Pozitivní protilátky v krvi, jsem RH+

kacka79
8. čer 2007

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s pozitivními protilátkami v krvi, ale jsem RH+. Moje gyn. mi řekla že o nic nejde, a nyní mi v podolí / ve 37 týdnu!!/ řekli, jak si prý byla tak jistá a že jsem měla jít na amniocentézu. Jsem úplně vyřízená, tohle fakt nechápu - to už mi radši neměli říkat nic, poslední měsíc si asi opravdu užiju ☹ Děkuji za Vaše názory

verka619
15. únor 2020

Ahoj holky, ráda bych se zapojila do diskuse. Jsem v 14tt těhotenství, a mám krevní skupinu A+ vyšel mi také pozitivní screening na protilátky. Jsem z toho hodně vystrašena. Nevím co čekat, v úterý jedu do Hradce Králové do rizikové poradny a pak na další odběry... :(

lomarinka
20. únor 2020

@verka619 ahoj. Tak u nas to dopadlo dobre.. nase "miminko" uz melo na zacatku unora 4 roky🙂. Akorat jsem musela chodit opravdu casto na odbery krve v Olomouci na transfuzni stanici, a dostala jsem tenkrat nejakou prukazku(tu mam strcenou nekde doma,pry se to muze hodit)... porod byl nakonec akutnim cisarem(den pred planovanym),protoze se jim pri prijeti do nemocnice nezdaly ozvy(snura kolem krku).

Drzim palce, a pak napis jak jste dopadli

verrrrr89
3. dub 2021

Ahojky holky, jsem Rh+, manžel Rh- a vyšly mi protilatky konkrétně anti K a anti c+cw. Titer 32 a jsem 12tt.
Moje Dr.mě odeslala k prof.Lubuškému do Olomouce kde mam kontrolu, ale až za měsíc. Mam docela nervy, protože nikde se o takovém problemu nepíše nebo jen málo. Tady jsem našla nejvíce informací zatím. Prosím jak jste dopadly vy s podobným problémem? Děkuji mockrát

lomarinka
3. dub 2021

@verrrrr89 ahojky.. u nás to dopadlo skvele..jak už jsem psala..dcera má teď už 5let, je úžasná. Akorát mě často kontrolovali v OL na transfuznim oddělení a měla jsem takovou prukazku, kterou jsem musela nosit pořád u sebe,kdyby nahodou. Neboj, takových nás tam chodila spousta... napiš pak co ti řekl profesor..držím palce a věřím,že to bude v poradku

verrrrr89
4. dub 2021

@lomarinka děkuji moc za odpověď a uklidnění 🙏🙏🙏 hlavně ať je miminko v pořádku 🙏🙏🙏 teď musím na 1.screening ještě před kontrolou u profesora Lubuškého tak nevím úplně co to s ním má společného. Prd se v tom všem význam 🤦‍♀️ určitě se ozvu a napíši jak jsem dopadla.

verrrrr89
6. dub 2021

@lomarinka ještě se Vás zeptám. S největší pravděpodobností budu muset rodit v Olomouci, říkala ma gyndařka. Myslíte, že se tam da domluvit císař? Nebo proč vy jste mela plánovaný? Děkuji

lomarinka
11. dub 2021

@verrrrr89 já jsem měla indikované dva císaře z neurologického hlediska. Dcera byla ale nakonec akutním,takže by tak šla tak,jako tak. Nevím,jestli je císař úplně výhra... ja jsem rodila v Prostějově skrz toho neurologa. V Ol se dá domluvit lecos, když narazíte na dobrý personál... spíš že císař podle mě fakt není výhra.. můžu se zeptat,proč byste ho radši?

A jak dopadla genetika?

verrrrr89
11. dub 2021

@lomarinka
Kontrolu jsem zatím ještě neměla. Jedu tam na konci měsíce tak snad 🙏 už mám jednoho císaře za sebou a byla to pohodička úplná. Když si vzpomenu na bolesti, které byly před sekcí chce se mi brečet.

lomarinka
12. dub 2021

@verrrrr89 aha,,tak to pak víte do čeho jdete... upřímně- jsem ráda, že už tyhle věci kolem těhotenství mám za sebou..syn už bude mit deset, dcerka měla v únoru 5... ty nervy bych už těžko dávala... už tak je to občas síla... ale věřím,že Vám všechno dobře dopadne.

verrrrr89
12. dub 2021

@lomarinka děkuji moc. No já mám doma 9. měsíčního synka a jsem ve 3.měsíci, tak si zatím užívám "klid" sranda teprve přijde 😁🤣

monika12353
26. říj 2021

@petrach dobrý den, po dlouhé době bych se ráda zeptala, jak vám vše dopadlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru