Pozitivní testy, ale na ultrazvuku nic

niki2610
23. únor 2017

Ahoj chci se zeptat na zkušenosti dne 16.1 jsem mela posledni menstruaci a dnes 23.2 a vcera jsem si delala test a byly oba pozitivni a kdyz jsem prisla na gyndu doktorka mi rekla ze jeste neni nic videt divala se pres vaginalni ultrazvuk a pozvala si me za 14 dni. Je mozne ze tehotna nejsem?

cizllik
23. únor 2017

Je to jeste moc brzo.Já jsem poslední MS mela 31,12 a test mi vysel 28,1 a až vcera v 6+4 bylo videt srdicko

lucinka58
23. únor 2017

@niki2610 je to ještě brzo. Za 14 dnů budeš moudřejší. Osobně si myslím, že jsi měla na gyndu zavolat s tím, že máš pozitivní test a měli tě objednat podle termínu poslední menstruace až na 7-8 týden těhotenství, případně ti dneska vzít test na hodnotu HCG, aby se potvrdilo, jestli těhotná jsi nebo ne. Teď musela jít vidět jen zvětšená sliznice (ani žádná dutinka, nic). Příště už určitě budete moudřejší 🙂

absintka19
23. únor 2017

@niki2610 presne jak pise lucinka.

anonym52369
23. únor 2017

@lucinka58 Ahoj nevíš prosím tě na kolik se sliznice zvětší ? 🙂
Niki taky sem to tak měla 🙂 a v pondělí jdu znovu na gyndu 🙂

lucykal
23. únor 2017

Myslím, že je to moc brzy neznám teda moc lékařů co berou takto brzo.

vladienka
23. únor 2017

Ja som sla k doktorke par dni po pozitivnom teste kvoli bolestiam, a nebolo vidno nic okrem zvysenej sliznice (16mm) a zluteho teliska vo vajecniku. Az o dalsi tyzden a pol bol gestacny aj zltkovy vacik s embryom

iwet91
23. únor 2017

Je to moc brzy, pro klid duše bych si zašla na odběr HCG, at máš jistotu i krve. Já takhle šla taky dr nic neviděl, ja si šla na hcg a pak i s vysledky jsem přišla k němu

lucykal
23. únor 2017

@iwet91 jeden výledek bohužel neřekne zda je to prosperující thotenství v děloze.

iwet91
23. únor 2017

@lucykal To jsem ani nikde nenapsal 🙂

luska__
23. únor 2017

@niki2610 me taky nepotvrdili , jen vysokou sliznici. Hrotila jsem to kvůli odletu do Vietnamu. To bylo ve st 11.1. A 18.1 uz tam bylo vidět krasne ❤

kristina94210
24. únor 2017

Ahoj holky taky se přidám, 18.1.2017 poslední první den menstruace a včera jsem byla u doktora. Vcházuela jsem k němu nervozní a šťastná, ale odchod nebyl teda nic moc. Jak píšete, mám zvětšenou sliznici, ale doktor na ultrazvuku nic neviděl, tak mě dnes poslal na odběr krve. Jelikož delší dobu mám zvýšené výsledky na HPV viry tak mě hlídá více, a poučil mě o tom, že mohlo také dojít k mimoděložnímu těhotenství. Což mě "vyděsilo" do dnešních 11:30 budu čekat na výsledek z krve, kde pozná jestli je to mimoděložní nebo ne ☹ říkal mi totiž, že by to už na ultrazvuku mělo jít trošičku vidět ☹

eliotka1
24. únor 2017

Holky, na ultrazvuku by melo byt neco videt, az kdyz je HCG nad 1000, to vam doktor nerekl a hned vas strasi mimodeloznim? Nechte si vzit krev na hodnotu HCG a budete klidnejsi 😉

vanea
24. únor 2017

@kristina94210 Ahoj, jsi teď podle MS 5+2, což je začátek 6tt, ovulka mohla být klidně později, takže to může být klidně ještě o pár dní méně. V této době je opravdu hodně časté, že se na ultrazvuku ještě vůbec nic nevidí ;) my byli až o týden později a už tam bylo vidět i tikající srdíčko. Chce to počkat, doktor tě strašit nemusel, ale zase mi přijde normální, že to řekne, jen se tím neděs..někteří dr. mlčí a pak je člověk v šoku, když se to stane. Každopádně bych se vůbec nenervovala, protože v tuto dobu se ještě na utz opravdu nemusí nic ukázat, je strašlivě brzy. Normálně se chodí na první ultrazvuk v 7-8tt, aby bylo něco vidět ;)

jelenahora
24. únor 2017
Uživatel jelenahora je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jelenahora.

Co já si pamatuji, tak jsem byla na ultrazvuku až někdy v 9 tt. Tam už to bylo hezky vidět a slyšet srdíčko. A jak říká Vanea, ovulace mohla být později. Přesné není nic, takže hlavně buď v klidu, to je nejdůležitější 🙂

kristina94210
24. únor 2017

Holky díky za uklidňování, ale to čekání na výsledek krve je hnus!!!! A jelikož to nemám s kým kromě snoubence a teď tady Vás probrat, tak jsem byla dost v nervech. Ale asi jste mě trochu uklidnili. Doktor mě nějak nestrašil, jen řekl, že tady ta možnost může být, a proto mě radši hned posílá na tu krev atd. No už ať je 11:30 😀

vanea
24. únor 2017

@kristina94210 hele je to hrozně blbé, ale ty "nervy", nebo myšlenky, budou už skoro pořád a myslím že neodejdou ani úspěšným porodem🙂 nezbývá, než se naučit hodit do klidu, ale mně to zatím taky nějak nejde :D :D

kristina94210
24. únor 2017

@vanea 😀 no asi máš pravdu, snad mi pomůže až doktor řekne, že tento první krok je OK 🙂

vanea
24. únor 2017

@kristina94210 určitě 🙂 držím pěsti 🍀 !!

biedronka10
24. únor 2017

@kristina94210 ahoj, ja te uklidnim. U me to bylo tak, ze jsem prvne k dr prisla, mela jsem byt v 7tt a on mi rekl ze tam nic nevidi, jem sliznici. Rekl mi tri moznosti, bud mimidelozni, nebo spatne se vyvijejici plod nebo kvuli nepravidelnemu cyklu muze byt opozdeno....nemazal mi med kolem pusy ale rekl vsechny moznosti, byla a jsem mu vdecna, mam rada pristup na ferovku. Prisla jsem za 14 dnu a uz tam bylo srdicko. Zmeril to a rekl mi ze je o 14 dni mladsi....to si slecna drzi dodnes, ale dr to nevidi jako problem. Takze suma sumarum otehotnela jsem v druhe polovine cyklu po ovulavi, tudiz podle ms se to brat nemohlo. Joooo priroda je mocna a vzdy to neni podle odbornych tabulek. Mala je tedy porad o 14 dni mladsi ale vyvoj je v poradku a da li panbuh i pres jine zdravotni problemy co mam a velke dlohodobe bolesti bricha a zad to dktahnem do konce cervna . tak hodne stesti

kristina94210
24. únor 2017

@biedronka10 Děkuji a asi budu podobný případ. Už mi volal doktor, a z krve ví jen to, že jsem těhotná a pozval si mě na kontrolu sice už příští týden v úterý ale aspoň bud klidnější 🙂 A jelikož nemám žádné bolesti ani nic, tak začínám věřit, že je vše OK, ale ještě brzy na to aby to viděl 🙂

kristina94210
24. únor 2017

Holky moc děkuji za podporu, hrozně moc mi odlehlo a pomalinku a potichoučku se začínám těšit 🙂

biedronka10
24. únor 2017

@kristina94210 hlavne potivhoucku do utery. A zadne stresy..lehnout k filmu misku ovoce a k obedu flak dobreho masa, to me pomohlo, vitaminy a bilkoviny prirozenou formou

kristina94210
24. únor 2017
sadamka90
24. únor 2017

Ahojky já měla poslední MS úplně stejně jako ty 16.1.. A včera jsem byla taky poprvé u gyn a u mě už tam viděla váčky, ale já vím jistě, kdy jsem měla ovulaci - 17DC. Pokud si ji měla později je dost možné, že tam ještě nic nebude.

kristina94210
2. bře 2017

Ahoj holky tak je tam!!! 😀 za 14 dní jdu na srdíčko 🙂

renatka03
23. led 2021

Ahoj,chtěla jsem se jen zeptat zažila jsem něco podobného.
Měla jsem 5 dní zpoždění tak jsem si udělala testy ona vyšli hned pozitivně . Žádný dušík tmave čárky..
Druhý den jsem šla k doktorovi a ten nic test mi u něj také nevyšel nedalo mi to tak jsem si koupila další testy a digitální na clearblue jsem měla 2-3
A 6 pozitivních klasických papirkovych včera jsem byla na krvi tak budeme čekat do pondělí zda jsem těhotná.

tynka9
23. led 2021

@renatka03 k dr je nejlepší vyrazit tak v 7. týdnu nejdřív (tj 7 týdnů od prvního dne poslední menstruace). To už s největší pravděpodobností uvidí u srdíčko. Nevím, co bys chtěla, aby viděl pár dní po vynechání ms. Je tam sotva pár buněk, velikost pár mm. Pokud nejsi z nějakého důvodu riziková (mimoděložní a pod), tak je blbost chodit takhle brzy. A odběr krve má začátku? Max ti potvrdí to, co už víš z testu, ale prosperitu těhotenství ti to nezaručí (což ostatně nezaručí ani svěcená voda)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru