Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prenatální poradna FN Motol. Jak dlouhou jste tam čekaly, když jste objednané?

bavr
21. dub 2021

Zdravím všechny. Máte nějaké aktuální informace, jak to chodí při čekání v prenatální poradně ve FN v Motole, když jste objednané? Kamarádka mě teď zaskočila informací, že v Podolí čekala téměř 4 hodiny, tak jen doufám, že to není i v Motole.🙈 Děkuji

karol2014
21. dub 2021

Nevim, jak je to aktualne ted. Ale pred tremi lety jsem v Motole bezne stravila cele dopoledne.

bavr
autor
21. dub 2021

@karol2014 to jste mě nepotěšila, ale děkuji😁

karol2014
21. dub 2021

@bavr Ale menil se system chozeni do poradny. Driv ve 36. tydnu vsechny maminky automaticky presly do poradny do nemocnice. Tak treba bude mene rodicek a tim padem kratsi cekaci doby. Me to za par tydnu taky mozna ceka.

bezinka22
21. dub 2021

@bavr no tak aktualni info ti muzu napsat v pondeli, kdy jdu na prvni poradnu. Ale pred 3 roky to bylo minimalne na 3 hodiny a necekam, ze to bude jine. Pocitej proste s celym dopolednem. Piti a svacinu sebou 🙂.

zoyee
21. dub 2021

Přijde mi to lepší než v roce 2017, rychlejší. Poprvé jsem čekala asi půl hodiny (byla jsem objednaná na 9:00), teď v pátek jsem tam čekala skoro 2 hodiny (objednaná 10:30). Chodím v pátek. Ale s první dcerou to bylo vždycky na celý dopoledne. Jsem zvědavá tenhle týden, to mám i monitory...