Špinění v 35. týdnu. Mám se znepokojovat?

mamca14
20. únor 2010

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jsem na začátku 35 týdne těhotenství a dnes ráno jsem začala špinit. Mám se znepokojovat? Stalo se vám to někomu takhle ke konci těhotenství? Moc děkuji za odpovědi.

bambina
20. únor 2010

ahoj. moze to byt postupne uvolnovanie hlienovej zatky. podla mna si to sleduj, akonahle sa objavi krv radsej zajdi k doktorovi. drzim prsty

blumka
20. únor 2010

mamca, ja som zacala spinit v 32 tt, neskor sa objavilo aj trosku krvi, nebolo toho vela vlastne len na wc papieri ale radsej som sla na pohotovost..no a nechali si ma na 2 t v nemocnici...bolo to sposobene kontrakciamia pomaly som sa otvarala...mala som nakazany kludovy rezim

ak je to zatka, tak by to nebolo len cisto spinenie ale hlavne dost hlienu..ak je to len spinenie a krv tak by som pre istotu zasla k lekarovi

latvia
20. únor 2010

tak tak 🙂

jaja25
20. únor 2010

mamca- ku koncu tehu je krčok prekrvený viac a môže krvácať po každom podráždení- sexuálny stik. Ale v každom prípade by som sa išla ukázať, lebo môže to byť aj niečo vážnejšie- odlučovanie placenty...

mamca14
autor
20. únor 2010

Jajo, zrovna mě napadlo, že jsem včera měla orgasmus, pohlavní styk přímo né, tak jestli to není tedy z toho, asi už to ke konci není dobré. Jasná krev tam naštěstí není, tak doufám, že od placenty to nebude 😒 Snad se to nezhorší, pokud jo, vyrazím na pohotovost, což se mi moc nechce, máme jí přes 30km daleko a doma malá cácorka ☹ jinak zajdu ke svému dr. v pondělí.

gituserik
20. únor 2010

ahoj
ja som mala mensie krvacanie minulu sobotu a to som bola uz v 38.tyzdni. hned sme bezali do nemocnice, spravili mi ctg, vsetko bolo ok, doktor ma este vysetril a povedal, ze to moze byt sposobene tym, ze som kusok upratovala doobedu a ze uz mam citlivy krcok, tak preto som krvacala. nastastie to na druhy den aj preslo. nariadil mi kludovy rezim, takze uz len lenosim a cakam na nas velky den

lamarika
20. únor 2010

ahoj mamca, já jsem krvácela po každém pohlavním styku. Může to být opravdu způsobené tím orgasmem (jinak můj doktor mi říkal, že právě ke konci je sex vhodný, pomáhá uvolňovat porodní cesty 😉 ), pro jistotu si to ale hlídej a pokud budeš krvácet i zítra, tak zajti k doktorovi. Držím pěsti 😉

monaberuska1
20. únor 2010

ahojky, tak já u malý jsme pak ke kenoci taky špinila, myslím že mi postupně odcházela ta hlenovka... 🙂 😉 ale určitě se nemusíš ničeho bát 🙂 😉 ale jak rika lamarika, hlidej si to 🙂 akdyby neco tak k dr. 😉 🙂 ale myslím že vpoho 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru