Škodí kouření v těhotenství?

Holky chtěla bych se zeptat na kouření v těhotenství. Jsem kuřačka dost sem to omezila, ale nemůžu bez cigarety být. Myslíte si že je to škodlivé pro miminko když kouřím deně 15 cigaret slimek? Já myslím že to neškodí ničemu a že zdravý miminka záleží na genech rodičů. Moje máma taky kouřila v těhotenství a sem zdravá. Můžete mi napsat svůj názor?
karol1996
Autor odpověď smazal
Zobraz
martonina
16. říj 2018
Tak to bez do haje !!! Nemas mit miminko kdyz jsi tak nezodpovedna. Ja vykourila krabku denne a co jsem zjistila ze jsem tehotna tak sem to zahodila a uz si nezapalila a i tak si vycitam ze jsem neprestala driv ale jde to !!!. Miminku to hodne skodi a ty jsi hliupa kdyz si myslis ze ne. Maminky s brichem a cigarem bych strilela a to jsem sama driv vykourila dost.
corry21
16. říj 2018
Asi chápu že má někdo problém s tím přestat kouřit ze dne na den, ale dotaz jestli si myslíme že škodí kouřit skoro krabičku denně? To snad ani nemůže být myšleno vážně ne?
89peta
16. říj 2018
Osobně nechápu a nemám ráda matky,co riskují zdraví svých nenarozených děti kouřením,alkoholem a ještě se poklepávaji po rameni,že mají zdravé děti. Ja dělala vše správně, dle mého, a stejně mé první miminko mělo VV srdce neslučitelnou se životem,sestra chodí na umělé oplodnění už 7 let a stále se nezadařilo. A pak tu čtu,jak si rádoby matky pomalu pochvalují jak vykuruji a všechno je v pohodě a zalité sluncem..
petulejan
7. led 2019
@jitulinkaaa píšete že máte svoji hlavu.... Tak to evidentně přestat nechcete a podle mě je to dost sobecké jednání. Já kouřila před těhotenstvím a přestala jsem ze dne na den po zjištění těhotenství. Po nějaké době mi to začalo neskutečně smrdet. Kouřit dal,přítel mě zakope do země a mě samotné to ani hlava nedovolila. Je dost nechutné vidět babu s břichem a cigaretou.....
daggg
15. led 2019
Jako vážně?!!! 15 cigaret denně?! Já kouřila 7 let než jsem otěhotněla... A v okamžiku zjištění dvou čárek na testu jsem prestala ze dne na den.
Nemůžeš byt bez cigarety? Nezlob se na mě, ale to jsi nezodpovedná husa.. A až ublizis diteti budeš moct byt bez něj? Utrhla bych ruce každe matce která v těhotenství kouři!
terkamamka
21. led 2019
Ahojky, ja mam s detmi a koureni trosku jiny problem. Porodni vaha byla vzdy ok neco malo pres 4kg obe deti. Obe deti mam ADHD. Jedno abnormalne chytry s poruchou pozornosti druhy abnormalne zlobivi take s poruchou pozornosti. (9let a 3roky) u obouch jsem kourila ted cekam treti tentokrat nekourim max 1 denne. (A to jsem silna kuracka). Zdravi jsou oba ale myslim ze to ma vliv i na psychiku toho ditete!! Bud lepsi nez ja!

Sem začni psát odpověď...

Odešli