Stalo se někomu, že podle MS mimi neodpovídalo s UTZ?

gejbule1
18. led 2011

Ahoj,stalo se některé z vás,že vám těhotenství neodpovídalo /o týden až dva /podle poslední MS s Ultrazvukem a dobře to dopadlo?Já přesně vím kdy byla ovulace a přesto mi doktorka spočítala těhotensví o 10dní menší.Může toho těhotenství dobře dopadnout?Děkuju za odpovědí 🙂

mikumaxik
31. led 2011

Aojky já při druej dceři měla termín porodu dle poslední MS 30.04Dle UZ jsem ten termén měla na 27.04 a narodila jse mi 22.04 😒 a v nemocnici mi pak řekli,že jsem porodila den před termínem 😨 .Tak jsem se tomu divyla protože se mi to s první dcerou nestalo.Ted jsem opět těotná dle poslední MS mám termín až 28.04 a dle UZ mám termín 23.04 tak jsem zvědavá kdy se maličká narodí ale myslím si,že ještě dřív než Pavlinka tá měla termín o něco později a narodila se o týden dřív tak si myslím,že to také tak nějak bude 🙂 Tak uvydíme 😉

lusi80
31. led 2011

tak s prvním to bylo v pohodě,byl jeden termín,11.11. a malej se narodil 8.11.,s tim druhym to bylo jiny,podle posledních menses v prosinci na 4.9. ale to neodpovídal malej,v lednu jsem měla ještě 2 dny špinění a to jsem už těhotná byla,tak nevím,a to by bylo podle poslední menses 16.10.,podle UTZ 11.10.,podle genetiky byl asi o 10 dní větší,a narodil se stejně 29.9. 😀 😀 takže nevím,je to těžky,ale mimi bude určo v pořádku,hlídají si to 😉

olcab
31. led 2011

Ahojky tak já měla termín podle PM 28.8. a podle utz 31.8. pak 3.9. a pak 13.3. taky mě strašili že je mimčo malý ,ale nakonec to byla tím jak tam byla skrčená a říkali mi že je víc dole,nakonec se Maruška narodila 3 dny po termínu,bude to v pohodě 🙂

k.ate
31. led 2011

tak mně u Kuby vycházel termín podle MS 5. září a podle ultrazvuku 18. září (malej se narodil nakonec 15. 🙂 ). A teď mi podle MS vychází termín 5. července a podle ultrazvuku 30. července, ale mimču se daří dobře 🙂

germaine
2. únor 2011

Ahoj, dle dnešní KO jsem právě 24+2 podle prvního dne poslední MS a dle velkého UTZ dělaného jinde než u mé doktorky jsem právě 25+4...přitom mívám vše pravidelné... dle mojí DR bude Štěpán velké miminko, dle jiné DR je naprosto v normě, jen mám špatně spočtený termín...a teď si vyber...ale co hlavně, že je v pořádku a jestli se podívá na svět konci května či na začátku je mi jedno. 😉

kaliska
2. únor 2011

Jo,termín podle MS jsem měla 1.12. a podle 1.UTZ 12.12.,podle 2.UTZ dokonce až 17.12. 😨

petra273
8. únor 2011

ahoj, já měla termín podle MS 2.9., podle UTZ 15.9. a malá se narodila 3.9., naprosto OK 😀

baradolezal
9. únor 2011

Tak mi se termin podle MS a podle UTZ lisil o dvacet dni... nakonec se malicka narodila dva dny po terminu podle UTZ... mela 3500 g... takze tech dalsich dvacet dni bych ji urcite nechtela nosit navic 🙂 MS jsem mela vzdy nepravidelnou i kvuli antikoncepci a proto to Dr. nemohla spocitat presne!!!

bajca.klom
9. únor 2011

já teda měla termín porodu jen podle PM,ale na utz tak zhruba už od 12 týdne bylo mimi vždy " starší", přestože jsem přesně věděla, kdy jsem otěhotněla...prostě rostlo rychleji a zdálo se být větší..před porodem mě taky strašili, že budu mít obříka..ale to je tím jejich měřením a dáváním údajů do tabulek...takže bud v klidu, termíny podle UTZ a podlePM málokdy sedí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru