Povolují vám v těhotenství taky svěrače?

lenus202
26. pro 2013

Holky, chci se zeptat...skoro pokaždý, když si kýchnu, tak si ucvrnknu, stává se mi to i když hodně zakašlu...máte nějakou radu? Dávám si už preventivně vložky...

coolik
26. pro 2013

ahoj, tak naprosto normální stav, dle toho co jsem našla na netu. když jsem byla nedávno nachlazená, tak při kašlání stejný problém. navíc je i naprosto normální únik moči "jen tak" během dne 😒 není to žádná sláva, ale neboj, nejsi v tom sama!

kocka5
26. pro 2013

Já jsem si musela taky dávat pozor😀....ale pak se to spraví😀

lenus202
autor
26. pro 2013

@kocka5 no v to doufám, že po porodu se to vrátí do normálu 😀

kocka5
26. pro 2013

@lenus202 jasan buď v klidu😀..... to jen teď se to tam uvolňuje.......když jsem chtěla pčiknout, tak jsem to jako kdyby polkla🙂

germaine
27. pro 2013

Neboj, je to normální...kolikrát se musím i jít převlíct 😀

sonik05
27. pro 2013

Stává se mi to také. Když kýchnu, zakašlu nebo popoběhnu na autobus. Nosím také raději vložky a pěkně mě to štve. Po prvním porodu jsem to měla ještě taky, ale ne tak časté a po čase to bylo v pohodě.

rozzaarka
27. pro 2013

@sonik05 ano ano, kychani zboznuju 😀 😀

pejullka
27. pro 2013

me se to teda po porodu neupravilo, sice to neni pokazdy, ale obcas se to stane.

jasana3
27. pro 2013

Kýchám sice furt, ale naštěstí mi zatím nic moc neuniká - posilovat pánevní dno by to chtělo 😉

lenus202
autor
27. pro 2013

@jasana3 pánevní dno posiluju a nepomáhá to

selverin
28. pro 2013

přidávám se. v těhu jsem "cvičila" tak, že jsem čůrání zastavovala, ale po porodu to prostě nešlo ani ťuk, jak sem pustila tak to jelo až do konce. po 2 týdnech už jsem byla schopná zase čůrání zastavovat, ale i když mi už před pár dny skončily očistky, tak musím nosit intimku a moč mi pořád po kapkách uniká, hlavně, když vstávám ze sedu nebo lezu z auta, zvednu autosedačku i s malou, prakticky při každé fyzické činnosti, zatím jsem nekýchla asi, páč si to neuvědomuju 😀 cvičím dál jako v těhu, když už to jde, ale že by to pomáhalo se říct teda nedá... ani ke konci těhu to nebylo zrovna moc nápomocné...jak posilujete pánevní dno vy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru