Samovolný noční orgasmus. Nevím, jak tomu zabránit

evelinaaa
12. bře 2012

Omlouvam se, za dost intimni tema, ale snad mi nektera z Vas pomuze, protoze me to dost trapi. Jsem na rizikovem tehotenstvi, sexu se radeji vyhybame (ikdyz jsme to zakazano nedostali), stejne tak memu orgasmu, alespon do toho 12 tt jsem mela v planu. Jde o to, ze jsem slysela, ze prokrveni pri orgasmu muze zpusobit krvaceni. Mne se ale posledni noci stava, ze se vzbudim a citim doznivajici orgasmus - jen tak bez drazdeni, bez snu. Nevim jak tomu zabranit a uz se i bojim usnout, aby se mi to stalo znova :(

camelinka
12. bře 2012

@evelinaaa ja bych se toho nebala a dopravala si radsi sexu 😉 😉 😉 , jestli nemate zakazany tak to nesmis tak resit, tehu neni nemoc 😉 😉

evelinaaa
autor
12. bře 2012

Ja vim, jenze jsem po samovolnem potratu, tak jsem trosku uzkostlivejsi a snazim se nic nezanedbat znas to :/

prdecek
12. bře 2012

zdrave­mu,prosperuji­cimu tehotenstvi orgasmus neublizi

camelinka
12. bře 2012

@evelinaaa tak to se samozrejme da pochopit,ale nic se nema prehanet,stres z obavy usnout mi prijde horsi nez hezkej sexik 😎 😉

qitecek
12. bře 2012

No a měla jsi po tom nočním nějaké problémy? Špinění, krvácení, bolesti podbřišku? Jestli ne, tak si tělo zkrátka řeklo, co "potřebuje" a miminko neohrozilo, neboj 😉 Víc ti momentálně spíš škodí tenhle stres. Užij si těhu 🙂

apollo11
12. bře 2012

Pokud by samovolný orgasmus byl častější než při občasném sexu, tak je asi lepší to s tou abstinencí nepřehánět 😉 (ale taky znám 😅 )

evelinaaa
autor
12. bře 2012

Ne, spis mam vazne pocit, ze si asi telo rika o to, co mu odpiram no :D sex mam rada, ale presto, ze mi ted nejak zvlast nechybi, nemam na nej myslenky, tak telo je ocividne jineho nazoru :D

terioza1
12. bře 2012

podle me to telo si rika, co chce... a pokud mas tenhle pocit a sexik nemate zakazanej, tak si ho doprej... sex v tehu je zdravej... 🙂 tak sup do toho, neboj se a drzim palecky...

lucie255
13. bře 2012

Já mám také noční orgazmy i když sex máme. Mám problémy s tvrdnutím bříška a po každém mi ztvrdne jak kámen. Bohužel pochybuju, že se to dá nějak ovlivnit. Nějak sem se stím smířila a doufám, že to malému nevadi.

slundo
13. bře 2012

Taky jsem to tak měla a bříško mi tvrdlo, ale dělat s tím nic nešlo. Věřila jsem, že tělo ví co dělá 🙂

camelinka
13. bře 2012

ja mela tvrde bricho po sexu vzdycky a mala se narodila uplne v poradku skoro v terminu 😉 ,nekde sem cetla ze pri orgasmu to mimiskovi dela peknou houpacku 😉 😉 🙂

1luciferka1
13. bře 2012

@camelinka Kami, tuhle teorii prý vymyslel chlap 😀 aby to mohl ženské, která mu nechce v těhu dát nějak předhodit 😀 😀

a co se autorky týče -řekla bych to být váma doktorce a poradila se s ní 😀 😎

lola72
14. bře 2012

@evelinaaa ahoj.Já na toto taky trpím.Jenže u mě se orgasmus zvrtne ve strašné ztvrdnutí a následnou křeč.Taky jsem,myslím kvůli tomu už 4 krát potratila.Vždycky se mi to stalo a za pár dní embrijko odumřelo.Ale pokud nemáš tyto problémy anormalně proděláš klidný orgasmus,tak je to v pohodě.Děloha je teď moc prokrvená a proto tak reaguje.Můj docent dokonce říkal,že orgasmus spíš to embrijko víc přisaje,což je lepší.Ale zase ten můj problém nedokáže vysvětlit nikdo¨.Takže buď v klidu,aspoň to máš bez práce.CHa,cha..

knobloska
14. bře 2012

Budiž vám děvčata útěchou, že mně se to v obou těhu stávalo celkem často, obě jsem měla riziková a děti mám obě narozené ve 40.tt. Jsem přesvědčená o tom, že potrat tím způsobený není. A břicho jsem měla pokaždé jako kámen.

@lola72 opravdu si myslím, že ty potraty z orgasmu nebyly, neměl by spíš dr vyšetřit, zda tě netrápí něco jiného?

lola72
14. bře 2012

@knobloska Víš ten můj stav začíná jako orgasmus,když odezní,tak dostanu strašnou křeč,kterou musím vydýchat v sedě na posteli.Je to jakoby mi někdo trhal dělohu za živa.Špatně se to vysvětluje a k něčemu přirovnává.Jinak já už jsem vyšetřená snad na všechno co se dá.Vždycky mi zdělí ,že jsem zdravá.Od imuna,přes hematologii a nevím co ještě.Jednou se to povedlo a 4 krát ne.Teď čekám na další výsledek.Prostě před každým ukončením těhotenství jsem dostala tuto šílenou křeč,která začala jako orgasmus.

ela9
22. led 2013

Ahoj ja jsem se v tehotenstvi ucila naslouchat telu, povidat si s nim. Tak pokud to dela telo samo tak vi co dela. On sex v tehotenstvi take prospiva deloha se prokrvi a vyziva jde k miminku lepe, miminko si zvyka na delozni stahy aj...
Mluvim o citlivem sexu. Doporucuji si davat pozor na vyzivu, aby si mela dost vitaminu a mineralnich latek nejlepe ze skutecnych potravin, chodit na cerstvy vzduch a vubec hodne chodit to posiluje panevni dno a silne panevni dno udrzi miminko a pomuze pri porodu.....

ela9
22. led 2013

Krece jsou nekdy zpusobeny nedostatkem horciku. Mila lola pokud uz ti nic od lekaru nefungujje tak bych ti doporucila zajit na rodinne konstalace, nekdy se takovehle veci tam vyresi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru