Ranní nevolnosti od 10. tt?

amenophus
27. únor 2018

Tak jsem to asi zakřikla. Libovala jsem si, jak mi vůbec není špatně, že můžu jíst na co přijdu, netrávím rána na záchodě... Ale poslední dva dny mám žaludek na vodě a dneska ráno jsem málem vrhla. Je možné že by se ranní nevolnosti dostavily takhle pozdě? Já vím že kdo moc googlí, moc se dozví, ale podle všeho to vypadá že v 10.tt mají nevolnosti spíše ustávat, ne naopak. Tak se bojím, jestli to třeba není infekce. Předtím jsem byla mírně nachlazená, tak jestli mi brebera nepřeskočila z dutin na žaludek? :/

lenickakl
28. únor 2018

Mela jsem nevolnosti pozdeji

petulles
28. únor 2018

Nevolnosti mohou být i klidně celé těhotenství 🙂 Každá to má jinak 😉 Kdyby to byla viróza, bylo by Ti špatně celý den + třeba trochu teplota.. Neboj, prcek dává najevo, že tam je 🙂

viki999
28. únor 2018

Třeba mě začaly 7. - 8.tt a teď jsem v 16.tt a je mi blbě furt stejně, ne-li hůř...

mamitom
28. únor 2018

Taky mi začaly nevolnosti později a přešly až kolem 17.týdne...

2hanah
28. únor 2018

@amenophus Začala jsem zvracet až od 4.měsíce, takže bohužel nikdy neříkej nikdy.

hafika
28. únor 2018

Jo, měla jsem to stejně v prvním těhotenství. Trvaly až skoro do 20 tt.

ladyhacek
28. únor 2018

Zastavárna? Začínám 16tyden a pořád cca obden zvracim a do skoku mi není. Každý to má jinak. Teď už je Mimi větší a začíná se hýbat tak tě to může " dráždit"

majinka1981
28. únor 2018

já měla od 9.t do 13.t kdybch jenom zvracela,mělo bylo celý den na omdlení,nemohla jsem ani chodit. Ted jsem 15.t a už je mi od žaludku bblě jen když se zapomenu najíst

mku
28. únor 2018

Ja mela primo hypermesis gravidarum, presne od 8tt do 21tt...

priefi
28. únor 2018

@amenophus takhle pozde? Ja bych nerekla, ze to je pozde, je to klasika 😉 snad Ti brzo prejdou 😉 Mi taky takto zacaly a pokracovaly cely druhy trimestr a chvili i treti 😊

amenophus
autor
28. únor 2018

Aha, díky, tak jste mě trochu...no nevim jestli uklidnili, ale aspoň jsem míň paranoidní :D. Jen teda doufám že to přejde...

gabcat
28. únor 2018

To je hloupost. Každý to má jinak. Já začala zvracet několikrát denně až od 13.týdne. do té doby to byla pohoda, občas se mi zvedal žaludek předtím, ale pak jsem si teprve začala užívat 🙂 přestala jsem denně zvracet na konci 6. měsíce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru