Přibiraní v těhotenství. Nechávali jste na přírodě, nebo jste ji ovlivnovali?

mami29
9. kvě 2011

Ahojky holky, nechavali jste pribirani v tehu na prirode a tele, nebo jste ji ovlivnovali? Nemyslim primo dietu ale treba hlidani porci a tak.

kropenatka
3. lis 2011

na přírodě.. v těhotenství se měněj chutě a přece nebudu upírat tomu špuntovi stravu či hlídat porce 😠

salomee
17. lis 2011

Vím že je asi ještě brzo, ale já teda zatím nepřibírám vůbec, hmotnost skáče nahoru dolu v rozmezí tak dvou kil, co postupně naberu, tak pak je zas pryč.. a to vidím tady plná alba holek s bříškama už v nižších týdnech než já....ale zas je fakt, že kdybych dala fotku já, bude to taky takové...jenže já tak nějak vypadám pořád🙂. Nemám nadváhu, ale břicho teda perfektně ploché nemám...tak asi nemůžu čekat, že na tom půjde hned něco vidět.
Hlídat porce... no spíš složení než množství,přece nebudem hlady. Mě i sám doktor řekl: "Jezte, na co máte chuť."🙂

mmaarrkkeettkkaaaa
17. lis 2011

bohužel kvůli cukrovce na dietě 😒 co bych dala za to se nijak neomezovat. jsem ve 30.tt a mám +4kg...uvidíme kolik to bude na konec...

miskadis
18. lis 2011

Já jsem v těhu jedla stejně jako před ním. Nikdy jsem s váhou problémy neměla, takže jsem to neřešila. Jedla jsem to, co jsem chtěla a na co jsem měla chuť. Za celé těhotenství jsem přibrala 10 kilo 🙂

zuzula01
20. lis 2011

holky, ja teda nevim co je na tom pravdy s tou genetikou... Moje mamca pribrala pri obou 6kg a ja jsem ve 20tt, a mam uz 7kg nahore. V jidle se hlidam, mimco si vyzaduje hodne zeleniny a ovoce, mam fyzicky narocnou (behavou) praci, chodim cvicit a plavat 3x tydne a kila i tak lezou nahoru.... takze podle me to je kazde jedne z nas dane a ovlivnit se to neda, nevim...

luczinek
20. lis 2011

při prvním jsem se neomezovala,+24 kg,vysoký tlak-vyvolávačka nezabrala-císař,druhé těhu cukrovka,+1,5 kg,tlak i vše ostatní ok,přirozený porod a super,celkově jsem se cítila lépe ve druhém těhu,kdy jsem neměla tolik kilo nahoře.

yamdena
20. lis 2011

holky a jak to přibírání snášíte? Já čím dál, tím hůř :( začínala jsem na 49 kg, ve 26. týdnu měla nahoře sedm kilo. Po tomhle zjištění jsem vyřadila sladkosti, jím pravidelně 5 krát denně, zdravá jídla.. Takováhle čísla jsem na váze v životě neviděla, samozřejmě jsem čekala, že přiberu, ale prostě se necítím dobře, připadám si jak vorvaň, mám dojem, že mi nic nesluší :( a hlášky tipu "přibrala jsem za celé těhotenství 6 kilo" mi nepřidávají 😅 je vtipné, že se nebojím porodu ani šesti nedělí, ale tohle mě drtí 😅 obdivuji ty z vás, které to "neřeší". Byla jsem zvyklá oblékat se žensky, teď si připadám jak almara..

berynka
20. lis 2011

Jídlo a ani váhu jsem v těhotenství neřešila 😉 . Od druhého trimestru do konce těhotenství jsem přibrala asi 12kilo (15 😅 ) . Hlavně ke konci to bylo děsný.... včetně těhotenských chutí. Nebyl problém sníst tři krajíce chleba se sádlem a zapít to banánovým Kubíkem 😀 . Rok po porodu jsem byla asi 3 kila pod svojí původní váhou 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru