Slabá čárka na těhotenském testu, jsem těhotná?

alinka1993
9. srp 2015

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko. Včera jsem si dělala těhotenský test a vyšla mi slabá druhá čárka. Co si myslíte jsem těhotná? Přidám sem i fotku. Tak snad to půjde vidět 🙂 děkuji za odpovědi 🙂

alinka1993
autor
9. srp 2015

test

alinka1993
autor
9. srp 2015

testík

verusky
9. srp 2015

je tam!! a pokud neprijdou mesicky, bude silit 🙂 gratuluju 🙂

cabalkova
9. srp 2015

@alinka1993 Rozhodne tam je, gratuluju. 🙂

martinika
9. srp 2015

Taky si myslím, že tam ten duch je. Ale zkusila bych klidně ještě i jinou značku testů.

laura132
9. srp 2015

Zdravím, chtěla jsem se zeptat na váš názor.. dnes 16 dpo a už od 13 dpo slabá čárka až do dnes.. nesilí.. Mám třetí den zpoždění jinak ms pravidelná každý měsíc.. můj gynekolog mi po tel řekl, že těhotná nejspíš budu, že někdy to tak je, že čárka je slabší a že když mi vyšli tři, tak není co řešit.. jediný co mě trápí je to, že digitální test clearblue mi vyšel negativní.. děkuji za vaše názory..

cabalkova
9. srp 2015

@laura132 Nejjistejsi je nechat si nabrat krev, tam je vysledek vzdy jednoznacny. Asi te nepotesim, ale mne ukazoval digitalni Clearblue vzdy spravne. Kdyz psal, ze tehu nejsem, tak jsem skutecne nebyla. Drzim palce, aby to i presto dopadlo tak, jak si prejes.

laura132
9. srp 2015

Ale proč by mi na každým testu vyšla druhá čárka.. proč to zpoždění, když mám jinak ms pravidelnou na den.. a cítím se i tak nějak jinak.. uvidíme, co zítra doktor.. jinak jsem četla na různých diskusích, že jim clearblue ukázal, že nejsou a přitom byli.. on není tak citlivý jak obyčejný.. obyčejný má citlivost 10, za to CB 25.. pokud se nepletu..

78marcela
9. srp 2015

@laura132 je pravda, ze neni tak citlivy. Ja osobne nemam ten test rada, nadela se kvuli nemu spostu humbuku, pritom obyc test za dvacku udela uplne stejnou službu. Ty dve stovky jsi mela radeji investovat, ze by sis zasla jako samoplatce na krev a hned bys vedela.
Ja jsem z tech, ktere mely vzdy carku desne slabou, hcg mi rostlo pomaleji. Sice jsem testovala, ale obyc testy a kdyz tam nejaka carka byla, sla jsem na krev a za tri dny znovu abych vedela jestli spravne hcg roste a bylo vyreseno.

alinka1993
autor
9. srp 2015

@verusky děkuji 🙂 tak snad to výjde 🙂

laura132
10. srp 2015

Čárka sílí a dnes doktor na 99% potvrdil těhotenství 🙂 pořád se nám tam mihala černá tečka, ale je ještě brzy a za dva týdny budeme chytřejší 🙂 ale podle doktora je ta malá tečka začínající nový život 🙂

ver_zdr
10. srp 2015

@laura132 Ahoj, mohu se zeptat jaký jsi měla TT? Díky 🙂

laura132
10. srp 2015

Ze začátku mamatest a dnes jsem si koupila obycejny woman secret baby.. a včera jsem použila taky obyčejný lady max test 2v1.. dnes je to 17 dpo a čárka sílí 🙂

ver_zdr
10. srp 2015

Díky za odpověď 🙂

alinka1993
autor
10. srp 2015

nám už čárka sílí 🙂 Tak doufáme že to bude pravda 🙂

verusky
10. srp 2015

@alinka1993 parada 🙂 🙂 🙂

zouu
11. srp 2015

Ahoj holky včera VECER jsem si udělala test a byl tam duch dnes ráno nebylo nic mám přes týden do MS je možné že to i tak vyšlo?_

alinka1993
autor
11. srp 2015

A holky nevíte kdy jde vidět na ultrazvuku těhotenství ? 🙂

veronika182
11. srp 2015

@alinka1993 aby bylo vidět srdíčko počítej tak 6tt, někdy déle

alinka1993
autor
11. srp 2015

@veronika182 děkuji 🙂 Jen jsem chtěla vědět kdy je nejlepší se objednat k doktorovi 🙂

livianapuntik
11. srp 2015

Alinko, když jsem byla poprvé těhotná, tak s jistotou mi pan doktor podle ultrazvuku určil těhotenství už 4 týden🙂 Jinak ted jsem na to stejně jako ty, mám den do mestruace,ale bylo už mi špatně ana dvou testech co jsem dělala mi vyšla slabá čárka,stejně jako je vidět u tebe na testu....tak ted doufám,že mens nepřijde a přijde mimi🙂Muj 21 měsíční synek by měl sourozenečka,jak krásná představa

livianapuntik
11. srp 2015

@zouu je to možné🙂

alinka1993
autor
11. srp 2015

@livianapuntik jéé 🙂 já jsem dneska měla mít MS a zatím nic tak doufám, že nepříjde 🙂 Tak Ti budu držet palečky 🙂

livianapuntik
11. srp 2015

@alinka1993 i já Tobě,hodně štestí,at se ms nedostaví. To by bylo tvoje první miminko?

alinka1993
autor
11. srp 2015

@livianapuntik jj právě, že první 🙂 tak proto jsem nervózní a nedočkavá a informuji se 🙂 u tebe by to chtělo holčičku do páru,ale to je vlastně jedno hlavně ať je to zdravé 🙂 pak dej určitě vědět jak si dopadla 🙂 jo ? 🙂

livianapuntik
11. srp 2015

To víš ,že dám vedět a ty táké jo? jestli i ráno budu mít test pozitivní,rovnou se stavím u doktora🙂
U prvního mimi než mi doktor řekl pohlaví jsem tušila ,že to bude chlapeček a byl,ted zatím pocity všelijaké.Hlavně abych byla těhu,byl by to krásný dárek pro přítele,který brzy oslaví narozeniny.dobrou noc

alinka1993
autor
11. srp 2015

@livianapuntik jj určitě dám vědět🙂 Jsem nedočkavá nejraději bych to chtěla vědět hned 🙂 Jéé a kolikátiny slaví přítel? 🙂 Taky bych brala pro přítele takový dárek,ale v prosinci kdyby to vyšlo tak už by to bylo vidět 🙂 a asi bych to ani nevydržela neříct mu to dřív 🙂 A jakpak si to tušila? 🙂

livianapuntik
12. srp 2015

@alinka1993 i já bych to Alí chtěl vedět hned🙂 přítel slaví 2. září 32🙂jsme stejný ročník 1983🙂Jak jsem to tušila.No u prvního mimi jsem se od ovulace,nebo našich aktivních dnů nějak nesledovala,protože to bylo poprvé.Ale ted už 3 den po sexu mě strašně tlačilo v podbříšku a víc mě bolelo v kříži a postuponě podél celé páteře,a tak jsem si 9 a 11 den udělala test a bylaskoro neviditelná čárka .TEd jsem se zas zbudila a šla na wc a čárka už je hodně vidět a silná,takže jdu ráno na tu gyndu a uvidím.budu Ti pak moct napsat až v neděli,protože zítra jdu pracovat na zahradu a pak jedu na synkem,bez kterého jsem byla poprvé 3 noci....

andie90
12. srp 2015

@zouu uplně stejně se tváří můj testík z včerejšiho večera....dnes ráno ale také nic...tak to jsem na to zvědavá :D

zouu
12. srp 2015

@andie90 tak držím palce každopádně jsem se ráno na ten druhy test co mi vyšel negativní ráno podívala a slabá čárka tam je taky. Mě je to divný z toho důvodu že mám skoro 14/dni před MS ale i tak mám malou naději. Tak preju taky hodně štěstí a potichu gratuluju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru