Předporodní kurz mimo vycházky v době PN

molynka
15. dub 2015

Ahoj holky,
jsem těhotná na neschopence a chci se přihlásit na předporodní kurz,ale je mimo mé vycházky. Nechce se mi kvůli jedné lekci týdně předělávat vycházky - musela bych si je rozpůlit na 3 hodiny dopoledne a 3 hodiny odpoledne.To už se v ostatní dny nikam nedostanu:( Nevíte náhodou,jestli jsou předporodní kurzy na sociálce nějak "omluveny"? Obávám se,že moje doktorka není moc sdílná a v tomhle by mi moc nepomohla,kdyby náhodou přišla kontrola.Což si myslím, že by bylo nejlepší.Šlo by jen o 5 lekcí,pak už nastupuju na MD. Jak byste to řešily vy? Díky za názory.

ananka
15. dub 2015

Ahoj! Naše porodní asistentka, která kurzy vede, říkala, že předporodní kurz se bere jako příprava na porod a že když by přišla kontrola v době konání kurzu, že nám napíše potvrzení, že jsme na kurzu byly. Tudíž bys měla být omluvená. Já jsem doma přes 4 měsíce a kontrolu jsem neměla ani jednou. 😉

molynka
autor
15. dub 2015

@ananka díky za odpověď.Takže chodíš na kurzy mimo vycházky? Budu chodit k dule a je nás tam pět,co jsme na PN,tak bude dost těžký vymyslet čas,kterej by vyhovoval nám všem - chce nám vyjít vstříc,ale o tom,že by nám třeba vystavila potvrzení nemluvila :/

ananka
15. dub 2015

@molynka Není zač! 🙂Já na kurz chodím v době vycházek. Ale jsou holky, co v ten čas vycházky napsané nemají. A vím, že o tom PA říkala, že kdyby sme měly po příchodu z kurzu ve schránce papír od kontroly, že nám napíše potvrzení, že jsme byly na kurzu. Zkus se na to vaší duly zeptat. Myslím si, že by to takhle mělo fungovat všude! 😉 A těch kontrol bych se moc nebála!

kattyd
15. dub 2015

No ja se na to ptala sve dr a rikala ze mi musí upravit vycházky tak abych je mela v době konani kurzu. Předci jen je to aktivita kterou mit nemusíš...Takze ja mela nastavene vycházky podle konani kurzu.

alubif
15. dub 2015

Předporodní kurz není kontola u lékaře, která je dovolená mimo vycházky, tudíž i kdyby ti nějaká PA a už vůbec ne dula napsala potvrzení, je ti to k ničemu.

rencatupa
15. dub 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Jestli váháš, zavolej si přímo na sociálku, a tam ti řeknou přesně. Anebo si počkej, až budeš mít nárok na mateřskou, to už můžeš kamkoliv. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru