Sport v těhotenství. Jak moc vás to omezovalo ve 3. trimestru?

janiinnka
7. zář 2021

Ahoj,

chtěla bych se zeptat těch holek, které běžně více sportují, jak hodně je fyzicky omezovalo těhotenství ve 3. trimestru? 🙂 Je možné např. kvůli břichu dál joggingovat, jezdit na kole, posilovat? 🙂 Dík

gracinka7
13. zář 2021

@janiinnka to asi nemám. Nemá mě kdo fotit.
Postavila jsem si na sebe několik palet a lezla jsem z nich. Ze země bych to nedala 😂 I normálně teda lezu na koně z vyvýšeného místa. Je to šetrnější pro jeho záda.

lenulacek
13. zář 2021

@janiinnka záleží kde mas placentu. U první jsem ji měla vzadu. Ty kopance snad musely jít vidět i na dálku. U druhé jsem měla placentu vepredu. Necítila jsem ji skoro vůbec a teď ve třetím těhotenství ji mám zase vzadu, jsem myslím 33 tt a zase kopance jako blazen. Já jsem tak do 25 tydne byla úplně v pohodě, neměla jsem skoro vůbec brisko, pak najednou vyskocilo a a je mi hodně nepohodlny už i navlíkání ponozek. Denne teda chodím s malou ven, nema ani dva, takže se venku fakt nezastavim a je mi to už proste všechno nepohodlny. Ale třeba s první jsem jezdila na kole do sedmého měsice, pak jsem ji cítila děsně dole. Tohle je strašně individualni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru