Při menstruaci v těhotenství odchází i sliznice?

ivekr
5. čer 2012

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, na začátku těhu může být i MS...je nějak jiná? Odchází i ty kousky sliznice? Jedná se mi o to, že jsem posledně měla MS - jeden den hnědočerný flíček jak nehet u palce a druhý den ze mě vyšel takovej chuchvalec (jak kousek syrových jater - ta blánka...omlouvám se za výrazy, nevím jak to popsat)...tak jestli by to mohlo být při těhu. Myslím si, že ty kousky je asi sliznice...takže to asi ne že? Při těhu bude MS asi spíš jen jemné čisté zašpinění.

ined77
5. čer 2012

ahoj 🙂 ,
u mě bylo u obou dětí jen dvoudenní slabé špinění....ale těžko říct všechno je možné 😉 .
test sis nezkoušela udělat?...u mě už v té době byla na testu vidět slaboučká druhá čárka 😉 .
držím palce! 😵

elvira
5. čer 2012

Těžko říct... pár kamarádek v začátku těhotenství vysloveně krvácelo, ale nakonec se těhotenství udrželo...
Šly z nich i sraženiny.
A co ten test? 😉

mooncaa
5. čer 2012

Ono je otázka, jestli je to MS při těhu. Já jsem krvácela (v době MS) při těhotenství hodně. Bylo to mnohem silnější než MS a mnohem delší, odkrvácela jsem celou sliznici (kontrola na UZ), potratila jsem jedno z dvojčat. Ani Dr. nechtěl věřit, že přes tyto komplikace se jeden zárodek udržel (teď už má 20 měsící 😉 ). Mě teda celou dobu těhotenský test sílil, čelila jsem i podezření na mimoděložní těhotenství, dokud se zárodek neukázal na UZ.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru