Prosáklá děloha, co to znamená? Je něco špatně?

anag
19. pro 2012

Je něco špatně? Vůbec nic mi totiž neřekla. Jsem ve 12. týdnu.

elana
19. pro 2012

nic není špatně...prosáklá je známka toho, že je dobře vyživená, je v ní pěkně a plně narostlá sliznice, taková nakypřená nebo jak to říct. Většinou se teda tenhle termín používá na samém počátku těhotenství (i když ještě není třeba patrné embryo na uzv), tak prosáklá děloha bývá známka toho, že může jít o graviditu, ve 12.tt jsem se s tím už nesetkala, tam se přítomnost a prosperita těhotenství hodnotí podle jiných měřítek, ale tak proč ne, určitě to není na škodu 🙂

anag
autor
19. pro 2012

@elana Díky to si mě uklidnila. Byla jsem z toho nějaká rozhozená,když jsem si to přečetla.

andulka86
19. pro 2012

super, že se našla maminka, která Vám to mohla říct přesně a uklidnit Vás. Vidíte to, taky bych si myslela, že jde o nějaké překrvení, tak se omlouvám. Ach jo, plašanům zdar 🙂

anag
autor
19. pro 2012

@andulka86 Já jsem si právě taky myslela,že je to nějaké překrvení a nechápu proč mi to napsala do nálezu,když je to v pořádku..... 😕 😕

andulka86
19. pro 2012

@anag asi abys měla nad čím dumat 🙂 je fajn, že je to v pohodě. Já tu jejich hantýrku taky nesnáším a navíc ta moje ještě píše jako.... takže to ani nepřečtu

brenduska9
14. únor 2017

Chtěla sem se optat jestli jsem těhotná když mi bylo řečeno že mám dělohu prosaklou a slezinu vysoko odpovidalo by to 5 týdnu

sarisekkr
15. črc 2017

Dobrý den, chtěla bych se Vás optat zda nevíte v kolikátém týdnu je těhotenství vidět na uzv? Děkuji předem.🙂

akankeo
15. črc 2017

@anag vsak to je dobre, ze je vic prokrvena nez netehotna deloha, je to treba aby se mohla rychle roztahovat. Jinak deloha byva prosakla napriklad i pred menstriaci, nejenom v tehotenstvi. Lepsi zeptat se u lekare a kdyz nic nerika, predpokladat, ze to je dobra vec a neplasit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru