Silnější výtok v těhotenství je normální?

smoulanda
4. čer 2012

Holky je normální že mám silnější výtok?? Někdy mám pocit jakobych si cvrnkla do kalhotek 😀 😀 A ted trošku blbá otázka 😕 někde jsem četla že když s přítelem spolu spíme tak musíme použít ochranu 😀 jakože se nesmí do mě "udělat" je to pravda??? příjde mi to teda divný..jaký je váš názor ?? děkuji za odpovědi

neu.sona
4. čer 2012

Ahoj, ano, někdy je větší výtok normální. Ale řekni to svému dr. ať Tě pro jistotu zkontroluje, zda je vše, jak má být. A co se týče přítele. Pokud je u Tebe vše v pořádku, tak spolu můžete sexovat se vším všudy 🙂. Tohle se většinou vztahuje na ty, co mají nějaké problémy a nedoporučuje se pohlavní styk.

eficenka
4. čer 2012

ahojky... mě taky někdy občas vyteče "vodopád" a pak je to několik dní ok a pak zase občas...
Při sexu může přítel klidně do Tebe, žádnou ochranu nemusíte používat,
ale je nejslepší když se před sexem dole umyje - kvůli možnému zavlečen infekce...
Umyje si ho a pak není problém se spolu milovat bez ochrany 🙂

maudn
4. čer 2012

Já jsem v těhu hodně "výtokovola" (nebo spíš pořád mokré kalhotky) musela jsem si brát vložky nebo intimky, po porodu to přestalo, to se mi nezdá to je babská pověra, že sperma vyvolá porod, to je blbost

karlam
4. čer 2012

já na výtoky také hodně trpěla a trpím, někdy to bylo fakt jako bych si ucvrkla 🙂 ale na gyndě se vždy zdálo být vše ok. co se ochrany při sexu týče, to nevím, my ho máme od začátku zakázanej 😒

slundo
4. čer 2012

výtok je v pořádku ( pokud nezpůsobuje žádné problémy jako svědění, zápach....) a ochrana není nutná, pokud partner dbá na hygienu. Sperma vyvolává porod- taky jsem to četla 🙂 Prý obsahuje nějaké látky, které působí na hrdlo či co , ale myslím si, ž to může mít vliv až před porodem když je mimi připravené 🙂 jinak bych se teda nebála ;)

pejtho
4. čer 2012

Já bez intimky nedám už ani ránu 🙂 Občas mě přepadne i lehké svědění, tak mám z lékárny vaginální gel s tea tree a canesten gel.
Co se týče sexu, tak někde opravdu píší, že je lepší používat kondom, ale my jsme ani u prvního a ani teď u druhého žádnou nepoužívali a nic se nestalo 🙂 Naopak před porodem je doporučováno milovat se bez ochrany, protože je díky spermatu sliznice lépe zvlhčená 🙂
My jsme takto vypudili malou. Po sexu jsem už neusnula a ráno jsme odfrčeli do porodnice 🙂 Přesně v termínu 🙂

luciebx
4. čer 2012

ja v tehu taky bez intimky ani ranu.. proste sem si pripadala furt mokra a uz me to stvalo.. ohledne sexu tak to sem nikdy neslysela ze by se do tebe nemel udelat.. vsak tehu uz si.. takze tam uz fakt nic nehrozi.. kdyz na to mate chut .. tak do toho..

petrarizek
28. črc 2012

Tak já mám ty samé problémy, stále mokro, takže bez intimky také ani ránu a co se týče toho spermatu, mluvila jsem o tom z doktorkou a ta říkala, že se říká, že sperma obsahuje nějaké látky, díky kterým dochází daleko méně k potratům a nakonci těhotenství díky těmto látkám dozrávají porodní cesty, ale jestli to tak je to nikdo neví 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru