Stalo se, že ve 13. tt řekl doktor holku a pak byl kluk?

januzza80
15. bře 2012

Stalo se vam,ze ve 13tt vam rekl doktor holku a pak z toho byl kluk?

luciebx
15. bře 2012

no ja bych rozhodne neverila tomu ze ve 13tt ti reknou pohlavi na 100% .. lepsi je to nechat az na ten 20tt.. ale i tak se to musi brat s rezervou.. kolikrat se stalo.. rikali kluk kluk.. a sup byla tam holcicka..

pajiskazemlyna
15. bře 2012

Ve 13 tt je brzy na závěry ..
A chlapeček se pozná lépe než holčička, takže bych se tím být tebou ještě 100% neorientovala ..
Počkej třeba do 20tt na velký UZ, ale moc gratuluji jinak 😵

ladybugie
15. bře 2012

Anetka byla ve 20tt kluk, ve 32tt holka a ve 36tt kluk. Ve 39tt na nás mrkla krásná holčička 😀 A kluci byli od 17tt kluci. A já je až do konce přemlouvala na páreček.

Ve 13tt je fakt strašně brzo

weri1
15. bře 2012

tak ve 13 tt mi nikdo pohlaví neřekl, až ve 22 tt na velkým UTZ

kacatko_1907
15. bře 2012

Já bych taky raději počkala do 20tt, ve 13 je dost brzy, i když nám to taky takhle brzo řekli a vyšlo to - kluk se pozná prostě líp-když to tam jednou je.... 🙂

zdezli
15. bře 2012

Me to bylo receno v 19tt, ze cekame 2.holcicku a nakonec je z toho parecek 😉

mpavlinka
15. bře 2012

Ve 13 tt je moc brzo. Mně to řekl gynekolog někdy v 18. tt, páč jsem vyzvídala, ale říkal, že to není ještě k tomu dělat závěr, pak pohlaví potvrdili na velkým utz cca ve 20tt 🙂

salomee
15. bře 2012

Taky si myslím, že ve 13tt, pokud dr. řekne pohlaví, tak upozorní na to, že to není na sto pro a kdyby jo, tak je to asi jeden z těch "velice neomylných"....takže to bych fakt neřešila... prostě počkat pár týdnů. Mě to nikdo v tom týdnu ani neměl snahu sdělovat..

slundo
15. bře 2012

Kluk to může být vždycky 🙂 Někdy zkrátka na UZ není vidět to co tam má být a doktoři řeknou , že je to holčička 🙂 Obráceně se většinou nepletou 🙂 13.tt je určitě brzo, okolo 20.tt to bude přesnější ;)

forji
16. bře 2012

Mě to vyšlo, 13tt holčička a mám ji 🙂

petrajavor
16. bře 2012

jak píší holky tak ve 13tt je to víc tip lékaře než jistota,jelikož pohlaví je plně vyvinuté až od 16tt teprve pak je 100% jistota a to jen když miminko chce. Dá nožičky hezky od sebe a ukáže co tam má. My čekali až do 19tt než nám to řekli. Od té chvíle nám chlapečka potvrdili už 3x 🙂

clloi
16. bře 2012

u nás ve 13tt tipl na 70% holku a byla to holka 😀 ale byl to opravdu jen tip, říkal, že ruku do ohně za to nedá, že je brzo 😉

rychetkami
16. bře 2012

mám pocit, co si pamatuju, že vnějsší pohlavní znaky se diferencují v 16tt. Osobně si myslím, že i v tom 20 tt se můžou doktoři seknout. Když už doktor řekne chlapečka, tak bych tomu věřila, tam je toho víc, ale nám v 22tt sice řekl u jednoho dvojčátka, že je to holčička, ale jsme připraveni na vše🙂

sabcav
16. bře 2012

Na genetice ve 13.tt nám u obou holek na 70% řekli, že to jsou holky (dr. nám i ukazoval a vysvětlil, jak vypadá pohlavní pahorek u holky a jak u kluka) a v obou případech měli pravdu - holky dál potvrzovali a máme 2 princezny 😵

dlabinecka
16. bře 2012

TAk mě ještě ve 28tt na 3D UTZ tvrdili holčičku, ve 32tt jí najednou narostl pindour a je to kluk jako buk. Určování pohlaví ve 13tt je podle mě poněkud zcestné...

garfie
16. bře 2012

Ve 13. ještě nejsou pohlavní orgány plně vyvinuté-ale zkušení gynekologové se většinou trefí-ono je to koneckonců 50:50 😉
Mě u prvního dlouho říkali "spíš holčička-bez záruky" a potvrdili ji až v 32, teď je tu kluk bez pochybností, tak uvidím. Moje ségra totiž čekala kluka 2x-a má dvě holky. U jedné to opravili těsně před porodem-ze zdravotních důvodů dělali odběr plodové vody, u druhé to zjistili až po porodu!!! Jediná lékařka jí tvrdila, že to bude holka-viděla neteř jen na fotce z ultrazvuku-prý to pozná podle tvaru lebky-asi spíš nějaká čarodějnice než doktorka 😉

lukza
16. bře 2012

mě řekly ve 13týdnu kluka a je to kluk ale teda ukazal se v plné parádě a šlo to krásně vidět a holky to je dost riskt tak brzo říci holčičky se huře poznavají a v tom 13týdnu nejsou ještě plně vyvynuté pohlavní orgány ber že někdy nevyjde ani pohlaví ve 20týdnu.

mala_hodna
16. bře 2012

u prvního-od 12tt to byl kluk a klukem zůstal🙂
u druhého byla jsem na utz v 11tt a 13tt to si doktor myslel kluka ale nebyl si na 100% jistý, a pak v 15tt a 18tt to byla najednou holčička 😀 ve 20tt mi to potvdili i jinde a pak už jen potvrzovali a potvzovali 😉 snad se mi holčička i za pár týdnů narodí

hojda
16. bře 2012

Neřekli nic ve 12. ani ve 20. ani ve 30. týdnu, takže to bylo překvapení až na porodní sál🙂 a máme holčičku.

ronyx
16. bře 2012

Mě se to stalo opačně.Ve 13tt řekla doktorka holka a ve 20tt z toho vylezl klučík jako bučík 😀

crca
16. bře 2012

mě až do porodu,kdy jsem zjistila,že mám i holčičku říkali všichni dva kluky 😀 Máťa byl na 100% od toho 20tt a holka byla na 70% kluk pořád bez rozdílu dr.-no,tak po tom milém šoku po porodu kdy jsem měla vše modré a zelené mě sousedka vyprala pár věciček po jejích holkách,ale i kdyby ne,tak by to taky holka přežila v zeleném 😀

alenka83
16. bře 2012

nám pověděli ve 13tt teď chlapečka, prý jasný kluk, tak tomu věřím a už jsem se s tím i smířila. Do porodu už žádné potvrzení nepotřebuji🙂

radun
17. bře 2012

Říká se, že holka není jistá nikdy - a obávám se, že ve 13. týdnu rozhodně nee. Já s tím teda zkušenost nemám, už druhej pindík a naprosto jasnej 😀

ssimmikk
17. bře 2012

Kamarádce tvrdili všichni mudři jasnou holku až před porodem jí řekli, že to bude kluk a druhá kamoška rodila kluka a narodila se jim zdravá a vymodlená holčička 😀

bocinka
17. bře 2012

Mě teda řekli pohlaví až ve 20tt, a trefili se, máme holčičku, ale kamarádce řekli na 3D ve 13tt že bude mít holčičku, vlastně jí to říkali celé těhu a nakonec mají Dominička kluka jak buka 😀 😀 Ale říkala, že na porodním sále málem omdlela 😝

coxa
17. bře 2012

Nic asi není 100%, známým byl řečen kluk, celé těhu jen a jen kluk, její tatínek tomu nevěřil, že u nich v rodině kluci prostě nejsou... a mají Lucinku.... 😀 😀
My jsme pohlaví věděli až kolem 20.tt a u obou to vyšlo. 🙂

adenka84
18. bře 2012

Já jsem ve 1ě. týdnu věděla, že to bude holčička..na genetice si tím byl Mudr na 99,9% jistý a plodovka v 18. tádnu to 100% potvrdila..máme holčičku..a poznatto na UTZ bylo krásně užv tom 18. týdnu..

kacena00
19. bře 2012

Myslím, že záleží na UZ a doktorech, své doktorce bych nevěřila kdyby mi ve 13 tt řekla, týden před genetickým UZ mimčo změřila dost nepřesně přidala mu navíc týden, podle fotky UZ nic moc rozlišení, miminečko na fotce majinkatý,takovej mimozemšťánek, na genetice na obrazovce i na fotce mimčo velké,jde na fotce rozpoznat pusa, nos, na první pohled pro laika ouuuplně jiná kvalita zobrazení

dosti detailně nám ukazovala obličej zpředu, chodidlo, na závěr najela na genitálie a vysvětlovala jak se pozná kluk a holka, není tam ještě vidět pindík jako takový, ale anatomicky už tam rozdil prostě je

závěr je 90% ní, uvidíme na velekém UZ ve 20 tt, ale já jim docela věřím, holky budějičandy mi ještě před těhotenstvím řekly, že jim na genetice řekli- a pozor holčičku a opravdu se jim narodila holka- vím o dvou, a kámoška z Tábora té na 13 tt řekly kluka a kluk se jim fakt narodil

takže genetikům s jejich kvalitníma UZ a dobrým cvičeným okem bych celkem věřila (já teda věřím s tou 10% ní rezervou 😀 ) a u gyndaře bych to brala hoodně s rezervou, pokud teda nemá hodně dobrej UZ a neukazuje vám jako na genetice pomalu prstíky na ručičkách a nožičkách 😉

halvně aby byla ta naše miminečka zdravá 😵 😵 😵 😵 😵 i když kecala bych kdybych řekla, že tentokrát nemám přání, co se nám má narodit 😀 😀 😀

luciemeli
20. bře 2012

Ahojky mě doktor sice neřekl přesně co to je...v 16. týdnu nám řekl, že by mohla býti šance na kluka....ve 21. týdnu mi řekl, že s větší pravděpodobností je to kluk. Tak jdu na 3D ultrazvuk a tam mi snad řeknou co to bude...a hnedka další den jdu k doktorovi 🙂 Tak snad nám to potvrdí! 😀

verulik
21. bře 2012

Ahoj, mě řekla dr s nejistotou na 75% holku v 16+1tt. na 4D, já mám vnitřní pocit, že je to kluk. Tak si musím počkat na velký UTZ ve 21tt. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru