Pozitivní trit 2 z krve. Měl někdo z Vás taky pozitivní protilátky?

13. únor 2020

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda některá z vás měla pozitivní výsledky na protilátky... Právě jsem přijela od gynekolozky, jsem 13+5, a vyšli mi špatně trit2 testy z krve, jsem A+, zítra jdu do poradny a prý se uvidí co dál, asi bude muset na Krev i manžel... Bojím se zbytečně? 😪

autor
13. únor 2020

Prý mi budou muset vzít znovu ktev a pošlou do Hk na kliniku, na klinicice jsme byli minulý týden na screeningu a ten dopadl v pořádku.

jjasmina
13. únor 2020

Já měla. Mám AB+, na začátku těhu mi zjistili pozitivni protilátky proti A i B. Dr mě poslala do rizikové poradny dokonce až ke konci těhu, tam se všichni divili , že až tak pozdě, udělali mi další testy a říkali, že nejsou pro těhotenství nijak ohrožující 🙂 Prej se kolikrát umí tvořit po potratu nebo porodu. Takže zatím bych se nestresovala , na googlu jsem našla hruzostrašne diskuze 🙂

mutsynka
13. únor 2020

Kamarádka to měla taky tak a má zdravého půlročního chlapečka

autor
13. únor 2020

@mutsynka a nevíš náhodu, co to vyvolalo? Musela na nějaké speciální vyšetření? Jsem z toho úplně na dně, nevím co mám čekat 😪

mutsynka
13. únor 2020

To nevim. Ale s prvním prckem tyhle problémy neměla. Až u druhého (a to mají obě děti jednoho tatínka)

autor
13. únor 2020

@mutsynka my čekáme právě první :(

autor
13. únor 2020

@jjasmina a byl i manžel na testech? Já mám právě šílený Stach, nevím co čekat. Diskuze na netu, mě dost vyděsili :(

jjasmina
13. únor 2020

Diskuze vubec nečtěte, taky jsem měla hroznej strach. Brali jen krev

autor
13. únor 2020

@jjasmina a tu vám brali u vás na gynekologii? Mě říkala že mi vezmou krev a pak že mě objedná do Hk asi do sanusu, ale tam jsme byli na screeningu a uz byl v pořádku....

jjasmina
13. únor 2020

Prvně na gynekologie normal a pak v rizikové poradně

jjasmina
13. únor 2020

Jinak manžel nebyl, protože mi řekli, že to těhotenství neohrožuje

autor
13. únor 2020

@jjasmina dekuju. Budu věřit, že bude vše v pořádku 🙏

jjasmina
13. únor 2020

určitě ano 🙂

monika12353
27. říj 2021

@jjasmina dobrý den, mám také protilátky.. A jsem od HK. Jak pak vám vše dopadlo?

jjasmina
28. říj 2021

@monika12353 porodila jsem zdravou holčičku, takže dobře ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru