Poznaly jste, kdy se miminko otočilo hlavičkou dolů?

noheli
12. črc 2011

Chtěla jsem se zeptat jestli je cítit, když se miminko otáčí hlavičkou dolů, jelikož dneska jsem měla takový zvláštní tlak v břichu a když jsem si lehla tak jsem viděla jak mám bříško na jedné straně vyboulené a probíhalo tam něco jako zemětřesení 😀

mami29
12. črc 2011

Ja pretoceni nepoznala ale tlaky na brise mam porad. jak vyspuluje zadecek. A to uz min mesic je hlavickou dolu. Tedy co mi to poprve potvrdila dr. Do te doby jsem to jenom tusila.

sussanah
12. črc 2011

jj tak to pravdepodobne bylo pretaceni mimca. Ja to ted zazivam poslednich cca 14dni tak 3x denne, kdy si maly strida polohu pricnou, podelnou a neco mezi 😖 Proste pocit, ze se ti roztrhne bricho vejpul, tlak jak hrom a pak se nekde vybouli. A taky o otoceni hlavou dolu jsou citelne citit nohy pod zebrama, casto na prave strane (je to ta nejobvklejsi poloha).

dlabinecka
12. črc 2011

Já to cítila, až u porodu, že se malá komplet přetočila, to už fakt bolelo, ale myslim si, že takhle v průběhu těhu asi záleží, jakým veletočem se mimi přetočí, z jaké polohy, kde je placenta atp 😉

katchi
12. črc 2011

Ja to nepoznala.

dagmik
12. črc 2011

Já jsem to teda nepoznala...taky se tam děly různé věci🙂 jako v břiše myslím, ale to že se otočil jsem opravdu nepoznala.

boobinka
12. črc 2011

ja ten okamzik nepoznala. Ale poznala jsem to az podle toho, ze mi kope nozickami na levy bok a zadecek jen spuli na pravym boku- to jsou pak taky tlaky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru