Prázdný tehotenský vak v 4 týždni. Musíto byť potrat?

ester24
4. bře 2011

ahojkte...chcela by som sa vás opýtať či nemáte niekto skúsenosť s tehotenstvom a prázným valom..teda či to musí byť potrat....dnes som bola u lekára, lebo včera som mala hnedý výtok..povedal mi že podla vaku a ultrazvuku som v 4 týždni a 3 dni ale tehotenský vak je vraj prázdný a nieje okrúhly ako má byť ale je nejaký iný (krivý)....a ten žltkový vačok vraj tiež nevidel...dal mi duphaston a mám príšť o týžden...ale celé sa mu to nepozdávalo...ešte neubehol ani rok po poslednom potrate a už zase....neviem čo mám robiť...kamoška vravela že ju v druhom mesiaci poslali do nemocnice s mimomaternicovým tehort. ale po 3 týždnoch už bolo riadne vidno plod..tak neviem....prosíííím napíšte mi ak máte skúsenosť...Ďakujem...Ester

vlastecka
4. dub 2011

Ahoj,
před rokem jsem si to prožila také. Jen jsem měla ještě podezření na mimoděložní těhotenství - takže laparoskopie (ale úplně zbytečně) a potom dvakrát revizi. V nemocnici jsem byla díky tomu dost dlouho - protože se pořád čekalo, jak se to vyvine - nervy jsem měla pěkně nadranc 😒 Teď však odpočítávám poslední dny do porodu. Takže hodně zdaru a neztrácet hlavu a naději 😉

t_novotna
4. dub 2011

Vlastecka díky, už jsem po zákroku, ani jsem nečekala, že to bude tak bez problémů, bylo to dost rychlé, nic mě nebolí, tak aspoň že tak, když už to takhle dopadlo... I psychicky jsem na tom už lépe, beru to jako uzavřenou kapitolu a doufám, že příště už to bude v pohodě.
Přeji ti, aby ti to všechno dobře dopadlo 🙂

ester24
autor
5. dub 2011

ahoj novotná.....tak to ma velmi mrzíííííí ☹ a v ktorom si bola???? si v poriadku?? je to tvoje prvé dieťa? drž sa! 😔

vlastecka
5. dub 2011

@t_novotna Držím palce do budoucna 🙂

t_novotna
5. dub 2011

Díky holky, byla jsem v 10. týdnu, cítím se dobře, nemám žádné bolesti. Snažili jsme se o miminko od začátku roku, takže se to podařilo dost rychle, bohužel tentokrát to nevyšlo, ale neztrácíme naději. Zatím žádné děti nemáme. Rozhodli jsme se odjet na dovolenou, abychom přišli na jiné myšlenky a načerpali síly pro další snažení 🙂 Pevně doufám, že to příště už vyjde. Díky za podporu 🙂

ester24
autor
7. dub 2011

novotna, dovolenka je super nápad. 😵 .....hlavne sa drž! ani ja to ešte nemám vyhraté...mám už síce tehotenský preukaz a som za tri dni v 11týždni...zatial je všetko ok ale aj tak mám obavy ale dúfam a pevne verím že to dopadne dobre....ty si len oddýchuj teraz a ked budeš mať dobré správy tak daj vedieť 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru