Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

ajulka88
15. bře 2012

Ahojda, holky, nemáte někdo prosím zkušenost s prázdným gestačním váčkem, v 5tt- 6tt?

ponickova
23. únor 2016

@janajana29: bude to dobre!!!

janajana29
23. únor 2016

@ponickova Pořad nic, ani bolesti :-/ nechápu to ☹

ponickova
23. únor 2016

@janajana29: Jani, každé tělo je jiné, každé na to reaguje jinak. Jak psala @nonni, zkus se něčím zabavit. Nejhorší je sedět a čekat nebo si ještě nejlépe o tom něco vyhledávat na internetu (na to jsem expert já, už jsem na sebe napruzená!) ... jakmile se uvolníš, přijde to. Uvidíš. Moc na tebe myslíme!!

Já už se těším, až budu mít po čtvrtku. Zrovna jsme si s manželem říkali, že už chceme vidět, jak jsme na tom. Ta nejistota je hrozná. A dneska mám zrovna den, kdy se cítím absolutně netěhotně. Akorát únava stále přetrvává. Dřív jsem běžně chodila spát o půlnoci, teď jsem v šest zralá do postele.

janajana29
23. únor 2016

@ponickova Máš pravdu, akorát mi to nějak nejde na to nemyslet, už mám vyžehleno, uklizeno 🙂 ano, ta nejistota je hrozná, rozumím ti. Také jsem čekala dlouho na verdikt. Mě přestalo předním úplně vše, prsa, únava, hlad, chutě a i pocit těhu. Neboj špuntík tam bude 😉

janajana29
24. únor 2016

Tak se pořad nic neděje, pokud se to dneska nerozběhne tak ráno nástup na lačno do nemocnice ☹

ponickova
24. únor 2016

@janajana29: ted jsem ti sla psat, jak jsi dopadla. Snad se to pres den rozbehne!!! To jsou nervy, ach jo, my ženský si nekdy vytrpime... :(

janajana29
24. únor 2016

@ponickova prý bych mohla počkat do pátku, ale když to nezabralo hned tak se to těžko rozjede si myslím ☹ jsem nějaká divná, všem to zabralo do hodiny a já nic ☹. No tak asi půjdu sbalit tašku ☹

janajana29
24. únor 2016

@nonnni tobě tenkrát ten lék na vypuzeni zabral hned?

nonnni
24. únor 2016

@janajana29 me doktor nechal, at zacnu prirozene potracet (krvacet) apak az mi ho nasadil...respektive jsem ho mela doma a vzala si ho s prvnim spinenim. Cekala jsem tyden. ALe bylo to v zahranici. Zcela uprimne, nechala bych te klidne do patku pockat, mozna i dele. V podstate ti nic nehrozi, krom toho psychickeho tlaku, ze uz to chces mit za sebou. Resila bych to v pripade, ze bys mela bolesti, teplotu atd...

janajana29
24. únor 2016

@nonnni Je jim prý divný, že by to nezabralo, já nevím, co dělat ☹ už se to táhne 14 dní. Jedině v pátek na ultrazvuk jestli to tam něco dělá a pak v pondělí kdyžtak nástup?

nonnni
24. únor 2016

@janajana29 UTZ v kazdem pripade. Jeste bych neztracela nadeji, ze se to samo rozjede. Pokud ne, tak je to spis na tobe, zda to chces mit za sebou a pak bych sla na tu revizi, nebo uz je ti to jedno a pak pockala. Vychoda reseni bez revize je, ze se nemusi vubec cekat a muzes tehotenet okamzite. V pripade revize je lepsi si par mesicu dat oddych, ale znam i holky, co otehotnely okamzite po revizi a donosily zdrave deti, takze spis bych se ted ridila vlastnim pocitem.

Ja takhle podepisovala doktorce revers...doslova jsem ji zdrhla z kozy...tvoje telo, tvoje rozhodnuti.

janajana29
24. únor 2016

@nonnni To je pravda. Vzala jsem si u doktora neschopenku do pondělí, chtěla jsem být v klidu doma až se to rozjede, jsem učitelka a nevím, jak bych to zvládla v práci, teď vidím, že to bylo zbytečný, ale kdo to mohl vědět. Nechci, aby to věděli v práci, tak jsem to chtěla mít vyřešený za tu nemocenskou. Ach jo

nonnni
24. únor 2016

@janajana29 tak pak bych na tu revizi v patek sla, v pondeli budes fit...minimalne fyzicky.

janajana29
24. únor 2016

@nonnni Taky to tak cítím, děkuji 🙂

nonnni
24. únor 2016

@janajana29 drz se!

janajana29
24. únor 2016

@nonnni Tak mi nedalo a znova jsem volala, sestřička mluvila s další doktorkou a ta říkala, že by počkali do pátku, ráno v pátek bych přišla, dali by mi tabletku ještě jednou + ATB ... Tak se mi trochu ulevilo

nonnni
24. únor 2016

@janajana29 jj, ta atb jsou na prevenci mozneho zanetu. Jsi v dobrych rukou, netlaci na tebe a jsem si jista, z epokud bys v patek prisla, ze to uz nedavas a chces revizi, ze by ti ji udelali.

janajana29
24. únor 2016

@nonnni nechám si tu tabletku dat v pátek ještě jednu a uvidíme, snad to bude už lepší

janajana29
24. únor 2016

@ponickova Myslím na zítra na tebe!!!

eva118
24. únor 2016

@ponickova Já tady pořád nakukuju, jak to s tebou vypadá, žádné špatné zprávy jsem nepostřehla, takže zítra budu držet moc palce. Myslím si, že to dobře dopadne a je to tak, jak jsme si psaly- mladší těhotenství.

ponickova
24. únor 2016

@eva118 , @janajana29: holky, jste zlaticka!!! Dekuju moc, jsem rada, ze jsem se tu pridala, clovek na to neni sam.

Evi, zatim žádné špatné zprávy. Dneska mě bolelo tradičně břicho a v restauraci se mi téměř ze všech jídel v jídelníčku dělalo zle. 🙂) (i z těch, co běžně miluji) Akorát tedy po jídle jsem měla děsné křeče, ale to je spíše otázka zažívání. Zítra jde se mnou manžel, jdeme až k večeru na kontrolu, tak určitě písnu. Děkuju!!!

Jani, co krvácení? Rozjelo se? Nebo cítíš nějaký posun?

janajana29
24. únor 2016

@ponickova Tak to je dobré znamení 😉. Nene ani bolesti ani krvácení, asi jsem originál. V pátek půjdu ještě na jednu a když nezabere, tak mě to nemine ☹ . Zítra určitě písni budu čekat 😉

ponickova
25. únor 2016

Holky, tak přicházím s dobrými zprávami. 🙂 Miminko je a bilo mu srdíčko o sto šest ♥ mohla jsem i poslouchal ... nakonec Dr. zjistil, že jsem měla ovu o 14 dní posunutou, takže správně jsem 7+0 tt. A prý všechno v naprostém pořádku a sám říkal, že ho to překvapilo, že s tím popravdě nepočítal. Bojovníček malý ♥

maylabe
25. únor 2016

@ponickova Moc gratuluju, verila jsem, ze to tak bude! 😅 Jen je teda hrozny, ze ses musela tak uplne zbytecne stresovat 😒 Ze ti gynekologove neberou delsi cykly vubec v uvahu. Asi maji tech spatnych koncu na zacatku tolik, ze radeji pocitaji se spatnou variantou, nez davat plany nadeje no. Fakt chapu ty holky, ktery radeji jdou k doktorovi az treba osmy tyden podle ovulace. Ja se taky bala, ze me bude doktor strasit dopredu zbytecne, ale zase uz mam za sebou jedno mimodelozni, tak jsem chtela vedet aspon, jestli je tentokrat v deloze a ne cekat jestli zacnu/nezacnu krvacet... Nastesti jsem mela skvelyho doktora a spis me uklidnoval, ze srdicko sice neni videt, ale ze je to v poradku, ze miminko je malicky apod. Tak jsem za to rada.
Tak at je vsechno v poradku i nadale 🙂

@janajana29 Tobe preju, at to mas brzy za sebou a muzete se co nejdriv zacit snazit znovu a nemusis se tim tak moc trapit. Mrzi me to.

ponickova
25. únor 2016

@maylabe: On mi pak i říkal, že mě možná nemusel tak strašit, ale že mi nechtěl prostě nic slibovat. Ale taky už chápu holky, že jdou na ultrazvuk až později. Já si říkala, že kdyby to nevyšlo, tak už příště nepůjdu hned. Těch 14 dní bylo fakt hrozných a pokud budu moci se tomu stresu příště vyhnout, určitě to udělám... I když chápu, že u holek, které prožily mimoděložní, je to o něčem jiném.

Já pořád myslím na @janajana29, snad to dopadne dobře a nemocnice se jí nakonec vyhne.

janajana29
25. únor 2016

@ponickova Tak to je v poslední době ta nejlepší zprava 😉 mám radost. Já jdu zítra ráno pro tu další tabletku a budu se modlit. Tak hezky odpočívej a užívej si to 😉

janajana29
25. únor 2016

@maylabe Děkuji, také se už těším až se budu moci hodit do svého klidu 🙂 už je to dlouhé.

ponickova
25. únor 2016

@janajana29 - moc děkuju! A ty dej vědět, moc držím palce, ať už je to za tebou, jsi v klidu a můžete se snažit znovu!! Co partner? Už jste to spolu probrali a pochopil, že to není jeho vina? 😖

janajana29
25. únor 2016

@ponickova S nim je to složité, jak nevíme důvod, proč se to stalo, tak ho to bude hlodat pořád dál. Hlavně se bojím, že se bude bát do dalšího pokusu. Vidí to tak, že mi tím ublížil, je to složité.

eva118
25. únor 2016

@ponickova Gratuluji k miminku i srdíčku, jsem moc ráda, že ti to takhle dopadlo. Tak je to nakonec tak, jak jsme si to myslely, oni ti doktoři se data ms hrozně drží, ani si neuvědomí, že můžou někoho vystrašit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru