Registrace v porodnici - kdy a jestli vůbec?

alexkriz
3. dub 2018

Dobry den maminky a tatinkove chtela bych se zeptat kdy a jestli vubec se musim registrovat do porodnice (primo by me zajimala nemocnice obilni trh v Brne). Hledala jsem to vsude a nez tam zavolam tak jsem si rikala ze se zeptam tady. Moc dekuji za odpovedi 😉

soleilll
3. dub 2018

@alexkriz Ne - Brno není Praha. Do porodnice půjdeš až v 8. měsíci, kdy tě tam na monitory převelí gynekolog. Teoreticky do porodnice můžeš jet až když začneš rodit, ale je teoreticky možné, že budou mít tak plno, že tě pošlou jinam (v rámci města). Ale to se nestává často.

alexkriz
autor
3. dub 2018

Super dekuji 🙂

betelgeuzz
3. dub 2018

Registrace jsou specialita Prahy. Já jela 2x do porodnice, kde jsem předtím byla jen jednou na prohlídce, ani na monitory jsem tam nechodila, dělal mi je můj gynekolog. Některé porodnice nabízí přijít před termínem a vyplnit papíry, ať je pak nemusíš řešit během kontrakcí. Doporučuji zajít na prohlídku porodnice (pokud dělají) a tam se poptat.

alexkriz
autor
3. dub 2018

@betelgeuzz dekuji poptam se i tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru