Spala jsem s dvěma muži a nejsem si jistá, čí je mimi

ajausata
15. zář 2016

Jsem tehotna 9tydnu z jednim jsem spala 9cervence a zdruhym 24cervence ale mesicky mi zkoncily 16cervence a tet si nejsem uplne jista kterej me oplodnil a nechci to rikat a posilat je na testy oba dva a chci ze zeptAT zda se to da nejak spocitAT aby nemuselo dojit k testum dekuji za odpoved 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹

nany84
16. zář 2016

@lajla je fajn už to, že dokazes vyslechnout, utesit a hlavně si přiznat, že vcítit se prostě nedokazes. To úplně stačí. 🙂 .

lajla
16. zář 2016

@tahejhula 2 těla jedná duše... někdy se podobná věc děje u jednovaječných dvojčat v určitých věcech
A siamská dvojčata
Velmi ráda bych takového člověka poznala, hříčku přírody, leč nevěřím v to
Hezké odpoledne i Vam

astyna
16. zář 2016

@nany84

pokud se budeme bavit ve smyslu "kdo nezažil, nepochopí" tak nemůžeme komentovat nic - ani tuto diskuzi, protože žádná (asi) z nás neměla takto sex, aby věděla, jak otěhotněla. A to se týká i dalších životních situací - rakovina, potraty, rozvody, ovdovění...Takže zavřeme diskuze a budeme si myslet, co chceme, ale nepišme raději nic, protože "nejsme v jejich kůži" 😀

nany84
16. zář 2016

@astyna jestli tvůj příspěvek má upozornit na to, že jsme totálně mimo téma, tak nemůžu souhlasit více. Zakladatelka se zajímala jen o názor, kdo je otcem a to jsou nakonec celkem jednoduchý počty, tak ji jen přeju, ať je to ten pravý a ať jim to vyjde a mají zdravé mimco a dlouhý krásný vztah.

astyna
16. zář 2016

@nany84

já si myslím, že i zakladatelka si to umí spočítat, nebo při biologii nedávala pozor 😀 bůh ví, co dělala 😀

leontynka21
17. zář 2016

@kvakuska hezky den tak tady procitam a vídim ze ze jste z oboru tak by jste my to treba lepe vysvetlila nez tady nase sestricky.Mesicky byly 2.2.a styk 12.2.a vysly dva terminy dle ult.3.11. A dle MS 10.11.kdy mohlo dojit k otehotneni?At pocitam jak pocitam dle ult.jim vychazi jakoby nulty tyden na posledni tyden v lednu .To je to cemu nejak nerozumim doufam ze jsem to podala nejak srozumitelne.Predem Vam moc dekuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru