Rodí se teď samí kluci nebo mi to jen tak připadá?

lsx
13. dub 2012

Taky vám přijde, že jsou teď všude kolem vás miminka jen samí kluci? Aby měli ti naši chlapci jednou vůbec nějaké nevěsty... 😀

anina32
13. dub 2012

U nás v rodině vedou jasně kluci. Jsem ze šesti dětí, jsme 4 holky a 2 kluci, a když sečtu naše potomky tak jsme na 3 holkách a v srpnu přibyde už osmý kluk.😉

kachen
13. dub 2012

U nas teda sama baba a kluku jako safranu.

kamino
13. dub 2012

Tak z meho okoli to je 6 kluku,vcetne toho v mem brise k dvema holkam. Za posledniho pul roku.

martina_z
13. dub 2012

http://www.kvary.czso.cz/csu/2010edicniplan.nsf...

za 59 let zadny vykyv, opravdu je to porad stejne, tj. vyrovnane 🙂

januzza80
13. dub 2012

Ja bych rekla,ze je ted dost chlapecku. 😕

martina_z
13. dub 2012

@januzza80 A na zaklade ceho bys rekla? 🙂

januzza80
13. dub 2012

@martina_z Ja jsem v Anglii a tady fakt potkavam fakt dost miminek chlapecku,vsude to urcite bude jine.je to vzdy skoro pul na pul.Nektery mesic je vice kluku a nektery holek,ale ted je fakt nejak hodne tehulek s chlapeckama

martina_z
13. dub 2012

Aha, tak to fakt nevim, jak je to v UK. Je to ve vlnach, ale fakt bych se nebala, ze nasi kluci nebudou mit nevesty 🙂 Zajimave je, ze tzv. rozvojovych zemich se rodi nepatrne vic holcicek.

januzza80
13. dub 2012

@martina_z To mas pravdu,co tak sleduji,tak snad skoro kazda maminka ma tady aspon jednu a vice holek. 😕

majinka1981
14. dub 2012

Kolem mě jsou zase samé holky. Taky čekáme holku 🙂

lsx
autor
14. dub 2012

Když už jsme u těch poměrů holky vs. kluci, moje známé, co počaly miminko uměle, mají holčičku... 🙂 taky zajímavé

evitaa
14. dub 2012

@martina_z Dovolím si s tebou nesouhlasit, od přírody je zařízené, že se rodí více chlapců. I statistiky to potvrzují. Ten rozdíl není sice nijak závratný, ale je to tak. Tento fakt ovšem není celosvětový - třeba v Africe se rodí více děvčat.

martina_z
14. dub 2012

@evitaa Ale vzdyt presne tohle rikam! Viz par prispevku vyse.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru