První těhotenství jako druhé. Bylo to tak u vás?

pessy1
30. zář 2008

Ahoj maminy, jen by mě zajímalo jestli první těhotenství bývá jslo první. Od 20 TT jsem musela ležet až do konce, jestli to bude zase. ZUkrácený čípek. Má někdo zkušenost???

kristi
30. zář 2008

prvni jako prvni asi bude. Jeslti bude druhe jako prvni, to je otazka.....

predpokladam, ze u toho zkr. cipku to bude asi stejne. Ja jsem taky "lezela" od 26tt a ocekavam stejny prubeh i u druheho tehu.

slunicko27
30. zář 2008

Ahoj, já ho mám tedy dle příznaků a různých nevolností naprosto odlišné. A zatím po zdravotní stránce stejné, uvidíme na konci, porod mi byl vyvoláván ve 38tt kvůli vysokému tlaku.

meleri
30. zář 2008

tak to me taky zajima, pac uz od 23 tydne lezim, ale fakt lezim a nesmim vstavat, takze jsem z toho celkem na prasky a mam strach za napodruhe to bude taky tak...

u zkraceneho cipku nevim.u me je jiny problem...

ale napr. moje sestrenka mela obe dve tehotenstvi naprd jako ja, krvaceni nemocnice, pak zas domu, dva tri tydny v pohode, a sup zpatky donemocnice...a furt tak dokola... ☹

marselina
30. zář 2008

tak já měla každé těhu jiné,zatím co první bylo naprosto bez problémů a nevolnosti jen krátce,to druhé je daleko horší,jsem těhotná po 2,5letech,a stará taky nejsem,druhé těhu je problémovější i zdravotně a nevolnosti byly do skoro 5měsíce a v 7 se opět vrátily,tak že děs.

andilek
30. zář 2008

pessy, taky nad tím kolikrát přemýšlím, ale mám stejnou odpověď jako kristi 😔
ležela jsem se zkráceným čípkem od 23 tt do 36 tt (do toho jsem měla i vysoký KT 😝 )
nicméně tajně doufám, že by to mohlo být lepší 🤐 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru