Spíte v noci v těhotenství dobře?

p_a_t_r_i_c_i_e_
7. lis 2013

Ahojky holky těhulky 😀 jsem ve 20 tt a strašně špatně se mi spí. Tak do jedné ráno dobrý a pak se pořád budím nebe se zbudím a už neusnu vůbec a je úplně jedno kdy jdu spát 🙄 Má nebo měla s tím nějaká z vás taky problém prosím?

zamilovanadonej
7. lis 2013

S tím měla problémy asi každá těhule, a bude to čím dál horší 😀

monasek84
7. lis 2013

To ti to teda zacina brzo 😀 ja osobne oproti ostatnim spavam docela dobre, treba tak 1 noc z 10 je spatna, ale pockej az budes mit vetsi brisko, kazde otoceni te probudi, budou bolet trisla, kycle, zada.... Ale abych odpovedela na tvoji otazku, v tehu je to proste normalni 🙂

saminomimino
7. lis 2013

já jo ale mé děti ne 😀

prcekverunka
7. lis 2013

Bohužel to znám velice dobře. Já jsem ve 26tt a ačkoliv bývám hodně unavená, tak stejně v noci špatně spím. Hodně se budím, bolí mě záda, běhám na malou... 😒

ninaduskova
7. lis 2013

Já jsem se dnes asi po měsíci konečně vyspala.... 🙂 v kuse jsem spala necelých 6hod. a připadám si jako bych spala celý den 😉 🙂

odvarkova
7. lis 2013

mám to samé, ale trošku jsem to vyřešila polštářem, podkládám si ho mezi kolena a je to lepší

zunem
7. lis 2013

Taky znám. Akorát teprve jsem 7 tt. Je jedno v kolik jdu spát, ale pravidelně ve 4:30 ať se děje co se děje. Už neusnu. Někde jsem vyčetla, že se má člověk přestěhovat jinam. Tak jsem se dneska nad ránem stěhovala do obýváku, no byla tam taková kosa, že jsem dostala rýmu.. No takže asi tak :D Ale pokud máte někdo rádu, sem s ní prosím 🙂

sona_sv
7. lis 2013

Jojo, to je normální...já mám spíš problém večer usnout, někdy i dvě hodiny ne a ne zabrat...a pak chodím co chvíli na záchod...a s přibývajícími týdny bude hůř ☹

fire85
7. lis 2013

taky nemůžu spát, většinou se budím okolo druhé a neusnu třeba do 4.a to vstávám o půl 6 do práce, a běhám teda na záchod.
jsem v 21.týdnu

caboonek
8. lis 2013

Ahoj, u mě pomohl kojící polštář za záda, ale taky mívám problém mezi 2 a 4 h, pochoduji na WC a napít se, převaluji se a hledám ten méně přeleželý bok. A když už to vypadá, že bych zabrala, tak se vzbudí miminko 🙂 Ale je to úplně normální...

marti28
8. lis 2013

Ahojky všichni, taky se mi hrozně blbě spí, budím se tak 10x za noc. Je to hrůza, neznala jsem to, nespat, a ted si to vybírám i s úrokama 😖 .

zuzamik
8. lis 2013

Myslím, že to není nic vzácného- nejen, že mě budí běhání na malou a bolest zad, ale často se mi v noci i špatně dýchá, takže spánek opravdu nic moc, když spím v kuse bez probuzení 2-3hodiny, je to úspěch 😉

kancatko
8. lis 2013

Ahoj ja jsem dneska přesne 32. týdnů a v noci nespím skoro vubec 😀 když chci spát já tak je vzhuru zase malá :D kolikrát v noci si říkám že vstanu a už začnu péct cukroví :D :D :D

janib
8. lis 2013

Já mám zase zkušenost úplně jinou... Spala jsem celé těhotenství, a dokonce úplně úžasně. Když jsem šla spát já, usnula i malá. Já se ráno vzbudila a vstávala i malá...🙂 A vydrželo jí to i potom. Celou noc mi vydržela spát od 3.týdne a teď jsou jí skoro 3 roky a vstává tak o půl 10 ráno, předevčírem jsem ji dokonce budila o půl 11 - celou noc!!!! Je spokojená, vysmátá a díky Bohu i zdravá... Prostě po mámě a po tátovi...🙂 Tak jak jsem se vyspala na mateřský, tak snad ještě nikdy...🙂

prcccek
8. lis 2013

Mě budí hlavně potřeba na záchod, ikdyž mi to nepříjde akutní, tak mě začne bolet močák z toho jak je plný a malý na to tlačí, takže stejně jsem nucená vstát. Jsem 26 týden a děsím se co bude dál :D

elastiq
10. lis 2013

Také jsem měla problémy, hlavně ke konci těhotenství, člověk už nevěděl jak si má lehnout, aby nemačkal to mimi a aby to i pro něj bylo trochu pohodlné, dost mě taky bolely záda

mullerovaj
10. lis 2013

Jo, jo. Jěště to ale není tak hrozný. Jsem asi v 27. Dřív jsem večer nemohla usnou vůbec. Třeba jsem se do 2 v noci dívala na filmy, pak si šla lehnout, ale stejně jsem nezabrala. Teď usínám docela dobře, zato mě pravidelně kolem půl 3 vzbudí potřeba na WC a pak už kolikrát nezaberu až do rána. Mimčo je taky v noci nejvíc aktivní, takže to mi taky nedá spát. Říkám tomu trénink na mimčo po porodu. Ráno se cítím jak po noční službě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru