Přibírání v těhotenství 🙂

gable
12. bře 2012

Ahoj, všechny zdravím 🙂 chtěla bych se s váma pobavit o přibírání v těhotenství. Jsem v 22. týdnu a už jsem přibrala 8 kg. Takže celková váha je teď 85 kg.... Mám docela hrůzu z cílové předporodní váhy 🙂 podělíte se se mnou o svoje přibírání?

sonia79
13. bře 2012

@sunnymood hihi, já taky na sladký nejsem, i když ten štrúdl si dám i teď, ale rozdíl je ten, že si dám např. dva kousky a ne dvě nohy 😀 teda to byl ten domácí; pak byl ještě taky ten v restauracích, např. s vanilkovým přelivem a šlehačkou, mňam - ale neboj se toho, následky žádný, kromě toho malýho prďoly, kterej se taky sladkýmu nevyhýbá - vlastně už tenkrát nejspíš mlsala Niky, ale mým prostřednictvím 😉
přeju spokojené těhu a zdravé mimi, ať už konzumuješ cokoliv.

garfie
13. bře 2012

@kammka No přesně-u prvního jsem pomalu nevěděla že jsem těhotná, teď tu váhu fakt poznám, mám úplně jinde těžiště, pořád padám a jsem děsně nemotorná.... 🙂 Je to nepříjemný....nemluvě o oblečení, to je kapitola sama pro sebe-do kalhot, ve kterých jsem jela rodit jsem se teď nevlezla už ve 4.měsíci 😀

majinka1981
14. bře 2012

Já jsem ve 24.týdnu a mám navíc čtyři kila. Pořád do sebe něco cpu 😀 Kamarádka když mě viděla v pátek, říkala kde to mimino mám schovaný. Ona přibrala 23 kilo.Doufám tedy že celkově moc nepřiberu. Při mé výšce 160 cm, to by bylo něco mít o 20 kilo víc 😀

gable
autor
15. bře 2012

Takže děvčata, už mám za sebou kontrolu v poradně a mých původních 5kg za měsíc se zmenšilo na 3,5kg, protože mě dva dny klátila nějaká nehezká střevní viroza ☹ a můžu vám říct, že jsem si během ní přála,ať vážím klidně, kolik chci, že mi na tom nezáleží, hlavně, ať je dobře, protože jsem měla silné křeče v břiše a bála se o mimi,jestli je ok... Nakonec po dvou dnech jsem vstala jak fenix z popela a k mudrovi jsem přišla usměvavá a zcela zdravá 🙂 miminko taky v pohodě, akorát chudáček měl dva dny pěkný šrumec ve svém dočasném obydlí. Takže zatím to je ve 22. týdnu 6,5kg.... a já si jdu udělat snídani 🙂

gable
autor
15. bře 2012

@mifinka tak nechat 12 kilo v porodnici, to je moc hezké 🙂

mifinka
15. bře 2012

@gable Ano to je, ale rodit s 98 už tak moc ne 😀

gable
autor
16. bře 2012

@mifinka no uvidíme v červenci to možná zažiju na vlastní kůži 🙂 dělala jsem si srandu, že budu mít sto kilo a že se mnou partner nebude chtít chodit ani ven... a ono ze srandy bude zřejmě realita 😀

svoba
13. dub 2012

jsem ve 22tt a mám 5kilo nahoře. celkově ted vážím 67 ☹

coufii
14. dub 2012

@gable ale to víš že s tebou bude chodit ven 😉 i kdybys měla 300 kg tak tě uvidí takovou, jaká se mu líbíš 🙂 a během šestinedělí to bude pěkně rychle dolu 🙂

ajuse21
21. dub 2012

Ahoj.Ja jsem ted ve 30 tt. a mam nahoře 7 kg.Docela by mne zajimalo kolik se jeste ke konci pribere?

petulka03
22. dub 2012

Ahojky, já jsem přibrala skoro 20kg, ale taky jsem se vůbec nehlídala..Měla jsem pocit, že to k tomu prostě patří. Teď 2 roky po porodu mám ještě míň než jsem mívala. Malý dává zabrat. Ale hlavně jsem se pravidelně mazala, ze strií jsem měla teda strach. Mazala jsem se krémem Elasti-Q exclusive a strie nakonec nemám. Kůže byla pěkně pružná a hebká.

luciemeli
23. dub 2012

Nelamte si hlavu já jsem stloustla 13 kg 😀 a jsem ve 30. tt...A ještě mám kousek před sebou 😀 Už se jenom koulím 😉

alt
23. dub 2012

holky já při prvním rodila ve 38tt s 29kg navrch, pak jsem to shodila, ,,,vyčůrala,, byla jsem plná vody..oteklá jsem byla kde se dalo.. a teď jsem v 28tt a mám 8,5kg a otékat mi začínají ruce.. počítám ještě tak s desítkou nahoru..

sunnymood
23. dub 2012

no já dnes byla v trombocentrum a hlásila jsem 4,5 kg navíc v 21tt a doktor na mě to je teda dost 😠 fakt blbec a sám takovej špekoun! někdy bych vraždila .. 😒 😅

veruska72
23. dub 2012

@sunnymood to je ale d.e.b.i.l 😠

sunnymood
23. dub 2012

@veruska72 no sice vidím, že nejsem hubeňour..ale zase to není extrém a kdby byl sám jak Adonis...někdy s těch doktorů nechápu 😒

simonisko
23. dub 2012

Já sem před otěhotněním měla 75kg, teď mám 78kg...ale já mám vyšší cíle, stovka to jistí!!

danaruj
23. dub 2012

@sunnymood to je blb, mám nahoru asi pět kilo a všechno v břiše. By si pěkně schytal, kdyby měl takovou poznámku..🙂

sunnymood
23. dub 2012

@danaruj no jsem byla upřímně tak v šoku, že jsem se na nic nezmohla... 😅

alt
23. dub 2012

@sunnymood měla jsi mu říct, ať se podívá na sebe.. debil jeden že u tebe je to dočasný ale u něho už trvalý 😀

sunnymood
23. dub 2012

@alt bych chtěla být někdy rázná...ale ono mi to došlo nějak později..jsem tam jen seděla a přemýšlela, zda jako nemám nějak omezovat jídlo..ale abych ho nějak odbyka to ne ☹

danaruj
23. dub 2012

@sunnymood vyprdni se na něj a běž na zmrzlinu 😉

sunnymood
23. dub 2012

@danaruj 😀 ty víš, jak zlepšit náladu!!! mňam mňam...tu já taaak miluji....tedy já ne - to Sofinka 😅

diviska
23. dub 2012

aaaa, zase moje oblíbené téma přibírání v těhotenství. takže.. :D já jsem přibrala 35 kg za 35 tůdnů těhotenství. Kdybych vydržela do konce, dotáhla bych to asi na 5O kg. :D takže jsem začínala na 49 a končila na 84 kg... po 9 měsících mám pořád 20 kg nahoře. Zatím pořád plně kojím, tak to neřeším..

lucifereeek
23. dub 2012

no já do 32tt přibrala 3kg a teď za poslední 4týdny další 2kg takže bych řekla, že začínám nabírat až teď, celkem +5kg.

coufii
23. dub 2012

@diviska ono to s tim kojením ještě poleze samo dolu 🙂

diviska
23. dub 2012

@coufii e-e, já nejsem ten typ co při kojení hubne. Kojím už 9 měsíců a váha šla dolů jen záhy po porodu, od té doby to stojí. Jsou ženy co kojením hubnou a jsou ženy co ne..mě ani nepřekvapuje, že já jsem v té druhé skupině :D

llluckaaa
23. dub 2012

@sunnymood Cože? Nechápu 😝 Já měla první 4 kila nahoře už po prvním trimestru a do konce jsem přibrala ještě dalších čtrnáct 😝 Pořád jsem měla hlad 😅

sunnymood
23. dub 2012

@llluckaaa no já jsem tedy taky pěkně žravá... 😀 ale přeci nebudu odpírat svému dítěti,že? ale jako že přibrat 4,5 kg po půlce těhu mi taky nepřišlo moc..jako cítím, že tloustnu (oblečení už neobleču) ale zase tolik mi to nepřišlo..no asi pan doktor je na modelkovské míry 😎 😅

romca13
23. dub 2012

já jsem 31+4 tt a zatím mám nahoře 3 kg od výchozí váhy před těhu,,,,myslím ale že to teď za ty dva poslední měsíce doženu,,,

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru