Provozujete v těhotenství běžně sex?

hankakynclova
4. únor 2008

Ahoj těhulky i maminky a všichni!Založila jsem tohle téma možná už tu někde i je, ale hledala jsem všude a nenašla ho tak jsem si dovolila ho sama založit protože mě zajímá jestli běžně provozujete sex nebo ho máte zakázaný.Já ho zakázaný nemám, ale hrozně se bojím že to uškodí plodu a proto ho neprovozujeme ale cítím že mi to hrozně chybí a maželovi samozřejmě taky. ☹ Budu se těšit na vaše názory.

flagicka
6. bře 2011

@kalerat tak třeba se to u nás s časem zlepší i když včera jsme se milovali asi po 10dnech a zase prostě honem honem a ted to zase bude za 10dní....nebo i dýl....nevím jak ho prostě přesvědčit,že se fakt nic stát nemůže.....

lenulinka00
6. bře 2011

Já jsem četla, že sex v těhotenství neni zakázaný, že se zakazuje spíš kvůli infekcím, ale my holky z toho máme mít prý větší prožitek a snáž dosáhneme vyvrcholení. 🙂 Tak nevim... 😉 Co se týče mně a mého partnera, tak řádíme ještě teď a mám týden do porodu... 😀 Důležité je se nebát, že se něco může stát.. 😉

kaaaczenka7
23. lis 2012

Ahojky, tak mě taky doktor říkal, že je vše v pohodě a tudíž můžeme normálně sexovat, ale samozřejmě opatrně a žádné divočiny 😉 Jenže ve mě pořád přetrvává trochu strach, tak se tomu snažím občas vyhýbat, i když chuť mi nechybí... Naštěstí manžel mě chápe, zatím 🙂

haniplanetka
11. pro 2012

Sex v prvním trimestru byl super a doposud je to báječné i když se už musí dávat dost pozor, čímž si nenecháme zkazit náladu ani chuť 🙂

troy
4. led 2013

Me to doktor zakazal, ale jak tady vidim, co clovek to nazor, takze se budu ridit svymi pocity a na zakazy kaslu 🙂

key25
6. led 2013

ahojte taky jsme řádily od začátku 🙂 ale v 11t jsem krvácela po sexu a měla hematom.Vůbec jsem nevěděla že by jsme moc sexovat neměli. Nyní jsem 32 týden hrozí předčasný porod a dostali jsme zákaz, ale copak to jde ? máme to tak 3X za den a cítím se moc dobře a žádné komplikace.Spíš mi příjde že mi to doktor dělá schválně 😉

kristi
7. led 2013

Mela jsem/mám zakázáno, ale se mi chce, takze ano a hodlám v tom pokracovat 😉

key25
7. led 2013

tak dámy dnes jsem po kontrole , doktor nic nepoznal a pochválil mě že jsem musela být vzorná 😀 kdyby jenom věděl hehehe

cerven84
7. únor 2013

ahoj, zajímalo by mě jestli některá z vás má tu zkušenost že s ní manžel v těhotenství prostě nechce spát???

lanyza
9. bře 2013

ahoj nastávají maminky, u mě se tedy chut na sex nevytratila, možná to není tak intezivní ale chut mám stále, ale přítelovi se do toho moc nechce ☹ , asi se bojí že miminku ublíží,no asi že mu bude dloubat do zad, nebo kamsi 😀 ale pokud nebudou žádné divočiny, tak přeci není se čeho bát, ale jak jen mu to vysvětlit?!?!! Asi mu to bude muset vysvětlit doktor, že není v ničem problém. Nemáte některá s tímto zkušenost???? jak ste to řešily? Jsem v 16.tt. dííííky moc za rady 😵

veruska007
9. bře 2013

Tak já při předchozím těhu po sexu začala krvácet a po pár dnech jsem potratila... takže teď se bojíme a nic. Manžel se těší, že si to vynahradíme po porodu... ale když vzpomenu, jaké to pak bylo dalšího půl roku utrpení... tak se teda moc netěším 😝

michaelabrazdilova
6. dub 2016

Ahoj holky, jaký máte názor na sex v těhotenství, když čekám dvojčátka? Do 12tt beru hormony a zavádím si je, tak teď sex není žádný. Ale už mi pěkně chybí a ráda bych věděla vaše zkušnosti...

fbsebfb
1. čer 2016

sex holky normálně v klídku provozujte dokonce mužský ejakulát napomáha při vývoji plodu! rozhodně se nic nemuže stát pokud nejste v rizikovém :3 :D 😀

obyvatelka
6. čer 2016

My jsme si dali teď první sex až v mém 18.týdnu, taky to nebylo nic divokého ani dlouhého, nic mě po něm nebolí, tak doufám, že to bude v pohodě. Doktora jsem se ptala, že mě pořád pobolívá podbříšek, tak jestli není nějaký problém s tím mít sex, tak mi řekl, že když to nebudeme dělat často a budeme opatrní, tak není důvod ten sex nemít. Tak snad v 18.týdnu už to bude všechno v pohodě, mám za sebou dva potraty v 1.trimetru, takže jsme čekaly co nejdéle to bude možné....

andreaandrejka
6. čer 2016

My měli sex zakázaný celý 1.trimestr, jelikož jsem krvácela. Ted už dobrý, manžel má sice strach, ale není to žádná divočina, pěkně v klídku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru