Pozná se po 10ti dnech z krve těhotenství?

sonicata1
20. črc 2011

Ahojky holčiny psala jsem už sem pár holčinám. Mezi 3-6 července jsem měla nechráněný sex ,ale bez ejakulace partnera ! Partner má kapičky lásky jak před sexem tak během když je vzrušený i ke konci ! Těsně před vyvrcholením jsem sex přerušili a dokončili už z kondomem ! 16 června jsem měla naposledy menstruaci teď mám do 16 .července zpoždění dnes jsem si dělala test a je negativní ! Ještě před tím jsem si přečetla na fóru pár věcí a zjistila jsem ,že mám pár příznaků co mívají některí těhu na začátku těhotenství ! Miminko jsem aztím nechtěla a když to nebude tak se nic neděje ! Takže nejspíš to nebude ani stresem ! Jelikož mám v bískosti sebe člověka co chodí na chemoterapii ! A už asi 3 týdny mě trápí šílenej kašel tak stou osobou nesmím přijít do kontaktu abych jí nenakazila pro ní by to byl pomalu konec ! Jenže já zase nevím zda jsem těhu a bojím se brát jakékoliv prášky abych možnému miminku neublížila ! Holčiny poraďte bude to znát už z krve kdybych si zítra došla do kliniky ??? 🙂

crca
20. črc 2011

Já si myslím,že už by to z krve mělo určitě být znát 😉

johnatanka
20. črc 2011

a jaký příznaky máš??? Moje zkušenost s otěhotněním je taková, že těch kapiček lásky by muselo být fakt hoooodně, neměla jsem před oběma těhu ant X měsíců a i teď sex přerušujeme a otěhotněla jsem vždy až po pořádných ejakulacích dovnitř a i několika denně .... zatím bych to krví asi neřešila, popř bych si zavolala na gyndu, co si můžeš vzít za prášky ....

vafle
20. črc 2011

pokud by jsi byla těhu měl by být test už pozitivní.......udělej si třeba zítra nebo pozítří nový a když bude negativní tak nejsi těhu...nebo samozřejmě si můžeš dojít na gyn ale beud to to samé jako by sis udělala test

sonicata1
autor
20. črc 2011

@crca no měl bych být dbva týdny (14 dní )Kdybych byla 🙂

sonicata1
autor
20. črc 2011

@johnatanka taky se mi tomu nechtělo věřit ! Ale mám to i v rodině má sestra takto vznikla a i mý další dva sourozenci kteří tedy se nenarodili ! Příznaky bolest a tlak v podbřišku , bolestivá prsa v oblasti bradavek nejvíce modré žilky na prsou , bolest v kříži , klidně bych prospala celý den a ráno do 9 hodin nemůžu nic snís je mi zle ! Myslela jsem že tohle všechno je jen shoda náhod až dnes jsem o tom četla že tohle bývá na začátku po uhnízdění vajíčka v děloze což je kolem 7-10 dne od oplození 🙂

sonicata1
autor
20. črc 2011

@vafle právě že jsem četla že ve dvouch týdnej je hodnota kolem 5 mlU/ml a já měla test na 25 mlU/ml pak to každé dva dny stoupá tak to zlusím po víkendu znova 🙂

crawler
20. črc 2011

@sonicata1 no, tak to jsem zvědavá😉 všechno je možný - já neplánovaně otěhotněla 2 dny po ovulaci, což už bývá vajíčko zaniklé - milovali jsme tak poprvé a hned to bylo 😀 takže věřím, že i z kapičky lásky to klidně může být bublinka🙂 přeji ať to vyjde tak, jak si přejete 😉

timbouctou
20. črc 2011

@sonicata1 psala jsem ti už do ip 😉 může to být zánět močových cest, máma ho taky měla, blila (jinak to nemůžu říct) jak amina a všechno ji bolelo. Ale zas je fakt, že při druhém těhu jsem si myslela, že jsem v tom tak tři týdny jak mi bylo zle, a nakonec jsem zjistila, že mi takhle blbě bylo skoro od prvního dne 😀 A přitom o prvním těhu jsem se dozvěděla až v pátém týdnu jen proto, že jsem si vzpomněla, že už jsem dlouho neměla menzes. No, pokaždý je to jiný.

sonicata1
autor
20. črc 2011

@timbouctou to je právě ono ,že kdyby kruci existovala nějaká jasná signální věc ,že prostě jsi těhu ale ,nic takového není a ještě ke všemu se cejtí každá jinak ! jediné co je podobné jsou ty stavy ,jenže to může znamenat jak píšeš cokoliv 🙂

sonicata1
autor
20. črc 2011

@crawler tak to je taky dobrý no kamarádce se před dvoumi týdny narodil chlapeček přez antikoncepci a druhá už má takhle 4 letého zdravého klučinu ! A moje mamina tvrdila ,že jí stačí aby otcovi trenky prošli okolo a byla těhotná 😀 Jsem sice 3 Ale mělo nás být 5 a 3 děti z toho mamka počala právě z kapičky lásky a to si mamina počítá ovulaci 😀 takže taky u mrtvého vajíčka prej 😀

crca
20. črc 2011

@sonicata1 já byla na Ketu(umělku) 25.8,1.9 jsem si dělala test a už tam byl vidět duch.takže z krve by to už mělo být poznat-pravda,čekala jsem dvě a po 14 dnech od oplodnění bylo hcg 800 😅

johnatanka
20. črc 2011

@sonicata1 já měla ducha na testu taky brzy....moc ti přeji, aby ti to dopadlo, tak, jak si přeješ....jestli tam je, tak to určitě brzy poznáš, ta nejistota je běs, já vím 😉 😉 😉 spíš si to užívej a odpočívej, ať se popř. dobře zavrtá....já otěhotněla u obou dětí na první cyklus, první dítko dovežené z dovolené, jsem byla ovíněná alkoholem a manžel chtěl už mimčo, tak jsem svolila a ono to ejhle hnedka vyšlo a druhý jsem chtěla pro změnu já a měla jsem na otěhotnění jen 1.5měsíce, takže jsem se fakt snažila a vyšlo to taky hned první cyklus 😉 😉 😉 takže já jak dostanu MS tak mažu pro tělísko 😅

sonicata1
autor
20. črc 2011

@johnatanka Takže zkrátka taky hodně plodná tak přeji ať dětičky dělají jen radost a mě nějak ani nevadí jak to dopadne prostě hlavně abych byla zdravá a v pohodě a jestli tam ten prcek je tak aby i on byl v pořádku tam kde má být 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru