Používáte těhotenské pásy? Poradíte?

lakukacka
25. čer 2012

Ahoj,
vím, že už to tu bylo několikrát.
Nenašla jsem ale žádné novější příspěvky.
Chtěla bych se zeptat, jeslti používáte nějaké těhotenské pásy? Jsem ve 20týdnu a ještě občas sportuji (běh).
Doslechla jsem se o nějakém těhotenském pásu, který je na sport dobrý. Není jen zespodu a břicho, jako podpůrný pás. Je právě přes celé břicho. Takže to břicho při pohybu "zpevní", mělo by to být na suchý zip.
Budu ale moc ráda za jakékoli rady ohledně jakéhokoli těhotenského pásu (i s odkazy).
A poslední věc... Kde těhot. pás koupit? Vím, že se dají sehnat na natu. Ale ráda bych do nějaké prodejny, když už, třeba bych toho nakoupila více.
Předem moc děkuji.
A jestli vám přijdou mě dotazy třeba stupidní, omlouvám se. Je to první těhotenství, v okolí těhulky ani matky moc nemám, abych šla pro rady za nimi. A doteď jsem měla "jiné starosti" než co a jak chodí v těhotenství.

pismenka
25. čer 2012

ohledně pásu ti neporadím, nepoužívala jsem ho 🙂 ale koupit bych ho šla do zdravotních potřeb, případně ti tam poradí, ukáží např. katalog apod. 😀

lakukacka
autor
25. čer 2012

Prosím poradíte někdo?
Chtěla bych znát Vaše názory a zkušenosti... Abych věděla po jakém pásu koukat, podle čeho vybírat, atd.

mafianka
25. čer 2012

U nás ho mají v nemocniční lékarně! Mají tam spoustu takových věcí pro těhulky i pak pro kojící mámy;)

martiik1
11. čer 2013

Já jsem našla jeden hezký, nechtěla žádný vyloženě zdravotnický, protože jsem si připadala zdravá. Nakonec jsem si koupila toto: http://www.ledvinovepasy.cz/products/tehotensky...
Bříško mi držel, mohla jsem nosit i svá netěhotenská trička, protože pás je prodloužil, nevypadal jako z nemocnice, za tu cenu to bylo terno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru