Sešití proti potratu, setkaly jste se s tím?

michalka1402
2. bře 2014

Ahojte kamarádka mi tet poradila abych se nechala sešít že to pomáha udržet mimčo.Jsem po 2 potratech a tet mi vyšly 2 testy pozitivně(zítra jdu k doktorce).Tak jsem se chtěla zeptat jestli jste se stím někdo nesetkal a jaky to má význam a jestli je to pravda a pomahá to. Děkuji za odpovědi 🙂

pajamo
2. bře 2014

Blbost. Zeptej se doktorky, ale podle me nejake nasilne udrzeni plodu neexistuje.

camelinka
2. bře 2014

@michalka1402 Myslim,ze cipek se muze sesit az ve vyssim stupni tehotenstvi,kdyby hrozilo otevirani driv...
Ale jeste pred tehu urcite ne...

michalka1402
autor
2. bře 2014

Tak si to myslim že je to blbost.Děkuji i tak za odpověd

bajana
2. bře 2014

@michalka1402 o tomto som nepocula, ale pri zamlknutom potrate, kde dojde k zaniku plodu vplyvom genetickych vad a pod. urcite ziadne zasitie nepomoze....vela stastia

butterfly
2. bře 2014

Psali o tom zrovna v únorovém čísle Máma a já. Ten zákrok se jmenuje cerkláž děložního hrdla a provádí se při zjištěné nedostatečnosti děložního hrdla (předčasné otvírání) nebo u žen s opakovanými potraty ve 2. trimestru.

lucifereeek
2. bře 2014

ano přesně tak, dělá se to až v pokročilejším stádiu těhu, teď na začátku ti to dělat nikdo nebude, pokud je plod neživotaschopný, tak mu nepomůže nic a myslím, že příroda ví co dělá, že se přestane plod na začátku vyvíjet (různé vady a postižení), pokud je to už v pokročilejším stádiu tak pak je to možnost jak plod udržet déle v děloze, ale řekla bych, že moc často se to nedělá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru