Recept - pomazánka s tvarůžků

duhovakony
18. črc 2018

Dobre ranko. Holky neznate recept nektera na dobrou pomazanku z Okomouckych tvaruzku? Neco sem nasla na netu ale nejsou k tomu zadne recenze tak se neodvazim a radsi delam vzdy ozkousene recepty ☺za kazdy typ a recept budu rada😊

frndafrrr
18. črc 2018

@duhovakony U nás chutná jednoduše:
Tvarůžky velké balení
Pomazánkové máslo celé
Jarní cibulka , nebo červená
Hodně pažitky, nebo ploché petrželky (co mám po ruce)
Mletý kmín
Pepř
Sůl
Mletá sladká paprika.

evilin
18. črc 2018

Jsme milovníci tvarůžek a opravdu nejlepší jsou naložené ve vodě (1den a pak vodu vylit) s čerstvým chlebem, máslem a cibulí. Ale poslední dobou nám vadí ten povlak co na nich je a tak radši kupujeme tvarůžky z Lidlu a ty dame s cibuli do zapékací misky posypeme paprikou a zapečeme k tomu chleba nebo topinka a máslo a taky úžasné. ☺

barulina
18. črc 2018

Tvaruzky v Lidlu nejsou tvaruzky,fuj. Jinak tvaruzky,pomaz.maslo, jarni.cibulka,cervena paprika mleta, pepr, kmin

barulina
18. črc 2018

Ale.nejradeji mame tvrgle.na.topince. topinka nanolrji, naskladat.tvaruzky, dat rozpect do mikrovlnky, posypat.jarni.cibulkou,cervenounmletou paprikou

duhovakony
autor
18. črc 2018

@frndafrrr super to vypada pekne a zjousela hste misto pomaz.masla tvaroh? Vsude mozne uvadi tvaroh v receptech ale me se take vic libi to pomaz.maslo

frndafrrr
18. črc 2018

@duhovakony Nezkoušela, já tvarohové pomazánky nemusím, ale asi je to tím, že ten tvaroh neumím dochutit, občas nějakou tvarohovou koupím a ty mi nevadí.

moodie
18. črc 2018

Holky jestli můžu dát typ, ale není to teda na pomazánku ale jsem sama milovnice sýrů a co jsme si ted všichni hrozně oblíbili tak hermelín na gril, který se uprostřed rozkrojí tam se dá jedno kolečko tvarůžku, na kolečka nakrájená cibulka a nějaké koření co máte rádi a šup s tím na gril a je to vážně skvělé 🙂

duhovakony
autor
18. črc 2018

@moodie to zni lakave

evilin
18. črc 2018

@barulina Tvarůžky z Lidlu jsou dobré jen zapečené jinak ne. A na olomouckých mi vadí ze je na nich ten povlak. Dříve to nebylo nevim jak to vyrábějí, občas jsou i plesnivé což nechápu.

duhovakony
autor
18. črc 2018

@frndafrrr tak velikej uspech...vazne luxusni!!!diky za recept😊

camelinka
18. črc 2018

Moje mamka dela nejlepsi, co sem kdy jedla, zjistim recept 🙂 ....a mmch u nas se tomu oddycky rika ku*da....Proste, udelame kun*u, odmala to pamatuju 😃... kdyztak se omlouvam utlocitnejsim jedincum 😀

duhovakony
autor
18. črc 2018

@camelinka 😁

pmikesova
18. črc 2018

Recept nevím , ale určitě využijí ty vaše. Dekuji

marienam
28. črc 2018

Mamka je miluje. Prý patří rozhodně na topinku 😀 200g olomouckých tvarůžků, 100g másla - pokojové teploty, 50 g šlehačky - 31 %, 50 g majonézy, 1/2 čajové lžičky červené papriky - sladká. Děláme doma pomazánky často... díky Thermáči to jde snadno, tak proto. Ještě mám tip, co by vás mohl zajímat... na rybí pomazánku vhodnou pro těhotné: 50 g cibule, 250 g tvarohu, 50 g másla, 1 konzerva sardinek, 1 vejce uvařené natvrdo, 1 odměrka smetany a sůl dle chuti.