Povedlo se vám otěhotnět s nitroděložním tělískem?

janulazaynab
30. pro 2012

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda se některé z vás "povedlo" otěhotnět, i když jste měly nitorděložní tělísko?
Mám obyčejnou DANU rok a půl, menstruaci nemám přesnou, většinou se zpožděním max. 5dní, ale dnes je to osmý den a pořád nic, ani mě nebolí břicho. Jsem docela nervní, jestli nejsem těhotná. Test si jdu koupit až zítra.. O třetím mimču jsme sice mluvili, ale spíš jen tak, ti dva raraši mi bohatě stačí 😀 😝

beautynka
30. pro 2012

@janulazaynab Ahoj, já jsem důkaz, že otěhotnět přes tělísko jde - mám to obyč ne Mirenu.
Dítě bylo neplánované, ale jasně, že se na malého prcka mocinky těšíme. Problém s otěhu s tělískem je v tom, že se nesmí vyndat a pak tam to tělísko "zlobí". Já už byla kvůli tomu 2x v nemocici prtž jsem krvácela. Ale nechci Tě strašit a moc držím palečky. Jo a břicho mě taky nebolelo, spoždění jsem asi měla ale já si to nehlídala, jsem si myslela, že s tělískem není důvod 😝 ale dost rychle mi rostlo břicho, každý mi říkal, že jsem pěkně ztloustal a to mě vyhcecovalo udělat si test.

janulazaynab
autor
30. pro 2012

@beautynka - páni, já si DANU dávala, abych nemusela brát tabletky, protože při těch dvou bych to fakt neuhlídala a třetí dítko by bylo šupem. U Mikuláška jsem si říkala, že vysadím tabletky po 6letech, ať se mi tělo odplaví a do měsíce jsem byla těhotná, takže u mě je o hned. Uvidíme, snad to zítra dostanu. Sice jsem si po druhém porodu četla, že DANA má jen nějakých 98-99% úspěšnost, ale říkala jsem si, že to je mizivá šance..
Držím palce, ať je mimčo v pořádku a porad bezproblémový! A taky aby pak ta další DANA už měla 100% úspěch 🙂

mvkoty
30. pro 2012

@janulazaynab moje kamarádka má přes DANU už 4letého chlapečka

vojtaxx
30. pro 2012

@beautynka @janulazaynab - no holky málem jste mě vystrašily snad to nebude i u nás zatím jsem měla menzes v pořádku ale ted poslední 2 měsice tak mám tak 2 dny a pak nic tak nevím...ale snad v pořádku 3 dítě bych ted jistě taky nedala.... 😀

janulazaynab
autor
30. pro 2012

@vojtaxx - vidím, že máš kluky taky rychle po sobě, tak víš, co to je honička je ulhídat, když jeden začíná chodit, druhý leží, pak chodí ten menší a ten větší zas pořád vymýšlí.. já chtěla vždycky dvě. manžel ještě sem tam něco řekne o třetím, ale oba víme, že to je celkem nereálné, tak snad to bude všechno dobré..

vojtaxx
30. pro 2012

@janulazaynab - jistě to bude dobré..neboj já tomu taky věřím...je to fakt záhul,,,ale já mám kluky fakt hodné dovedou si hrát už sami ale starší sem tam zlobí menšího a třeba ho zhazuje atd..ale to je všude...

beautynka
1. led 2013

@janulazaynab Ahoj, jak dopadl ten test? Já příště už jdu jedině do prášků, tělísku nevěřím jsou to jen komplikace.
A moc děkuju, doufám, že to už v pořádku donosím a mimčo bude v pořádku.

vojtaxx
1. led 2013

No taky jsme zvědavá..jak dopadl test snad v pohodě...¨Jinak holky Krásný Nový rok... 😉

janulazaynab
autor
1. led 2013

@beautynka @vojtaxx - test jm si dělala včera a vyšla jen jedna čárka 😝 😎 Paráda, i když jm čekala, že budou dvě - kdykoli jm si totiž udělala test, byly tam čárky dvě, tak jm chvíli přemýšlela, jestli je ten test dobrý 😀 Dnes jm to konečně i dostala, takže snad to i zůstane - jak na Nový rok, tak po celý rok 😝 Na gyndu ale zajdu, tohle bylo s dneškem zpoždění 10dní, tak jestli je to všechno dobré..

skotskaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
odvarkova
12. srp 2013

Zdravím všechny maminky a dámy. Jsem už podruhé těhotná přez tělísko, poprvé byl samovolný potrat, ted už jsem v 11-12 týdnu a zatím vše v pořádku. Zajímalo by mě, jestli někdo z vás porodil mimi s tělískem, na otázkách mi říkají že je to blbost, že se tělísko vytahuje, ale doktor mi řekl, že když tělísko vyndá, půjde ven všecko. Slyšela jsem, že mimi s tělískem může mít to tělísko otlačené na obličejíku, ramínku a pod... nebo dokonce až vrostlé. Doktor mi ale řekl že se nemusím bát, přesto mi to vrtá hlavou. Chceme si mimi nechat, i když už mám doma dva raubíře.

odvarkova
14. srp 2013

@beautynka : kočko prosímtě ty jsi porodila s tělískem??? bylo vše v pořádku??? čekám také přes tělísko, mám jen obavy aby mimi bylo v pořádku, hodně lidí mě strašilo, že to tělísko pak může mít otlačené na tvářičce apod... písni mi prosím svoji zkušenost

maky_maky
27. srp 2013

@odvarkova můžu se prosím zeptat, co to bylo za značku tělíska??

odvarkova
28. srp 2013

@maky_maky jen obyč DANA, zatím všechno klape a mimi je v pořádku 🙂

mona0601
4. lis 2013

Ahojky.Já měla tělísko 10 let,(bohužel už nevím název) a celou dobu fungovalo.V březnu mi můj gynekolog na kontrole řekl,že pokud nemám problémy,mohu ho ještě nějakou dobu mít.A ejhle,v srpnu jsem zjistila,že jsem těhotná.Tělísko pak už bohužel vyndat nejde,protože je až za plodem.Vše probíhalo v pořádku,ale před týdnem jsem začala zničehonic silně krvácet a mít bolesti v podbřišku a na pohotovosti mi oznámili,že miminku přestalo bít srdíčko a musela jsem ve 13 týdnu těhotenství podstoupit potrat.Při něm mi tělísko samozřejmě vyndali a na kontrole mi pak paní doktorka řekla,že jsem o miminko nejspíš přišla díky tělísku,že se mi udělal zánět.Takže po této zkušenosti už tělísko nechci a budu doufat,že se mi ještě podaří otěhotnět...

monciculak001
30. říj 2014

dobry den chtela jsem se jen zeptat jsem 3mesice po vyndani DANY snazime se o mimco zatim bez uspechu ☹ ☹ je tu naka pani, slecna ktera ma nake zkusenosti??cetla jsem tu strasne moc komentaru ze se vam to hned po vyndani dany povedlo 🙂 . Byla jsem i u gynekologa ale pry nemam zadny problem pry vse ok tak nevim potrebovala bych nakou radu ☹ ☹ ☹ ☹

eleyne
8. črc 2016

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru