Stalo se, že ve 13. tt řekl doktor holku a pak byl kluk?

januzza80
15. bře 2012

Stalo se vam,ze ve 13tt vam rekl doktor holku a pak z toho byl kluk?

werunqa
24. bře 2012

13tt je hrozne brzo-v dnesni dobe jsou ty maminy tak nedockave a pak se divi, ze nakonec je to jine pohlavi, nez jim predtim rekli doktori .. 😠
Me rekli pohlavi az ve 22tt a vubec jsem na to nespechala..Jinak zmenit se muze vsechno..ja byla kdysi v poradne a byla tam mamina-3 tydny pred TP...pry ji celou dobu rikali, ze to bude holka a nakonec z toho vylezl kluk..takze clovek nikdy nevi 😉

hani07
8. dub 2012

taky se přidám, v 1.těhu nám na genetice ve 20tt řekli holčičku a máme ji, teď jsem chtěla překvapení, ale manža je zvědavej tak se neustále vyptává, na genetice říkali holčička a pan doktor už 2x tvrdí kluk, takže nakonec fakt nevíme a bude to překvapení jak jsem chtěla. 🙂

pehaka
8. dub 2012

ve 13 týdnu mi pan dr řekl že je to na 90% kluk a taky byl....ale pan doktor je kapacita tak sem mu věřila a stejně jsem to tak nějak věděla... 🙂 ale je fakt ,že se spousta kluků i ve 20 týdnu tváří jako holky a pak nakonec vylezou s pindíkem...🙂) upřímně vždy´t je to jedno není nad zdravý dětičky....a co mají mezi nohama na tom nesejde 😀

martinakl
8. dub 2012

Ja se doktora ptala v 17t, jestli uz to vidi, a rekl mi, ze varlatka sestupuji az po 20t, takze do te doby je to opravdu vetsihnou jen takovy odhad... Takze si pockam na velky UZ, jestli se prcek ukaze 🙂

bobikkjana
8. dub 2012

My jsme to měli naopak ve 13tt kluk a na velkém UZ ve 20tt. to byla jasná holka no a je to holka 🙂 Něco už jsme nakoupili v modré 😀 no jo příště už budu poučená a počkám si

klarka1
8. dub 2012

no nevím, řekla bych, že 13tt na určení pohlaví je celkem brzy !!!

deniska003
23. říj 2012

řekl mě to doktor v 15 tt a a ve 22 tt už to byl kluk:D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru