Škodí kouření v těhotenství?

Holky chtěla bych se zeptat na kouření v těhotenství. Jsem kuřačka dost sem to omezila, ale nemůžu bez cigarety být. Myslíte si že je to škodlivé pro miminko když kouřím deně 15 cigaret slimek? Já myslím že to neškodí ničemu a že zdravý miminka záleží na genech rodičů. Moje máma taky kouřila v těhotenství a sem zdravá. Můžete mi napsat svůj názor?
agneska7
17. dub 2018
@kepu je to dokázane že to v těle zustava z prstu jsem si to nevicucala
kepu
17. dub 2018
@agneska7 jo v tele to zustava ale tomu miminku to asi nijak nevadi ...
agneska7
17. dub 2018
@kepu jo tak to se 100% jistou nemuže říct ani ten největší a nejchytřejší vědec na světě 😃 tím chci říct že samozřejmě s pozityvním testem přestat ihned ,ale nejlepe přestat hned dokud žena ještě těhu není
kepu
17. dub 2018
@agneska7 o tom ani potom .... ale s tim testem to jde tak nejak samo 😁 teda aspon vetsine maminek ...
danvitka
17. dub 2018
Jsem taky kuřačka, byla tedy a v okamžiku kdy jsem věděla že chci mít dítě jsem přestala a šlo to uplně samo...nikdy bych to miminku ani sobě neudělala 😨 v prvé řadě škodíš hlavně sobě a to možnými komplikacemi při porodu (trombozy, psychika apod) jelikož kouření ti stahuje cévy které potřebují být v těhotenství hodně roztáhnuté kvůli cirkulaci...no a miminku? miminku škodíš hlavně genetickými možnými vadami ale HLAVNĚ !!!! miminko se narodí také závislé, takže potom víc brečí, je neklidné, apod 👎 zkus chvilku nemyslet sama na sebe 🙏 já to taky vydržela veř mi, dá se to!!
jitulka87
17. dub 2018
Tehuli, ktera kouri, bych urazila ruce. Zadna omluva pro to neexistuje
kepu
17. dub 2018
@jitulka87 no ... Ja bych k tomu pridala i maminku s kocarkem ...
danvitka
17. dub 2018
@kepu znám jednu takovou, co přijede každý den z práce/školky, vystoupí z auta, zapálí a dítě chudák musí jít čurat na kanál, místo aby šla hned domů a čekat na maminku až dokouří...👎👎
beccaacceb
17. dub 2018
@podaji no jako fakt u prvniho kojení pak už ne. Takze i me jedno cigo stačilo po 9 měsících.
jitulka87
17. dub 2018
Vsechny by se mely vzpamatovat...ja o miminko prisla, muselo jit na svet o dost driv a nezvladlo ten tezky boj. A vsadim se, ze ma tehotna znama, co kouri porad, si takovou vec ani neuvedomuje. Vzdy jsem se chovala zodpovedne. Ale ze je tehotenstvi tak krehka vec....to leckomu nedochazi. A pak ta miminecka a jejich abstaky...kvuli mamam kra*kam...asi nema cenu to rozpitvavat, byla bych sprosta
priefi
18. dub 2018
@jitulinkaaa no nevim... prijde mi, ze se tady nekdo hooodne nudil a zalozil jen kontroverzni tema... chvili si hrajes, jak neumis psat, hrubka co slovo, pak najednou pises krasne ukazkove. Holky se tady nervuji, jaka jsi krava, ale ve skutecnosti se jen dobre bavis 😉
dancamich
18. dub 2018
Kouřila jsem jak tovární komín, otěhotněla jsem, přestala jsem automaticky ze dne na den. Jo pak mi nevlastní matka na tohle říká, že kouřila celé těhotenství krabku denně a dítko je zdravé. No já za zdravou nepovažuji holku s těžkou laryngitidou, záchvaty několikrát do roka a posléze ve školním věku docela drsným astmatem... Sorry jako, ale pro mě je člověk, který si nedokáže odpustit žváro ani v těhotenství + při kojení bezohledný sobec se slabou vůlí.
biedronka10
25. dub 2018
Teda jak to zpetne procitam...zakladatelka bude opravdu nebetycna kr....va a to jsem si dala pravidlo, ze nebudu nikomu nadavat. Se nedivim, ze si zrusila ucet

Začni psát odpověď...

Odešli