Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

ajulka88
15. bře 2012

Ahojda, holky, nemáte někdo prosím zkušenost s prázdným gestačním váčkem, v 5tt- 6tt?

victoireux
24. bře 2016

@pipulka já vím, no věk tlačí, mě je letos taky 35 a to taky neni žádná hitparáda, no já ti rozumím, ale ještě zkusíte né??
My jsme se po všech nezdarech rozhodli pro adopčátko 🙂 tak se fakt těšíme , že aspoň nějakým způsobem k nám dítko cestu nejde 🙂

pipulka
24. bře 2016

@victoireux přeji ti hodně štěstí s adopčátkem. Já nevím, asi to po dnešku vzdám. zprava není od doktora příjemná a bojim se co bude dál.

victoireux
24. bře 2016

@pipulka no já nevim, no na to se člověk musí cejtit jet dál, hele tohle neni ze dne na den, k tomu musí člověk dozrát a navíc po revizi se dává dokupy hlavně psychika , tělesně je na tom člověk dobře hned 🙂
kdypak půjdeš už to víš?

janajana29
24. bře 2016

@victoireux Dnes jsem byla po skoro 2 měsících cvičit, zahul, ale konečně život 🙂. Jsem rada, že je ti dobře a neboj, taky budeš mít čisto 🙂 budu držet pěstičky 😉 písni pak 🙂.

janajana29
24. bře 2016

@pipulka Moc mě to mrzí ☹ posílám sílu 💛💛💛💛💛💛💛💛

pipulka
24. bře 2016

@victoireux na revizi jdu v uterý do Motola a prý mi budou dělat ještě kontrolu jestli náhodou

victoireux
25. bře 2016

@pipulka no to máš taky velikonoce co?? Já tohle měla loni velikonoce sem prožila s mrtvým plodem v sobě ☹
hele to je jasný, kontrolu udělají dycky před revizí a hodně důslednou to se neboj 🙂
No kdyby se stal zázrak a objevilo se miminko moc bych ti to přála 🙂 ono i to se stává 🙂

hejtereza
23. srp 2016

Muze prazdny gestacni vacek drzet a zvetsovat se az do 3 mesice? Jsem na zacatku 3.mesice a na kontrolu jdu za tyden. Prvni KO v 6+2tt a prazdny g. vacek. Nespinim ani nekrvacim..

ponickova
24. srp 2016

@hejtereza: Teoreticky ano, zvlášť pokud máš delší cyklus, než je obvyklé (tzn. delší než 28 dní).

hejtereza
25. srp 2016

Mam kolem 30-32.
@ponickova

ajulamamula
24. dub 2017

Zdravim prosim nema nekdo zkusenost? 11/3menzes za 4tydny6/4 pozitivni test na utz nic hcg nizoucke jen 61. O vikendu jsem dostala menzes15/4 ale takovou slabsi, na to ze melo jit o potrat divna od te doby spineni, dnes na utz malinka dutinka tesne u delozniho hrdla o velikosti 12mm. Dle te breznove menzes bych mela byt 6+2. Dr ceka na krev a pry pokud bude hcg pozitivni tak na vycisteni. Myslíte ze by mohlo jit o gestacni vacek a ze by se jeste mohlo objevit srdicko? :( snazime se pres 2roky z toho jednou mimodelozni..

hejtereza
25. dub 2017

@ajulamamula ja byla presne 6+2 a prazdny vacek a ted mam mesicni mimco😊✌🏽

ajulamamula
25. dub 2017

@hejtereza dekuji ale hcg bylo 16takze ve ct jdu,znova na krev a nejspis je to opravdu jen nejaky zbytek.. tak snad se s rim telo popere samo.. 🙂

marryjanew
25. dub 2017

@ajulamamula já bych řekla že ještě není nic ztraceno, plod muže být mladší a třeba ještě jen nebyl vidět. uvidíš podle hcg no, držím palečky 🙂

romanecccka
26. dub 2017

Holky muzu se zeptat vcera u dr na UZ 8+2 doktor videl pouze vacek bez miminka.Dlouho vahal a rek at prijdem za tyden,ze nechce delat ukvapene zavery,ale at se pripravim nejspise na rezivi.Podle ovulace by to měl být 6tt.Myslite, ze mame jeste sanci?:(:(Mam se bat revize?

marryjanew
26. dub 2017

@romanecccka no, podle mě už je to dost na hrane. Já měla v 6tt i srdíčko (5tt po oplození) ale může být mladší no, nechci tě strašit, každopádně držím palce ať se mrnous ukáže ;)

romanecccka
26. dub 2017

@marryjanew taky si myslím, proto se divím, ze to doktor ještě odklada o týden, na hlavu to je strašný pořad na to myslim.Lepší aby to měl člověk za sebou a mohl zacit znovu:(:(:(

marryjanew
26. dub 2017

@romanecccka ale třeba to bude ještě dobré, i doktor tomu dává naději ;)

romanecccka
26. dub 2017

@marryjanew Děkuju moc za podporu,ale jsem smirena se vším včera jsem to obrecela a dneska už lepší musím bejt v pohodě kvůli malymu mame už doma 2 letého prdolu, ted je to co mě drží ;)

verusch
26. dub 2017

@romanecccka zazila jsem si neco podobneho tedka v unoru v pulce ledna jsem zistila ze se zadarilo . Byla jsem na gynde tam mi rekly ze mi gratuluje ale ze nic zatim nevidi ze je asi brzy .ze mam prit za tyden a tak sem sla za tyden rikala ze gestacni vacek se zvetsuje ale nic neni videt ze ma prit zase za tyden ska jsem tam a byl tam pan doktor v ordinaci se stridaji asi 4 lekari tam mi pan doktor rekl ze se gestacnu vacek nezvetsil ale ze pockame tyden ale ze mi moc nadeji nedava za tyden jsem prisla a meo pravdu nic tam nebylo dal mi vice moznosti a mohla jsem si vybrat podle ms bylo tehotenstvi ukonceno v 11+4ve zprave mam napsane 8+5

marryjanew
26. dub 2017

@romanecccka to je hlavní, alespon zkusit být v klidu 🙂 dej vědět, budu držet palce 🙂

romanecccka
27. dub 2017

@verusch mohu se zeptat jake moznosti?a pokud jsi byla na revizi jake to je?A kdy se zase zacnete pokouset?

ajulamamula
27. dub 2017

@marryjanew hcg klesa pred minuly tyden 61a ted v pondeli 16 a zitra znova,tak snad pujde uplne dolu,nemuzu a nechci zase na nemocenskou 😒

verusch
27. dub 2017

@romanecccka dal mi moznost ze muzem jeste pockat tyden pak tu rebizi a nebo pockat az to pujde samo ven ale rikal ze tam muze neco zustat a revizi se nevyhnu tak sem si vybrala revizi hned prislo ki blbost cekat dalsi tyden myslela jsem nato jak se budu mic znova snazit ....no kdyz jsem zabouchla za ordinaci rozbulela jsem se pritel me utesoval v autě atd pak sem to brala tak že priroda to tak chtela pak tyden v pohode kdyz jsem v pondeli měla jit na revizi nedeli jsem celkem nezvladla no cele rano jsem plakala....v nedeli vecer jsem sla na nocni v pondeli jsem se vyspala a na dve hodiny jela do gynetu kde by mel dat revizi muj gyndar vybrala jsem si soukromnou kliniku takze zadne testy nic na sale se me ptaly kdy jsem naposled jedla a pila ve 3 mi byl udelan zákrok v 15.45 me budily na sale jsem byla asi 15min pry... jak sem se vzbudila byla jsem cela odkrve bolest podbriska jako pri ms a okamzite mi to doslo ze uz jeto fuc a chtelo se mi plakat doma jsem to dospala a becer jsem sla normalne na nocni krvacela jsem jen ten den zakroku pak spinila asi ctvrty tyden od revize a dobre na kontrole jsem byla 14 dni od revize a po sestinedeli pro svuj klid vsechno rostlo jak ma bylo to ukazkove takze jsme si rekly ze se zacneme snazit hned po prvni ms ta sice byla na konci brezna ale uplne slaba takze jssm cekala ze to nevyjde a meka sem pravdu pred tydnem dorazila dalsi ms dnes skoncila tak snad to vyjde tento mesic ...nebes hlavu bude to v pohode srovnas se stim prome je spis horsi ze jsou kolem me ted vseci tehotni a ja si rikam ahaa uz jsem mohla byt v 5 mesici

marryjanew
27. dub 2017

@ajulamamula a jo, já četla v obou příspěvcích 61. To ano, když klesá tak to je blbý :(

romanecccka
27. dub 2017

@verusch Ja to taky v utery obrecela cely den, ted už jsem se s tim smirila, ze to tak asi melo byt, akorat ten tyden nervu do dalsiho UZ je hrozny nejradsi bych to mela uz za sebou, neverim totiz ze se tam mimi objevi.Dalsi utechou pro me je malej už doma mame 2 leteho prcka, tak clovek nema moc casu premejslet a rikam si, ze mam aspon už jeho nekdo nema zadne treba.Ty už máš naky sviste nebo to bylo prvni tehu?Na tu revizi te poslali hned?Ja doufam,ze kdyz kontrolu mam v úterý, že me hned aspon ve stredu posle nevydrzim zase cekat je to hroznej pocit:(:(:(

verusch
27. dub 2017

@romanecccka tim ze mi je teprve 21 tak prvni no ..jakou radost jsem mela ze to slo tak rychle...no ja sem sla ve stredu na gyndu a v oraci si radsi nahlasila ctvrtek pátek volno pan doktor mi dal na vyber z x nemocnic a te soukrome ze mi to tam udela sam tak jsem si vybrala tu soukromou a osobne mi tam zavolal jestli maji ctvrtek nebo patek volno bohuzel nemeli takze jsem musela az do pondeli cekat

romanecccka
27. dub 2017

@verusch tak to doufam,ze me to udelaj hned muj gynekolog je z Hradecke nemocnice i jsem tam prvni rodila tak budu urcite chtit tam.Tak to jsi mladoucka ja prvni tehu mela ve 24 ted me je 27 a chcem druhy navazat no:(:(Tak uvidime,je to smula nekdo deti vyhazuje do kontejneru a nekdo ma takovou smulu:(:( Snad ted už to bude dobrý hlavně u Vás ja už tu jedno sluníčko mám,ale pro tebe to muselo bejt hrozny:(:(

verusch
27. dub 2017

@romanecccka no je to hrozny spis si rikam proc jedna pipina co s kamaradem je rok a pul musi mit i svatbu a jeste zapadne a vsechny takove zpe holciny kolem me jsou tehotne to je spis jeste horsi 😔 ale tak snad tento mesic se povede

verusch
27. dub 2017

@romanecccka zacala jsem pit caj na dorustajici sliznici tak uvidime

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru