Sex v těhotenství. Mně se nechce, přítel mě furt tlačí

womenity
28. dub 2013

Mě se do toho nechce ,, přítel mě furt tlačí je to dobrý?

prcek91
28. dub 2013

@womenity mě se taky nechce a manžel má smůlu.. mě je třeba zle nebo tak takže na to nemám vážně ani náladu..🙂 😉 myslím že když se ti nechce tak se nenech tlačit však klas. způsob není jediný způsob 😉

kotito
28. dub 2013

@womenity nutit bych se nenechala...nechce jako není chuť nebo je strach?
Já to mám spíš naopak...jak je všechno citlivější je to teda super 😎
je teda pravda, že na začátku těhu jsme se báli, ale co jsme to zkusili, tak já pořád otravuju 😀

rebe
28. dub 2013

Záleží, co myslíš pojmem sex. My se mazlíme, laskáme a tak a to je teda paráda. Na klasický styk moc chuť nemám, ale z lásky i na ten tak 1x týdně dojde. Ale vždycky jen dokud se mi to líbí, jakmile se přestanu cítit dobře, končíme a "dotáhneme" to jinak.

vanocni_stromecek
28. dub 2013

To já bych mohla pořád, hlavně poslední týdny jsem nějaká při chuti.
Tlačit tě do sexu, není dobré, ale zároveň to ber i tak, že bys ho neměla zanedbávat, když už nemáš chuť ty, tak mu udělej dobře jinak, aspoň sem tam. Nechceš přece, aby začal hledat jinde.

womenity
autor
28. dub 2013

@kotito řekla bych že je strach. Jaká je nejlepší poloha ? 😀

joslynka
28. dub 2013

@kotito Mám stejný problém🙂

kotito
28. dub 2013

@womenity no s tím mega pupkem už si moc vybírat nemůžeme 😀 takže ležím na zádech a užívám si výhod těhotenství 🙂 jak jsem jednou zakusila nechci přestat 😎 😀

joslynka
28. dub 2013

@kotito chápu 🙂

womenity
autor
28. dub 2013

@kotito Díky za radu snad někdy to spáchnem :D

vanocni_stromecek
28. dub 2013

@womenity Strach mít nemusíš, mimčo je ještě vysoko, je chráněné víc než dost. My praktikujeme všechny polohy jako předtím, jen si dávám trochu pozor, aby mi nelehal na břicho, ale i tak se někdy stane.

womenity
autor
28. dub 2013

@vanocni_stromecek Tak to jste teda odvážní. 😉

kotito
28. dub 2013

@womenity mě se začalo blbě hýbat tak ve 23tt 🙂

womenity
autor
28. dub 2013

@kotito Ale při prvním těhotenstvím jsem s tím problém neměla až ted po druhý mám strach, Takovéj divný pocit

majule_j
28. dub 2013

tak já jsem ted absolutně bez chuti už asi tři týdny 😀

kotito
28. dub 2013

@womenity snad to přejde...zkuste opravdu opatrně a jestli se neuvolníš asi bych to raději nechala.... jak píšou holky...pomazlit a růčo je taky fajn 😉

vanocni_stromecek
28. dub 2013

@womenity Tak zatím to ještě jde, ale bříško pomalu začíná růst, tak časem už taky budem muset vybírat polohy, i když, myslím, že by to mělo jít pořád stejně, spíš si říkám, jestli to pak není divné chlapovi, spát se mnou s velkým pupkem (ze strachu, z čehokoli).

womenity
autor
28. dub 2013

@kotito V to doufám přítel mě tlačí a já se rozčilují. Jsu unavená a snechucená

kotito
28. dub 2013

@vanocni_stromecek no divný je když se bříško začne vlnit 😀

vanocni_stromecek
28. dub 2013

@womenity Přesně tak, zkuste to pomalu, řekni si třeba o masáž, pusťte si nějaký erotický film, aby ses uvolnila.

kotito
28. dub 2013

@womenity 😒 musí být přece chápavej ☹ .....no držím pěsti

womenity
autor
28. dub 2013

@kotito Holky dneska to zkusím a ,pak napíšu . Ale nevím,nevím 🙂

rebe
28. dub 2013

Musím říct, že poprvé to pro mě byl hodně silný zážitek. Skoro se ve mě nepohyboval, pořád se ptal, jestli je vše v pořádku, celou dobu se opravdu soustředil jen na mě. Došlo mi, jak moc nás miluje a jak moc se o miminko bojí. Bylo to dojemné a dodalo mi to pocit, že se budu snažit, i když budu unavená nebo mi nebude úplně nejlíp – zaslouží si, abych o něj taky pečovala 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru