Příznaky téměř ustaly. Může se to stát?

marbo
27. dub 2011

holky před 2 týdny jsem zjistila,že jsem těhotná. ještě před očekávanou menstruací mi bylo špatně od žaludku ráno a přes den jsem do sebe také nemohla moc jídla dostat, byla jsem unavená a chtělo se mi často spát, ale teď poslední dny jako když utne, nevolnosti jsou minimální,téměř žádné.. . bojím se aby bylo vše v pořádku, můžou takhle najednou příznaky ještě na začátku těhotenstí ustat?? ☹ na ultrazvuk jdu v pondělí.

terinda
27. dub 2011

Vydrž do pondělka. Nemusí to znamenat nic špatného, u každé je to jinak 😉

kris2008
27. dub 2011

ahoj,je mozne ze ustaly a zase se znovu objevi.nekomu je spatne ,,jen" na zacatku a nekomu az treba od 9tt.kamradka zacala az od 16tt,takze tak... na druhou stranu bych si byt tebou koupila tehu test a koukla zda tam carka jeste je stejne silna jako predtim..nebo bych si dosla na nejake centrum na krev aby ti rekli kolik mas hcg,zaplatis asi 150,-..je to na tobe.kazdopadne drzim v pondeli pesti

kutcher
27. dub 2011

Můžou, proč by ne, každá to má jiné. Někdy mě bolí prsa jak čert, pak 2 týdny nic, nevolnosti jsem neměla vůbec, takže to je fakt různý, hlavně se tak nesleduj, max. jestli nešpiníš nebo nekrvácíš a zbytek neřeš, stresováním a sledováním se stejně nic neovlivníš. Buď je to zdravý a donosíš to nebo tam je něco špatně a nevýjde to, na tobě je si to jen užívat.

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
sisip
27. dub 2011

Ahoj, možná si měla jen žaludeční potíže a ty pravé těhotenské nevolnosti teprve příjdou a možná že třeba ani nepříjdou. No zdá se mi to docela brzo ale možné je všechno asi záleží i které těhotenství to je a který týden.

romana29
28. dub 2011

mě zase bylo u prvního dítěte do 6tt skvěle a pak to začlo 🙄 😀 Neboj, určitě to bude v pohodě!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru