Špinění před porodem

nevinna98
8. čer 2018

Ahoj holky,
ve středu mi odešla hlenová zátka. Ve čtvrtek jsem jela do porodnice pro bolesti a křeče v podbříšku se špiněním (hnědá krev). Než jsme dojeli do nemocnice přestalo to. Dnes opět špinění - opět hnědá krev. Paní doktorka mě ani pořádně nevyšetřila, ke krví neřekla nic jen zkontrolovala čípek a udělala ctg. Dle CTG žádné kontrakce. Pouze slabí poslíčci. Do zprávy napsala zevní branka na prst, 2cm (asi čípek že je 2 cm), hlavička naléhá volně. Ale ke krvácení nic neřekla, ani jestli se brzy bude něco dít nebo tak.. Jak jste to měli vy? Kdo taky špinil před porodem a za jak dlouho jste porodili? 🙂 Děkuji

white_
8. čer 2018

Ahoj,já měla to samé, špinění+odchod zátky. Na pár dní klid,potom uprostřed noci krvácení,na pohotovosti vše v pořádku,že prý se to chystá a může to být ráno nebo taky za týden 😀potom zase klid a asi za dva dny v noci opět krvácení+bolesti.. Druhý den se narodil syn,bylo to 8dni po prvním špinění a odchodu zátky ☺

zaludkal
9. čer 2018

Krvácení z čípku po vyšetření
Dobrý den, mám dotaz ohledně tzv. „boubičky“, zda někdo nemá podobné zkušenosti?
V pondělí jsem byla v poradně (36 tt+3), kde mi udělala doktorka potřebně stěry a i vyšetření jakousi trubičkou…na to jsem začala silněji z čípku krvácet a začala se mi hrozně točit hlava na omdlení(doktorka mi řekla, že mám čípek citlivější) aby krvácení zastavila tak mi prý zasunula tzv. „houbičku“. Měla prý vypadnout v nahnědlé barvě. Potom vše v pořádku. Druhý den špinění, tak volám k dotkroce i s tím, že houbička nevypadla. Jen mi řekli, že mám být pouze na pozoru, pokud bych začala jasně krvácet, tak do podornice. A houbička prostě vypadně každému různě…Dneska je to 5. den a nevím jestli boubička vypadla, nebo se mohla i vydrolit se špiněním…no jsem celem nervóní. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Za 3 dny mám jít opět do poradny, tak spoléhám na to, že tam mě prohlídnou, ale i tak jsem nejistá :nevim:

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru