Prenatal box nebo Klinic box. Existuje to ještě?

luciv
12. led 2011

Ahojky holky chtěla jsem se zeptat jak jsem čekala dcerku (2008)tak jsem na poradně dostala krásný kufříček se spostou vzorku a taky pak ješte v porodnici. Samé časopisy atd. Nevíte zda to ještě existuje?

beruska2x
12. led 2011

Snad jo.. ja dostala jeden u Dr, dalsi v porodnici a dalsi na VZP kdyz jsem tam byla s prihlaskou... ale bylo to teda taky 2008 😉

deniskka
12. led 2011

Ano existuje, dostala jsem ho v porodnici a pak i u dětské dr. A předtím jěště u gynekologa, na první poradně. 🙂

janysek70
12. led 2011

Jj, já dostala v těhotenství 2 u doktora v poradně a jeden pak v porodnici. Nyní mi chodí na základě vyplněné karty poštou různé vzorečky a letáčky.

niikkyy
12. led 2011

existuje.před cca 4týdnama jsem ho dostala v poradně....klinic box bych měla dostat v porodnici.Můžeš se zaregistrovat i na jejich stránkách a pokud ho nedostaneš u gynekologa nebo v porodnici,stačí je kontaktovat a oni ti ho pošlou

innes
12. led 2011

Taky jsme je dostali, jen ten v poradně, až dost pozdě - půlka byla prošlá (někde to dávají už na začátku těhu s průkajdou). A ten v porodnici - zrovna měli vybraný zásoby, tak jsem si tam pak měli zajet 😅 A ta karta pro další zasílání vzorků tam chyběla ☹

kikimaruska
12. led 2011

V roce 2008 prý existovali. U gynekologa jsem ale nedostala (ZP MV ČR) a po porodu také nic. Na šestinedělí ale pak tyto kufříky pro maminky údajně měly..ale my jsme leželi po několika měsících na nedonošeneckém a tam se k nám nic nedostalo.

romana.st
12. led 2011

Ahoj, já jsem ho v roce 2008 u syna dostala v poradně a i v porodnici. V roce 2010 u dcery nikde. Každopádně jsem jim napsala a oni mi ho dodatečně poslali 😉 A příjde mi, že jsem v tom kufříku měla více věcí, jak v roce 2008 😉
Rodila jsem v Novém Jičíně a bylo mi řečeno, že si primář nepřeje rozdávat kufříky....

mkr
12. led 2011

tak náš dr. je nedává, tak uvidíme, jestli pošlou 🙂 ale u registrace, jsem nikde neobjevila, třeba termín porodu, aby věděli, že jsem těhotná?

myisiska1
12. led 2011

Ahojky, já dostala na gyndě hned s první těhu prohlídkou a ted v pondělí při propouštění z porodnice. Ještě jsem zvědavá na VZP

marecek4
12. led 2011

náš dr taky nedává,ale v porodce jsem dostala dvě krabice,tašku a pak ještě na pojišťovně-a taky je pojišťovna která přispívá(přispívala) na plínky

luciina
12. led 2011

VZP dává teď nějakou kart Sphare - nevím jestli i kufřík.
Já loni v červenci dostala kufříček cestou z porodky a pak od VZP kufříček od gyn nic i když jsem někoho s ním viděla odcházet - možná to bylo dle pojišťovny.

anieanne
12. led 2011

Dostala jsem jeden na začátku těhu u Dr., pak jeden v porodnici po porodu, jeden u dětského Dr., a jeden na VZP.

k.ate
12. led 2011

u Kuby jsem dostala jeden s průkajdou a dva potom v porodnici 🙂

bunicka
12. led 2011

Já dostala v roce 2009 na gyndě a pak 2 kufříky a tašku v porodnici.I vzorky od Hami atd. nám chodily.Jen ty telefonáty mi trošku vadily.(Od různých připojištění a spoření pro dítě..) 😝

eloana
12. led 2011

Ano ja dostala v cervnu 2010 jak na gynde, tak i v porodnici

brusinka.pusinka
12. led 2011

u gyndaře jeden a v porodnici druhý, a pojišťovna dala svůj balíček 😉

bulinka
14. led 2011

Taky jsem u druhého těhu nedostala ☹

teufelchen
14. led 2011

Muj Dr. jich mel hafo u sebe v ordinaci..ale ja nic nedostala a bylo mi blbe se zeptat 😀 takze od nej nic..ale v unoru 2009 davala hafo VZP..a porodnice Podoli taky nejake casopisy..ale jinak nic moc...jednu plastovou nadobku od aventu:o)))xixi

baca
14. led 2011

U prvního těhu (2009) na gyndě a pak v porodnici a na VZP. Teď u druhého zatím je na gyndě, ale už tam nebyly žádné vzorky, jen letáčky ☹
Kamarádka teď byla těhotná 3 měsíce přede mnou a na gyndě (jiný dr. než já) dostala kufřík 2x větší než já. Přitom stejná firma, tak nevím.

aktekram
14. led 2011

Já dostala (v roce 2009) oba kufříky až v porodnici, cca druhý den od porodu. Na pojišťovně vše vyřizoval manžel, tak nic nedonesl, nebo aspoň o tom nevím. Teď uvidíme zda dostanu další ;)

janca.k
15. led 2011

já to měla jak Teufelchen Dr jich měla plno, na každé prohlídce jsem seděla vedle hromady Prenatal boxů, nedostala jsem nic a bylo mi blbé se zeptat 😀 v porodce jsem už balíček dostala.

katka82
17. led 2011

Tak já dostala v r.2009 1 kufřík na těhucvičení a jeden u gyndaře,ale jsem si o něj musela říct 😅 😀 ona ho tam zrovna sestřička jedné těhulce dávala tak jsem se taky přihlásila 😀 😀
a pak jsem doslala v porodnici(v Domažlicích) taky jeden to už byl ten Klinik box 😉

speedygon
29. led 2013

Já dostala kufřík zároveň s průkazkou na gyndě. Byl to takový malý kufřík a ze vzorků tam byla 1 Pampers Premium care, olejíček proti striím HIPP, malý Sudocreme a potom od Hippu 2 vzorečky tuším tělového mlíčka pro mimi. Krom vzorečků ještě deník pro mimi, jinak nic podstatného, jen reklamy a 2 staré časopisy. V minulém těhu byl kufřík bohatší(např. šidítko NUK-krásné)...tehdy jsem potom dostala další 2 boxíky při propuštění z porodnice a 1 kufřík od VZP- tam byly mimo jiné 2 látkové pleny a dostaly jsme i plyšového medvěda. Tak jsem zvědavá, co to bude teď...co jsem koukala, tak VZP už snad dává jen slevové poukazy....holky na Slovenském koníkovi psaly, že v poporodních boxících měly lahvičky Avent, Chicco a jiné dobré věci

kamik23
16. led 2015

Dobry den chtela bych se zeptat na ten klinic box vvebovou adresu dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru