Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

ajulka88
15. bře 2012

Ahojda, holky, nemáte někdo prosím zkušenost s prázdným gestačním váčkem, v 5tt- 6tt?

victoireux
7. bře 2016

@janajana29 no paráda , ty hele já si myslim že je to hojení jakoby po zákroku, děloha se stahuje 🙂 vazy se srovnávají do původní pozice no prostě se tam vše rovná 🙂 pokud to nejsou křeče a nemáš teploty asi bych zkusila být v klidu 🙂 bude to dobré, kdypak jdeš na kontrolu?

janajana29
7. bře 2016

@victoireux snad máš pravdu, děkuji. Jdu 23.3. když jsem dr. říkala, že mi nezabrala ani jedna tabletka, tak byla hodně překvapená :-/

victoireux
7. bře 2016

@janajana29 no já se na to ptala, a oni mi řekli že prý jsou takové případy když to enúčinkuje, zrovna si ta vyjímka 🙂

janajana29
7. bře 2016

@victoireux to jsme bezva výjimky teda

victoireux
7. bře 2016

@janajana29 😀 😀 😀 jo to znám, já taky musim mít pořád něco extra 😀 kurnik ale většinou ybch byla ráda průměrným typem taky nemusim mít úplně všechno 😉

janajana29
7. bře 2016

@victoireux Přesně tak 😀😀😀

riga
7. bře 2016

@janajana29 tak máš aspoň klid.👍
@victoireux kdy si jdeš pro poslední tabletu, už jsi byla dneska?

victoireux
7. bře 2016

@riga nene byla sem včera, něco málo sem odrkvácela ale dneska už jen tak drobně a zítra vidim že bude po MS, no já celkově už špinim od středy v pátek trochu více a v neděli něco odešlo doufám že ty sraženinky bylo to co odejít mělo ale nijak velké fofry to nebyly no prostě se uvidí na UTZ jestli OK nebo ne ☹ ve středu volam do CAR aby na mě v pátek mrkli pokud to nebude Ok a by se to neprotahovalo o týden. Pěvně doufám , že je to všechno pryč ☹ nebo mně už vomejou , tak já měla váček maličký 4mm tak ono toho asi moc nebylo no....

riga
7. bře 2016

@victoireux to by mohlo klapnout, když měl 4mm.🍀 Můj měl 8cm, nešlo to přehlédnout.:(

victoireux
8. bře 2016

@riga 8centimetrů? ??? 😲 😲 😲 😲 no tak to asi skutečně nemohlo jít přehlédnout, proto si asi i tolik krvácela že? já bych to přirovnala ke klasické a slabší MS s úplně neznatelnými bolestmi, asi čím menší těhu tím i ta těhotenská masa je menší, tak ono mé těhu odpovídalo prý tak 4tému týdnu , takže asi i ten objem sliznice a všeho byl poloviční co tvůj 🙂 no stejěn závěry radši nedělám, uvidím co řekne UTZ, jinak abych řekla pravdu, ty tři tablety na usmrcení ty mifegyne co mi dali v pátek byli jakoby horší, po těch sem měla lehčí nevolnosti celej víkend, a pak se bála té vypuzovací a když mi ji dali a ten den sem začala krvácet tak se mi ulevilo hned a nevolnosti přešla ještě týž den, a dneska se cítím jakoby ani nic nebylo.
Četla sem hrůzostrašné scénáře na netu po použití těchto tablet, tak sem čekala co se mnou bude, a
zatím dobré 🙂 a jak se cítíš teď , už jsi byla na kontrole?

pipulka
8. bře 2016

@ponickova Ahoj,
tak už fakt nevím co si mám myslet. Dnes jsem byla na kontrole a doktor mi napsal do zprávy toto: gestační vak průměr 17mm s embry. pólem akce zatím 0.Mohlo by jít o mladší těhotenství. říká že to může být tak 3-4 tt na další kontrolu za 2 týdny

janajana29
8. bře 2016

@pipulka a víš přibližný datum početí? Myslíš, že je to starší?

pipulka
9. bře 2016
pipulka
9. bře 2016

@pipulka
@janajana29 datum početí nevim ale asi to bude mladší podle ultrazvuku to prý vypadá. Byla jsem 1.2. na IVF , a pak chvíli po IVF jsme měli sex. Doktor tvrdí že to to nemusí být početí z IVF ale normálně. tak už nevim za 2 týdny jdu zas na kontrolu

janajana29
9. bře 2016

@pipulka budu moc držet pěstě, určitě tam mimísek bude se vším všudy 💛💛💛

victoireux
11. bře 2016

ahoj holky takže sice sme něco po pilulce odrkvácela, ale na kontrole se ukázalo že v děloze zůsatlo úplně všechno, takže pondělí nástup na revizi ach jo, další!!! už to chi mít za sebou, dopadla sme jako @janajana29 taky mně pilule nezabraly

janajana29
11. bře 2016

@victoireux aj aj tak to mě moc mrzí ☹ ☹

riga
11. bře 2016

@victoireux to je v pr...moje výhra byla asi v tom, že se růst embrya zastavil mnohem dřív, než se na to přišlo. Zdá se, jakoby doba na potrat stačila uzrát a tableta byla poslední rána. ☹

Ať revize dopadne dobře a už to máš konečně zdárně za sebou.🍀

victoireux
11. bře 2016

@riga moc ti děkuji, ještě musim přežít nervový víkend a pak zákrok, snad bude můj poslední a pak už na vše kašlu, tyhle nervy co sem ted zažila byly peklo, je to konec snažení, dál nemám sílu 🙂

victoireux
11. bře 2016

@janajana29 jani jak se cítíš už jsi dobrá?? jojo zas sem vyjímka a musim mít zase něco extra ani pilule na mě neúčinkovali a to sem měla i ty zabíjecí....

nonnni
11. bře 2016

@victoireux
@janajana29 no toto.... tu snad rozdavaji tic tac, nebo nechapu...

janajana29
11. bře 2016

@victoireux to jsme teda dvě krásné výjimky ☹. Ja špinila asi 4 dny, břicho bolelo jeden den. Jinak se už zase cítím jako JÁ!!!! Akorát mě štve, že mám mít šestinedělí a nesmím nic, hrozně mi chybí cvičeni atd. Neboj, brzo to budeš mít za sebou a bude zase dobře 💛💛💛💛💛💛💛💛

victoireux
12. bře 2016

@janajana29 jani, my jsme extravýjimečné 🙂 třeba s námi má pánbůh nějaké úmysly když jsme tak jedinečné 😀
už to chci mít za sebou, ještě teda přežít ten zákrok no ☹ ale jelikož to znám, vím do čeho jdu, ale tak je to naposled, tak to musim nějak už dát, jo a naštěstí bude jaro, zabavím se pak prací na zahrádce...
šestinedělí přežijem, neboj, hele já loni po revizi třetí den už normálně plela na zahrádce 😀 prostě sem se cítila dobře 😀
a myslim si jestli se cítíš fakt vpohodě, že nějaké jemnější cviky určitě dělat můžeš 🙂

janajana29
12. bře 2016

@victoireux To by mě zajímalo jaké úmysly 🙂. Možná chce u mě počkat, mám hodně nemocného tátu, před měsícem mu vyndavali již druhý zhoubný nádor z mozku. Nemáme tedy moc hezky vztah, odešel v mých 6 letech, ale je na tom hodně špatně. nám v den revize dodělávali kus kuchyně a botník s věšákem. Tak jsem fungovala ☹ cítím se dobre, začnu asi Power yogou a pak už vše jako před tím 🙂

victoireux
12. bře 2016

@janajana29 jani ono nic se neděje jen tak 🙂 já tomu věřím 🙂 prostě to pochopíme asi vždy až s odstupem času 🙂 no však ještě uvidíme.
Já mylsímže beze strachu můžeš začít něco dělat, ty nějak opatrněji, jako moc nenamáhat to břicho, a kdyby náhodou začalo bolet, rozhodně to chce odpočinek, dávám ti týden max 14 dní a budeš fungovat úplně normálně 🙂
kdypak jdeš na kontrolu?

janajana29
12. bře 2016

@victoireux Také tomu věřím, že je vše jak má být 😉. Jdu 23. ke své doktorce, tak snad to bude vše v pořádku. Budu na tebe v pondělí moc myslet a posílat sílu, až budeš moci, ozvi se 🙂

victoireux
12. bře 2016

@janajana29 jsi moc hodná, děkuji, určitě budu potřebovat takovou podporu, přece jen je to zase zákrok v narkoze no, celkově nic příjemného,a le už se těším až to bude zase za mnou 🙂 a začnu zase novou kapitolu života, děkuji a drž se taky 🙂 určitě si písnem 🙂

janajana29
14. bře 2016

@victoireux myslím na tebe 💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

pipulka
14. bře 2016

Ahoj holky, chci se zeptat co znamená když mi doktor napíše do zprávy, 5+5 s embr. pólem za týden progrese jistá. Dík za radu.

victoireux
14. bře 2016

@janajana29 jani je mi blbě musela sem revizi odložit ☹ půjdu na ní AŽ ve středu, doprčic, se všechno koplikuje ☹ musim trochu zastavit kašel, asi by mně nechtěli s ním uspat ☹
si moc hodná že na mně myslíš, děkuji, vážím si toho 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru