem otekla,jak nohy,tak i oblicej a nohy celkem boli,mam magnesko.
Zadrzuje se ta voda vemne?
Mate nekdo podobne skusenosti?
Mam se na to zeptat dr.,...?Jestli to treba neni jen prechodne...

kesurka
29. dub 2012

Ahoj tohle přesně jsem měla v prvním těhotenství. Poslední měsíce jsem pila snad skoro 4-5 litrů protože jsem měla neustále žízeň. Nakonec jsem přibrala 26 kilo. Co mi pomáhá v tomto těhotenství jsou bylinky, pít hlavně čistou vodu a to především dopoledne, vůbec nepít mezi 5-7 večer, když ledviny pracují a co nejméně soli i cukru. Pokud ti to zdraví dovolí, vysadit magnézium.

missymici
autor
29. dub 2012

@kesurka dekuji za rady
prave to magnesko mi kvuli tehdy mensim otokum nasadil mudr 1x denne.ted se otoky zvetsili a pridali se dalsi...
s vahou som na tom spatne,do teto doby uz 16kg,coz je hodne....Rikal ti nekdo neco nato ze chodis malo na curani,teda mene nez do 6 mes.?Piju cistou vodu,nebo sirup s 0 procenty cukru.

kesurka
30. dub 2012

@missymici říkali že je to zvláštní. to přibírání co máš bude určitě mít co do činění s magnézkem..taky jsem se kvůli tomu nalívala, hlavně na obličeji..zkus ty bylinky, pak bys měla trochu splasknout - nech si namíchat kopřivu, meduňku, malinu, jahodník, třezalku a kontryhel. Hlavní je ta kopřiva, ta čistí krev. Ale přijde mi zvláštní ordinovat magnezium při otocích, já ho dostala kvůli krvácení a křečím..přeju hodně štěstí 🙂 ale i kdyby jsi zůstala oteklá, tak většinu vody necháš v porodnici jako já 🙂

missymici
autor
30. dub 2012

@kesurka
Mas recht,koukam ze jsem napsala magnesko kvuli otokum,...ne,nasadil mi ho kvuli krecim v nohou,...dostavuji se mi v noci a rano.Ty bylinky mi namichaji primo v lekarni?No snad budes mit pravdu a vetsina vody zustane v porodnici.Docela me ty otoky vadi,...nekdy boli.A myslis ze domaci vyvar z koprivy by nezabral?Trezalka se muze i v tehu?

kesurka
1. kvě 2012

@missymici Ahoj já mám bylinky přímo z obchodu s bylinkama, tak jestli něco takového máte, asi to vyjde líp než lékárna 😉 kopřiva domácí čerstvá určitě pomůže a když ne, tak neuškodí 😉 třezalku piju celou dobu, nevím že by se neměla...

missymici
autor
1. kvě 2012

AHoj dik...Urco skusim prozatim nez se nekam dostanu domaci koprivu,vyvarek.A jak to bylo u tebe s chozenim na malou?

missymici
autor
1. kvě 2012

@kesurka Ted koukam,ze mas termin 1 den po me... 🙂

janinunina
1. kvě 2012

Cauky a nebude to tim, ze se miminko otocilo hlavickou dolu treba?ale ja myslim, ze se neni ceho obavat,spis muzes byt rada,neboj,ono to zase prijde ty tlaky na mocak🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru