Prenatálny vývoj dieťata. Prosím o odkaz na stránky

sponka26
22. zář 2008

ahoj dievcata.kde kade som pozerala stranky a nemozem najst podrobne rozpisany prenatalny vyvoj babatka.Z tyzdna na tyzden ako sa babatko vyvija a co by mamicka potrebovala.ak neaku stranku poznate dakujem za odpisanie. :- 🙂 🙂 😉

aponchie
22. zář 2008

taky by me to zajimalo,vcera sem hledala,ale je to velmi kuse..pisou vsude prvni 4tydny se nic zvlastniho nedeje a pak je to vetsinou az po 12tydnu dal 😀

sponka26
autor
22. zář 2008

ja som uz v 15tyzdni.mam aj knizky ale tam nic take nieje.

aponchie
22. zář 2008

mas napsane ze jsi ve 460tt 😀

sponka26
autor
22. zář 2008

diky 😀 😀 😀

aponchie
22. zář 2008

sponka a kde jsi hledala??ja jsem nasla na ceskych webovkach akorat 9mesicu a moje tehotenstvi

sarlotk
23. zář 2008

Ahoj holky,nevím jestli vám pomůžu,no snad aspon trochu!Já už jsem na konci těhotenství,zítra mám termín,ale mě strašně pomohl babyweb a knížka,kterou mi doporučila kamarádka od Kaz Cookeové:Vzhůru do jináče,máte v ní popsaný každý týden navíc velmi vtipnou formou,takže vás běhěm těhu uklidní,když vás přepadnou hormony jako mě.Moc mi pomohla,četl mi ji manžel poctivě každej týden. 😅

sponka26
autor
23. zář 2008

ahoj vyhladavala som aj cez google a webove stranky ale dokopy tam nic nieje.az som nasla 1stranku kde bolo vsetko napisane.citala som tu neaky clanok a neake dievca to odporucila inej babe ale fakt neviem ktora stranka to bola. 😖

aponchie
23. zář 2008

super pajinkaa 😉 dikes..

a neni jeste nekde moznost najit jak a kdy to jde videt na USG?neboli jak casnou fazi tehu jde videt na monitoru?je mozne byt 3tydny nebo 4tydny tehu a videt jen naznak tehu ,zle zadnej vacek?

androna
23. zář 2008

tak ja sa divam na ro co napisala pajinkaa ale tiez na
http://www.mamaaja.cz/index.php?lang=sk&page=we...

pajinkaa
23. zář 2008

Aponchie - není zač 🙂 - taky tam serfuju každej týden 🙂
nevím, kde ty utz by takhle byly seřazeny a vyfoceny, ale většinou v 5 tt (od posl menst.) je vidět gestační váček, a od 6 tt už mini mimísek a v 6- 8 tt už srdíčko -takové blikání na monitoru. Já ho viděla v 6+0, bohužel CRL rozměr si nepamatuju :(.

sponka26
autor
24. zář 2008

ahoj dakujem velmi pekne,si super 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru