Škodí kouření v těhotenství?

jitulinkaaa
6. zář 2014

Holky chtěla bych se zeptat na kouření v těhotenství. Jsem kuřačka dost sem to omezila, ale nemůžu bez cigarety být. Myslíte si že je to škodlivé pro miminko když kouřím deně 15 cigaret slimek? Já myslím že to neškodí ničemu a že zdravý miminka záleží na genech rodičů. Moje máma taky kouřila v těhotenství a sem zdravá. Můžete mi napsat svůj názor?

kristyneckaa27
30. čer 2021

@jitulinkaaa já kouřila 6 let. Když jsem zjistila že jsem těhu tak jsem z krabičky snížila na 5,pak na 3,2 a za 2 mesice s tím sekla úplně, takže někdy ve 4 měsíci. A kouřit jsem už nezačala teď čekám druhé, a je mi rozhodně líp že moje miminko tam nemá nakouřeno jak by řekl deda 😁

jucy693
12. říj 2021

@jitulinkaaa já jsem taky kuřačka, kouřila jsem Camel 15 cig. denně. Když jsem zjistila, že jsem měsíc těhotná, přešla jsem hned na slim ty nejlehčí a dám tak 2-4 cig. denně, někdy i obden, zatím jsem nezvládla přestat úplně, ale aspoň to maximálně omezit co to jde a jde to..... 15 cig je vážně hodně at jsou Slim nebo né 😓

jucy693
12. říj 2021

@jucy693 a objednala jsem si iqos strojek, vím, že to není o moc min škodlivé jako cigarety, ale aspoň něco, budu radši, když se mi povede s tím seknout, taky nejsem na sebe moc hrdá, že jsem nezvládla přestat úplně.....

lucpop94
8. pro 2021

Jestli tohle není zas nějakej fake debilní dotaz někoho, kdo se nudí, tak narovinu říkám : jsi sobecká matka a podle vyjadřování je ti tak 15 let.
Řada žen se snaží otěhotnět a mají x důvodů, proč nemůžou a žijí zdravě.
Pak jsou tady jako ty, co k tomu přišly jak slepej k houslím a je jim u p*dele zdraví jejich dětí.
Jen abys věděla, kamarádka tak prohulila celé své těhotenství a málem porodila, když malá neměla ani vyvinuté plíce.
Žhavým bych ti všech 15 cigaret narvala do zadku!

teate
8. pro 2021

Vždyť to je tady starý skoro 8 let. 😃

lucpop94
8. pro 2021

@teate měla jsem to z neznámého důvodu připnutý ve skupinách a nedávná reakce ostatních to zřejmě nějak obnovila…
No hnulo mi to žluží ale neskutečně ! 😂

hansoc
9. pro 2021

@jitulinkaaa :D jako sorry, ale tohle je asi fake, nee?

cyriela
16. bře 2022

@jitulinkaaa Ahoj a jak to dopadlo to s miminkem.? Kolik vážilo?

mimi1004
16. bře 2022

@cyriela Kdybys rozklikla profil tazatelky, tak by ses dočetla, že si profil zrušila.

kmarie81
26. kvě 2022

@jitulinkaaa muj instink mi napovida, ze jsi v lepsim případe troll - v horsim případě .... Ach jo

mimi1004
26. kvě 2022

@kmarie81 🤦🏻‍♀️ 1, Dotaz 8 let starý a za 2, viz můj koment nad tebou 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

kmarie81
27. kvě 2022

@mimi1004 ja sem ty to cely necetla, stacil mi jeji druhy prispevek. tak sem hned reagovala. Proc se mi ukazala 8 let stara diskuse netusim.

jijulka
Autor odpověď smazal
Zobraz
melek5
4. led 2023

@jitulinkaaa tyjo nezlob se ale asi máš nejaky blbý ten mateřský instinkt nebo spíš nemas vůbec zadny instinkt 🤷🤷ale pokud to tak cítíš že delas správně tak teda ani těch posledních pět z té 20 to miminku neublíží co to je těch posledních pět to už je úplně nic,úplně v pohode sed při kavicce a dál vykuruj 👏👏👏👏

mimi1004
4. led 2023

@melek5 diskuze z roku 2014!!!

melek5
4. led 2023

@mimi1004 no teď sem si až všimla tak jak prohlížím fóra to na mě vykouklo škoda že si to nemůže přečíst 🤷🤣

jerrabina
14. led 2023

@melek5 nakonec přestala úplně - asi za měsíc, postupně.
Taky by mě zajímalo proč je to tu připnuté

melek5
14. led 2023

@jerrabina vůbec nevím 🤷🤷🤷

terulle05
30. bře 2023

@jitulinkaaa Ahoj jsem kuřačka . A jak mi vyšel pozitivní tt tak jsem přestala . Ja tedy kouřila GLO a max 5 za den . Ale i tak jsem kouřila . A přestala jsem už i v minulem tehu jsem přestala z minuty . Kvůli zdravému miminku bych udělala cokoli .

pampelina18
11. čer 2023

Kouřením skodis dítěti, můžeš ho i zabít. Zvlášť když kouříš tak strašné moc. Taky jsem byla kuřačka, ale od těhotenský nekouřím.sorry ale pokud to děláš kvůli dítěti a chceš aby bylo zdravé, tak bys měla přestat kouřit a nevymlouvat se, že to nejde...

nekyna28
14. bře 2024

Určitě kouří, o tom žádná pochyb
U 1 těhotenství jsem kourila normální cigarety cca i 10 kusů denně a mám zdravou skoro 3 letou holčičku.. ale váha byla pouze 2600 gramů, výška 48 cm
Pri odchodu z porodnice měla pouhých 2340 gramů, jen tak tak nás ten den pustili na dobré slovo
Nyní jsem ve 4 měsíce 2 těhotenství a kouřím jen elektronickou cigaretu,kde si doplňují liqoudy
Nejde do mě aspoň dehet a ty ostatní sračky,ale ani tak to není ideální ani toto, hodlám ještě týden až dva a přestanu do konce těhotenství

reeeza
Autor odpověď smazal
Zobraz
hansoc
14. bře 2024

@jitulinkaaa 😂 to nemůže nebýt vtip

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru