Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

ajulka88
15. bře 2012

Ahojda, holky, nemáte někdo prosím zkušenost s prázdným gestačním váčkem, v 5tt- 6tt?

riga
6. bře 2016

@victoireux to si nepřipouštěj, dřív nebo později to přijde. Jsou to ale živitní lekce, to vám povím... ☹

maylabe
6. bře 2016

@janajana29 Jani, urcite si to prozij, vyplac se, zanadavej si, prober to s nekym, cokoliv ti pomuze. Ja to asi podcenila, uzavrela jsem to moc rychle a dohnalo me to jeste pet mesicu po v takovym stresujicim obdobi a uplne jsem se slozila. Drz se...

victoireux
6. bře 2016

@riga no já jdu z transferu do potratu a teda řeknu ti že toho je dost, ale na druhou stranu ten 4tej potrat je ted brnkačka, 😀 hele člověk si zvykne i na tu železnou hůl asi, první potrat sem myslela že nepřežiju a tenhle je ze všech nejlepší teda jakoby myslim psychicky, nějak extra to neprožívám, jako jo mam nervy protože mně nejdřív strašili mimoděložním, HCG furt rostlo sem se bála aby mi nepraskl vejcovod, pak zase se nechtěla spustit MS tak do nemocnice pro verdikt, revizi sem odmítla, vyběhávala sem tablety .... no prostě jakoby to řešení problému po potratu je celkově nejvíc vyčerpávající!!!!!!
když potkávám těhule ani to se mnou necloumá ale mrzí mně to v hloubi to jo, představuju se na jejich místě prostě je to všechno na pikaču, nejhorší wej že těch peněz co do IVF cpeme je už moc a přijde mi jakoby ch to dycky vyhodila komínem a peníze nic dítě nikde a nervy ze zákroků..... kurňa doprčic!!! 🙂

victoireux
6. bře 2016

@janajana29 jj absolutně rozumím tomu co říkáš, už si to chtěla mít za sebou, hele já loni při zamlklém těhu, měla v sobě měsíc mrtvej plod, ale dozvěděla sme se to až na kontrole, pak sem ho ještě 14 dní nosila dál a jelikož sem ani nezašpinila, už mne hnali na revizi, já už pak šla i ráda UŽ SEM TO CHTĚLA MÍT VŠE ZA SEBOU!!! úplně ti rozumím, chápu to přesně !!!!!
jak sem psal výš, první potrat byl pro mne konec světa, doma sem řvala, po bytě chodila jak stín, pak sme potratila dvojčata ty sem odkrvácela hrozně moc až sem musela na revizi zas kvůli nadměrnému krvácení, pak sme měla ten zamlklý a teď opět zamlklý .... a nesu ho už psychicky úplně nejlíp, sere mně to jako samozřejmě, miminko bylo vymodlené,ale nejhorší bylo dostat se z toho prvního...... ty další rány nejsou tak šílené 🙂 le věřím že ty to tak mít nebudeš, hele statisticky skoro každá žena jednou potratí, a pak už má miminko, já sme vyjímečný případ, docela bych ráda vyjímečnost v tomhle mít nemusela no, ale tak co už, někdo to štěstí mít musí když já ho nemám 😀

ponickova
6. bře 2016

Holky, stejně je to zvláštní. Já ještě před těhotenstvím absolutně netušila o zamlklém těhotenství a samovolný potrat jsem považovala spíše jako výjimečnou situaci. A ono je tolik žen, které musí tolik vytrpět, přijmout takové životní lekce a jít dál. Tolik osudů skrytých v nás a život plyne dál... Člověku je z toho těžko na duši. Moc vám přeju, aby se vaše rány rychle zahojily, aby to nejtěžší přešlo a vy zase měly důvod usmát se.

victoireux
6. bře 2016

@ponickova krásně napsané 🙂

riga
6. bře 2016

@victoireux u vas je IVF nutností? Otěhotněla jsi někdy přirozeně?
Ty peníze jsou v celé věci další stresor. To je jak dát obrovské peníze za los s velkou pravděpodobností výhry.

riga
6. bře 2016

@ponickova máš pravdu. Fakt je potřeba to vzít jako životní lekci, KTERÁ MÁ PRO NÁS SMYSL, bez ohledu na to, jestli jsme to dnes schopné vidět nebo ne.

Sama si tu dělám terapii. 😀

janajana29
6. bře 2016

@victoireux oproti tobě se mi vlastně nic nestalo ☹ mrzí mě, že musíš projít vším tímhle ☹ je vidět, změny jsi silná ženská 💛💛💛

janajana29
6. bře 2016

@janajana29 že jsi silna! Oprava

victoireux
6. bře 2016

@riga bohužel ano... u nás není cesta jiná, nemám svá vajíčka, používáme dárcovská ☹
@janajana29 tak ono bohužel nic jiného nezbývá než se s tím prát no ☹ ale věř mi že jsem opravdu výjimka, ty už budeš mít příště vše vpořádku 🙂

janajana29
6. bře 2016

Holky myslíte, že je OK, když mě po revizi poradně bolí podbříšek až teď? 3 dny po? Spinim hrooozne malo

janajana29
6. bře 2016

A prášek zabírá ! Jsem plašan, já vím, omlouvám se

riga
6. bře 2016

@janajana29 jestli tě bude bolet tak, že budeš mít strach (nemusí to nutně znamenat velkou bolest), jeď na pohotovost.

riga
6. bře 2016

@janajana29 po revizi nemusíš hodně ani dlouho krvácet. Co ti zabralo za prášek, na bolest? Bacha na to, mohlo by to maskovat problém. Uvidíš, až přestane účinkovat, jestli se bolesti zase vrátí.

riga
6. bře 2016

@victoireux Ať se brzy zadaří!!!❤️

janajana29
6. bře 2016

@riga jojo na bolest ibalgin rapidcaps jeden ráno v 9 a další ted

riga
6. bře 2016

@janajana29 je to taková bolest, že si musíš vzít tabletu? Jestli jo, začlo to až po třech dnech a nemá tendenci se to lepšit, jela bych ráno k Dr.

victoireux
6. bře 2016

@janajana29 myslim že menší bolest nic znamenat nemusí ono se to tam rovná děloha se opět stahuje, nesmí to být velké křeče táhlé dlouhou dobu a teploty si hlídej, jinak krvácet nemusíš, já sem skoro nikdy nekrvácela jen špinila a to ještě krátce! Pokud se necítíš moc dobře raději vyhledej pomoc abys nedostala zánět! Menší bolesti jsou normální, ale většinou nejsou na prášek ☹

victoireux
6. bře 2016

@riga jsi moc hodná, já právě vůbec nevím zda to ještě pokoušet 🙂

victoireux
6. bře 2016

@janajana29 souhlasím s @riga , pokud tě to nepřestane do rána, taky bych jela raději pro jistotu, držím palce ať raději nikam nemusíš

janajana29
6. bře 2016

Uvidím jaké to bude zítra, kdyžtak zajdu za dr. Ach jo prostě to asi jen neznám a jsem z toho vyhlášená.

luupipi
6. bře 2016

@riga
Zas tak Nechvátam..jen mě to vše překvapilo..uvidíme co bude dál..děkuji

victoireux
6. bře 2016

@janajana29 a co teď? ještě bolí?

luupipi
6. bře 2016

@janajana29
Vše bude dobré neboj...držím palečky a brzy se dej do kupy

janajana29
6. bře 2016

@victoireux po lekách nebolí, nejsou to žádné křeče to ne, jak bolesti při ms. Jdu lehnout a uvidím zítra, říkali ať kdykoli zajdu tam, kde dělali revizi. Tak uvidím děkuji holky moje

victoireux
6. bře 2016

@janajana29 hezky se vyspi a ráno moudřejší večera.... 🙂

victoireux
7. bře 2016

@janajana29 jani tak jak to s tebou dnes vypadá?

janajana29
7. bře 2016

@victoireux Ahojky. Dneska je to lepší, přes den dobrý, až teď navečer ho zase cítím, mluvila jsem s doktorkou, tak říkala, že to cítit budu atd. a už jsem objednána na kontrolu. Děkuji za podporu 💛💛💛

janajana29
7. bře 2016

A snad už to alespoň takhle zůstane 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru