Prenatální odposlech JETT FD-200D, máte zkušenost?

limba111
4. lis 2016

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s tímto přístrojem na poslech srdíčka miminka v bříšku: http://elektrocoleti.cz/1039-prenatalni-odposle....
Minulé těhotenství jsem o miminko přišla a teď jsem čerstvě znovu těhotná, ale mám hrozný strach, že i tomuto mému miminku by mohlo přestat být srdíčko. Vím, jak je důležitý být hlavně co nejvíc v klidu, tak jsem si říkala, že by mě taková kontrola kdykoliv doma mohla uklidnit. Jen si nejsem jistá, jestli je ten přístroj opravdu spolehlivý. Neznáte ho někdo? Děkuji.

sikope
4. lis 2016

@limba111 Ahoj, ja teda nemam tento, koupila jsem si Angelsounds. Byl i levnejsi nez to, co jsi posilala v odkazu, jen to nemeri tep. Jen ho slysis. A spokojenost, dava mi to pocit klidu 🙂 posloucham tak jednou tydne cca od 11. tydne. Spolehlive to podle me samo o sobe je, jen si to mimco musis najit, coz je ze zacatku trochu orisek, no a pak jsem nekde cetla, ze se mimco muze blbe otocit a pak to neni slyset. To se mi ale nestalo.

nutricnihodnota
4. lis 2016

Mám Angelsounds a díkybohu za něj. Hodněkrát už mě uklidnil. Taky jsem o první přišla, tak to mám furt v hlavě.

responsibility
5. lis 2016

@limba111 také mám angelsounds... jsem moc spokojena, tedy jak se mala hodně hýbe už ho moc často nepoužívám, ale ze začátku jsem se Tim hodně uklidnovala... Už jsme dvakrát o mimco přišli, tak jsem nechtěla byt zbytečne vystresovana🙂

obyvatelka
5. lis 2016

Ahoj. Na Angelsounds nedám dopustit, díky němu jsem přežila celé těhotenství 🙂 o mimčo jsme 2x přišli, takže než se začal prcek pořádně hýbat, tak jsem ho pravidelně poslouchala, abych si byla jistá, že je uvnitř všechno v pořádku. I teď ke konci, když už nemá tolik místa, si ho občas poslouchám a je to super 🙂 takže vřele doporučuju, ten doppler, co jsi dala odkaz, ten je zbytečně drahý, angelsounds je taky v pohodě, jen doporučuju na youtube naposlouchat, jak má to srdíčko správně znít, abys neposlouchala třeba svou břišní tepnu 🙂

limba111
autor
7. lis 2016

Ahoj, děkuji moc všem za odpovědi. Hlavně jste mě uklidnily, že nejsem blázen, když si chci takovou věc pořídit 🙂 Podívám se po tom Angelsounds. Díky a mějte se.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru