Přišla na Vás kontrola při PN (rizikové těhotenství)?

miranda77
7. led 2013

Kdy na Vás příšla kontrola z OSSZ. Bylo to o víkendu, v týdnu, ráno, večer, těsně před začátkem vycházek apod.?

naomi6
7. led 2013

Ahoj, jojo přišla. Bylo to ve všední den přesně v poledne 😉. Takže bych to určitě neriskovala, dost si to hlídají. Kamarádka na to kašlala a pak musela před nějakou komisi to vysvětlovat, málem přišla o prachy. Nakonec se z toho nějak vylhala, ale bylo to nepříjemné. Já jsem na tohle sraba, takže jsem vycházky dodržovala na minuty.

lrg
7. led 2013

Dokud jsem spadala pod zaměstnavatele, tak jsem to neřešila, ale teď vycházky dodržuju, slyšela jsem hodně zkušeností, že teď sociálka opravdu chodí. Ale já mám před sebou jen měsc, pak MD, v tvém případě je to fakt nepříjemné.

veri25
8. led 2013

já jsem byla na neschopence od druhého měsíce, kvůli rizikovému těhotenství a za celou dobu nikdo na kontrolu nepřišl, ale je to už rok zpátky, a taky sem , že to ted zpříšnily, vím že je to blbý, přesně dodržovat vycházky, ale radši to než abys přišla o peníze 🙂

kotacka
8. led 2013

Marodila jsem 4 měsíce,když mi platil zaměstnavatel tak jsem to neřešila 😉 dělala jsem v rodinné firmě,ale když jsem přešla pod OSSZ tak jsem si hlídala každou minutu,prej kontroly chodí,ale já neměla ani jednu,ale radši si udělat nějaký časový plán než se pak s někým dohadovat nebo skončit bez peněz ☹

zanet2009
8. led 2013

Sice je to už dávno, ale u prvního těhu jsem byla na neschopence a kontrola mi přišla hned po 14 dnech. Měla jsem vycházky od 9-11 a od 13-16 a kontrola mi přišla krátce po poledni.

pavcza
8. led 2013

Měla jsem kontrolu krátce po té, co to přešlo ze zaměstnavatele na sociálku kol 10. hod dopoledne, jen 1x, byla jsem doma od 16tt.

helcenka
8. led 2013

Není to můj případ, ale sestra byla na "rizikovce" cca od 3. měsíce kvůli práci, vycházky měla od 13 do 19, kontrola jí přišla někdy v pátém měsíci, kolem 9 dopoledne. Bydlí 6 km od města ve větší obci a v ten den si vytáhli na sociálce všechny "marody" a oběhli si je tam... 😀 😀 😀

pampeliska36
9. led 2013

já byla na rizikovém hned o začátku, co jsem byla těhotná a kontrola mně přišla dvakrát... jednou v půlce a po druhé na mě přišli skoro před koncem nemocenské a nástupem na mateřskou... pokaždé přišli ve všední den a pokaždé to bylo dopoledne mezi 9-10 hod.

augustka
9. led 2013

Já jsem byla doma více jak rok a žádná kontrola nedorazila

karotky
9. led 2013

Když jsem byla těhotná,nepřišli na mě ani jednou a když jsem před tím marodila s kolenem,přišli na mě hned 1.týden a ještě v době vycházek 😀 Každopádně bych to neriskovala-když si marod,máš marodit doma a ven vycházet jen v určených hodinách.Mě nedělalo problém vycházky dodržovat-byla jsem ráda,že nemusím chodit do práce a ohrožovat tím své vytoužené těhotenství 😉

lucinka_jirackova
9. led 2013

mě kontrolovat nepřišli...asi se jim nechtělo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru