Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

ajulka88
15. bře 2012

Ahojda, holky, nemáte někdo prosím zkušenost s prázdným gestačním váčkem, v 5tt- 6tt?

ponickova
3. bře 2016

@pipulka: Já bych určitě počkala do příště a nedělala závěry, věřím, že se objeví. 🙂 Budu držet palce!!

pipulka
3. bře 2016

@ponickova děkuji jsi hodná, já jsem poprvé těhotná tak je to pro mě dost zvláštní. Napíši ti potom jak jsem dopadla. Na kontrolu jdu 8.3.2016

ponickova
3. bře 2016

@pipulka: Vůbec nemáš zač. Určitě se ozvi. 🙂 Jdeš na kontrolu v hezký den, to bude hezký dáreček ke dni žen 🙂

riga
3. bře 2016

@pipulka budu držet palce!!

janajana29
3. bře 2016

@pipulka Také držím pěstě, je ještě malinký a velká pravděpodobnost, že se ukáže. 🙂

pipulka
4. bře 2016

diky všem za podporu. 🙂

victoireux
5. bře 2016

tak holky, i pře diagnozu ZT sem včera dostala 3 tablety myfeginu a zítra si jedu pro tu vypuzovací tabletu ale řeknu vám že teda nevím kde byla @riga že se tak v pohodě domluvila 🙂 ale mně ty tablety vůbec nechtěli dát, podepisovala sem to na vlastní riziko a bláblá.... jeli jsme ráno v půl osmý a než se to vyřídilo tak bylo 17h kdy jsme opouštěla areál nemocnice 🙂

janajana29
5. bře 2016

@victoireux Zvláštní přístup, mě ji nabídli bez problémů taky.

riga
5. bře 2016

@victoireux měla jsem to dobře srovnané a veškerou zodpovědnost jsem brala na sebe. V případě potíží byla pro mne jasná volba kyretáž. Asi jsem byla dostatečně přesvědčivá.. 🙂
Ten přípravek u nás není schválený, ale lékař ho může použít, pokud to uzná za vhodné a je to lege artis. No, je to trošku ošemetné.
Papíry jsem taky podepisovala a byla jsem řádně poučena, ale všechno proběhlo ve vzájemném respektu.

Já tedy dostala jen poslední tabletu. Kolik jsi platila?

Držím palce, ať to proběhne hladce!🍀

@janajana29 jak ti je, je to lepší? Mně se po čtrnácti dnech výrazně ulevilo a přikládám to poklesu hormonů.

janajana29
5. bře 2016

@riga jsem hodně unavená, jinak včera jsem nekrvacela ani nesplnila, dnes trosku jo. Tak snad je to tak jak to ma byt. 🙂 je dobre, že se ti ulevilo :-*

victoireux
5. bře 2016

@riga no neplatila sem právě ani korunu, nevim proč s tim dělai takový štráchy když jinde to funguje bez problémů ☹

victoireux
5. bře 2016

@janajana29 tobě to dali ve které nemocnici?

janajana29
5. bře 2016

@victoireux Příbram a platila jsem za každou 1000 Kč

victoireux
5. bře 2016

@janajana29 krucinál, já byla přímo ve FN Plzeň a tam s tim ta přijímací DR. dělala strašný scény, no byla děsně důležitá , hele ono je to všude o lidech no ☹

janajana29
5. bře 2016

@victoireux Tak to u mě opačně, říkali jak je dobře, že konečně se o téhle věci ví, že je to šetrnější atd.

victoireux
5. bře 2016

@janajana29 bože muj, proč musim vždy narazit na nějaké pitomce, no ano, ten názor že je to šetrnější také mám navíc sem po IVF a miminko sem chtěla ☹ takže těm co mají ZT bych dávala tabletu přednostně než revizi ☹ pokud by maminky chtěly 🙂

luupipi
5. bře 2016

Ahoj holky...
Máte někdo zkusenost s měřením bazální teploty?od ovu mam BT 37.2-37.3....ted menses a stále 37...jen jednou pokles na 36.8 jinak furt nahoře...je mi furt zle,na omdleni,hlava se motá,mravencej bradavky,poboliva v podbrisku,časté močení....test zatim negativní...je možné být těhu i když se dostavila menses??
Ted jsme o mimi přišli v 8tt, byla jsem na revizi,a moc si prejeme aby vše bylo ok

janajana29
5. bře 2016

@riga Tak jsem si myslela jak jsem v pohodě, že už je to vyřešený, ale jsem doma sama a začetla jsem se do zprávy z nemocnice. V den revize bych byla 10+0!!! Uvědomila jsem si jak už by byl velký a padlo to na mě ☹ už tady hodinu brečím a nějak to nezvladam ☹ ☹

ponickova
5. bře 2016

@janajana29: Moc mě to mrzí. ☹ Vyplakej se, je to potřeba dostat to ze sebe. Asi je třeba projít si i tímto, ale útěchou je, že čas je nejlepší lék a odpouští každému. Uvidíš, že se ani nenadějete a brzy poroste v tvém bříšku miminko a bude šťastné, že může mít za mámu právě tebe. ♥

janajana29
5. bře 2016

@ponickova Děkuji, jsi zlato. Musím se s tím asi srovnat víc, než jsem si myslela. A co ty? Jak se cítíš? Doufám, že si to krásně užíváš :-*

ponickova
5. bře 2016

@janajana29: Já se cítím (až překvapivě) dobře. Kromě občasných bolestí a tlaků v podbřišku a trochu vypouklého břicha absolutně netěhotně. Příznaky mi dost vymizely, už jsem i schopná pozřít téměř cokoli. Až si kolikrát říkám, jestli mám prostě jen štěstí a prožívám bezproblémové těhotenství, nebo je za tím něco jiného. Je to pro mě zvláštní období, nějak mi to pořád v plné síle nedochází. Ale asi to ještě přijde po dalším UTZ a screeningu a až to oznámíme rodině.

janajana29
5. bře 2016

@ponickova to bude tím, jak tě doktor vystrašil!!! Užívej si pohodového těhu, sestra se cítila úplně stejně jako ty u obou holek 😉 a odpočívej 🙂

janajana29
5. bře 2016

@victoireux tak jak se cítíš? Už něco?

victoireux
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
victoireux
5. bře 2016

@janajana29 jinak já lehounce špinila ještě před podáním tablet, a od včera už odchází i tmavší ale malinko, tak uvidim, no ale bojim se pořád že ☹

janajana29
5. bře 2016

@victoireux jojo já už měla také zborcený váček, ale nechtěl se pustit a hrozila by infekce, držím pěstě, aby to proběhlo v pořádku 💛💛

victoireux
5. bře 2016

@janajana29 moc děkuji, ty se také drž 🙂

janajana29
5. bře 2016

@victoireux já také tři dny špinila před revizi, tmavě hnědě, gest váček také propadlý, dr. říkala, že bych to za čas asi také odkrvácela, ale hrozila by infekce atd. , ale hlavně jsem to už chtěla vyřešit, to bylo pro mě to nejdůležitější!!! Teď to mám za sebou, byla jsem silná a šťastná, ale dnes večer hrůza děs 😢😢😢

riga
6. bře 2016

@janajana29 je to normální ☹ Ale přejde to, nejpozději s další pozitivním testem. Mě pomáhá se uvolněně vykřičet, nejlépe v autě. Až se ustálí hormony, pocítíš úlevu.

Drž se, objímám tě.

riga
6. bře 2016

@luupipi možné to je, ale taky je celkem běžné, źe se teploty i po ms drží nahoře a začnou padat později.

Jestli jsi těhotná a chvátáš na verdikt, musíš si nechat odebrat krev.

Ať se brzy zadaří!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru