Silikonové prsa. Máte skúsenosť s Dr. Dražanom?

carmen32
16. říj 2006

Ahoje
chcela by som sa spytat ci nemate niekto skusenost s panom doktorom Drazanom z Brna je to chirulg. Som k nemu objednana na plastickou operaciu ale neviem ake ma skusenosti uvitam kazdy jeden nazor na plastiku. Ako ste sa citili po operacii ci ste nelutovali ako ste spokojne atd. DAKUJEM

protea
16. říj 2006

Ahojky,
na plastice jsem sice nebyla.
Ale do budoucna o ní uvažuji, ale až po dětech.
Mám ale z toho strach, bojím se té bolesti.
Jdeš kvůli estetickému dojmu, nebo ze zdrav.důvodů?

vladunka
16. říj 2006

Ahojky,zatím jsem taky ještě plastickou operaci nepodstoupila,ale vážně o ni uvažuji.Plánujem ještě jedno nebo dvě dítka a potom bych tento zákrok ráda podstoupila.

carmen32
autor
17. říj 2006

ahojte ja mam dve deticky nehovorim ze mi ostali skarede prsia to nie len mi vadi ich velkost 😉 tak som sa rozhodla ze im pomozem narast. Poznam mamicky ktore ostali tehotne ked mali silikonove prsia a nic sa nezmenilo zena so silikonovimi prsami moze kludne kojit ako ostatne mamicky takze ani v tom problem nie je

lucieee
17. říj 2006

Ahoj, já to plastice uvažuji do budoucna ne spíš o estetické ale ze zdravotního hlediska. Děti zatím ještě nemám ale moje velikost je 4-5 a mám z nich dost často silné bolest zad. Manželovi se sice hozně líbí, ale já mu na to říkám kde se s tím má tahat. S 3 se spokojím 😉

rova
17. říj 2006

Já jsem teda byla vždycky proti silikonům (ne ze zdravotních důvodů), ale teď..ehm 😀 😀 .. po dětech bych se asi nenechala přemlouvat.. 😉

patricek
18. led 2007

ahojky,tak mne sa silikony pacia ale asi bych do teho nesla.ale to je kazdeho vec.inac je to pekne 🙂

mokrinka
18. led 2007

Ahojky holky já sice neznám nikoho kdo má silikony ale za to mám známou která měla hrozně velké prsa a měla kvůli tomu i problémy s páteří tak si je nechala zmenšit po operaci měla problémy pořád ji to bolelo a hnisalo tak musela chodit na čištění a snad na nějaké výplachy to už přesně nevím ale vím že moc vytrpěla a dlouho radost se svých malých prsou jí nevydržela nebo přišla o práci a tak se začala hrozně přejídat tak do roka přibrala 30 kg a prsa má znova jaké měla a snáší to všechno mnohem hůře než před tím a říkala že na operaci by už nikdy nešla. A že lituje že to neveděla dříve a před tím do toho šla.

cipovinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenerka
6. kvě 2008

ahoj

někdy si říkám,že bych do toho šla
mám 1 a to by chtělo zvětšit,dodalo by mi to sebevědomí
ale tu bolest bych nevydržela a tak raději penízky asi investuji do něčeho rozumnějšího
ale ať si každý dělá co chce
ale prej když má někdo silikony tak se pak špatně pozná rakovina prsu?víte o tom něco?
a prý se po 1Oletech musí na to chodit znovu na opravy???? ☹ 😲 úpravy

nobody
7. kvě 2008

Luboš Dražan?
zkušenost nee, ale když píše i knihy, tak by mohl být na tom dobře